Юлско слънчице пече, октомврийско бебенце расте

  • 9 271
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 123
  И аз знам същото за коланите, не се препоръчват.  С предната бременност много ми тежеше коремчето, защото работех седнала по цял ден . Доктора ми каза, че е от липса на движение  се е поотпуснал , но  в никакъв случай да не купувам подобно нещо. Сега е друго. По цял ден тичам , като луда подир Васето, и липсват такива болежки. За нормална бременност се препоръчва движение, за да се преодолее това неразположение, от разтягането на матката .

# 46
  • Мнения: 103
Аз с една молба - кажете някое хубаво име на момиче с буквата "К", че вече не знам!

Рони - успех ти желая!

# 47
  • Мнения: 65
Катерина,Кари,Кремена,Кристина,Камелия,Калина,Кали май не се сещам за други  newsm78

# 48
  • Мнения: 3 641
Еди, твоето сладурче ти одрало кожата, много е хубав Heart Eyes Heart Eyes Задължително ще проверя в тази оптика на Патриарха само да я намеря Simple Smile
Рони, вярвам,че всяко зло за добро.Ще си намерите по-хубава квартира Hug
Аксим, честита прицеска  bouquet
Мууни как си? Hug
Сгодена, честит ви юнак  bouquet
Да си покажа и аз коремчето, обаче главата не мога хвана сама Joy
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=251312&cat=6575

С "К" ми харесва Кристин Hug

# 49
  • Мнения: 65
Да си покажа и аз коремчето, обаче главата не мога хвана сама Joy
http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=251312&cat=6575


Иска парола  Sad  newsm78

# 50
  • Мнения: 103
Толкова драго ми стана, като видях, че сте избрали това заглавие!
 И аз благодаря! newsm68 newsm68newsm68
Лека нощ!

# 51
  • Мнения: 432
иска парола

Честит ни премиер,дано след 4 години пак се поздравим и има резултат работата му.

Нинче,аз бях схваната в краката 3 дни.Минах на диетка-банани,сурови ядки и успях без лекарства.Пробвай,ако не губиш.

Ронка ще стане с квартирата,ще видиш.

Честити ви племенници,да са здрави и послушни.

# 52
# 53
  • Мнения: 1 341
Joy
Супер са!
Наистина водата им е супер за бебета. Не е по мой вкус, но Ема я харесва, надявам се и бебока да я одобри. Wink

Жени, иска ми парола. Я оправи, че да ти видим коремчето.

Деси77, мерси, ще почерпя, ако стане! Wink

# 54
  • Мнения: 1
 HugЕто ме и мен  в новата ни теми4ка,страхотна е  Hug
Деска,много сладурска бебка и колко коси4ка има-кукли4ка,жива и здрава да ви е.
Jeny,трябва парола,за да се порадваме на корем4ето ти Hug
 
Имам един въпрос-на моменти усещам корема си твърд за известно време,не ме боли,но ми е странно защо се втвърдява,дали не са подготвителни  контракции,нормално ли е?

# 55
  • Мнения: 1 341
Пете, до 10 на ден е нормално! Peace

# 56
  • Мнения: 1
Ронка,благодаря мили4ка.

 newsm46 Лека нощ и приятни сънища smile3524

# 57
  • Мнения: 23 114
Добро утро от мен.Прекарах много гадна нощ,не пах спокойно,сънувах гадни сънища.
Сега отивам до лабораторията да си пусна урина за албумин.Ще пиша после ако ми остане време.

# 58
  • Мнения: 23
Добро утро момичета! Да ви се оплача тая нощ хич неможах да спя - ту ми се схващаше ръката,  ту ми се схващаше крака, ту киселини имах и се будих непркъснато....дали се дължи на нещо от бремеността newsm78....и днес цял ден на работа как ще изкарам в тая жега незнам. Лек ден Ви желая.

# 59
  • Мнения: 68
Tan4o, Деси Много гадно! АЗ снощи сънувах ужасни неща и не можах да спинкам. Схващанията и киселините със сигурност имат общо с бремеността. Аз като легна вечерта на лявата си страна, едини крак изпънат, другия сгънат в/у възглавница, така се и събуждам. Мисля, че хич не помръдвам цяла нощ. Този път за разлика от предната бременност не се събуждам да пишкам.... за сметка на това Алекз ме събужда всяка нощ да пишка.... Кога ли ще свикне да издържа до сутринта  newsm78

Girl from Ipanema Благодаря ти! Тази сутрин това ще правя.... ще разпращам видеота! Невероятно са  Joy Ронка Много ми се вижда скъпа водата Евиан, а не виждам кой знае каква разлика във вкуса и  newsm78

Айде отивам да работя и аз! Целувки на всички и да не тръгнете нанякъде в тези горещини!  Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт