Юлско слънчице пече, октомврийско бебенце расте

  • 9 270
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71
Жени наистина града си е страхотен радвам се че и ти си оттам, и аз не си ходя много често, но сега се налага, защото майка ми гледа щерка ми, за да не ходи на градина в тия сборни групи. Поне лятото няма ли да си дойдеш за някой друг ден, да се качим на паметника да изпием по едно кафе.

# 31
  • Мнения: 68
И от мен записче  Peace
Рони..... Ужасни са  Crossing Arms Стискам палци за сряда  Hug

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 26
Започваме само с хубави новинки новата темичка и дано само такива да се чуват  Hug Praynig
Деси,много си си добре,а и с този чар и 200кг да станеш пак ще си хубава  Heart Eyes
Ронка,стискаме палци да Ви зарадват от агенцията  Praynig Peace
Аксим,честито розово щъркелче  newsm51 , а на Сгодена-честито племенниче  smile3525

# 33
  • Мнения: 1 341
Момичета, благодаря ви за милите думи. Ще ви държа в течение като разбера резултат от агенцията.

Деси, малката Цвети е една прекрасна бузанка! Толкова е розовичка, оформена и чистичка... Heart Eyes Да не повярва човек, че е под 3 кг.

Сгодена, честито племенниче. Жив и здрав да е малкия Валери. Много хубаво име!

Чакам Ема да се събуди и отивам да се подстрижа на каре. Ще отрежа над 50 см. от косата. Crazy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета, не пиша напоследък, защото нещо не ми остава време да вляза в нета, и обикновено като вляза имам да чета n-на брой страници и просто не мога да запомня всичко. Добре, че онази вечер Mirkam ми пусна едно смс-че да ви пусна нова тема, компютъра ми изобщо не беше пипан от 2-3 дни. Днес точно преди да си тръгна от работа ви хвърлих едно око и видях, че сте на 20-та страница и си викам, те до довечера няма да изтраят, ще вземат да заключат темата и малко на тагадък ви спретнах новата темичка.
А иначе, част от пловдивската ни групичка ходим на училище за бременни, аз лично съм много доволна - определено има какво да науча, но за съжаление от тази седмица ни започва и още един цикъл от 3 лекции, който е в сряда и съвсем няма да имам време (а и сили) да седна пред компа. Но ви хвърлям по едно око, да не си мислите, че сте съвсем безнадзорни  Hug
Относно багажа за родилното .... Аз още не съм се ориентирала къде ще раждам, чакам да обиколим и другите родилни домове в Пловдив, за да реша точно. Но може би към края на юли ще започна малко по-малко да го стягам, след това в жегите хич няма да ми се обикаля.
За комплектчетата за изписване - гледах онзи ден едно, състоеше се от гащеризонче, боди, камизолка, шапчица и пелена. Хич не обърнах внимание на цената. Не знам какво ще реша да правя - дали ще купя или ще правя по мой си вкус.
Другото - от другата седмица ще започваме най-накрая ремонта в къщи. Надявам се да не е много продължително време.

# 35
  • Мнения: 571
Ето моя голям звяр как тества нещата на малкия звяр-всичко минава през ОТК: Цък

# 36
  • Мнения: 103
Деси, прекрасна е тази малка бебона! Да е жива, здрава и щастливаааа!
Аз не мога да смогна да се включа и вече са три страници Laughing!

Радвам се за всички и дано само хубави новини да имаме!

Приятна вечер от мен!

# 37
  • Мнения: X
Деси,голяма сладурка е малката Цвети.Да ви е жива и здрава. Hug
Аз пък от 2 дена някви мижави болчици имам,ама другия вторник ще ги видим от кво са.Може да е от това че се разпъвам.
Аиде лека от мен.  bouquet

# 38
  • Мнения: 2 270
Запис от мен Peace

# 39
  • Мнения: 27
Ето моя голям звяр как тества нещата на малкия звяр-всичко минава през ОТК: Цък

 Laughing Еди и моят юнак е същото  голямо ОТК. Joy

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 26
Edira, оставя и повивалника на кошарката да тества  Joy hahaha Така е-загрижен е батко за малкия бебко  Hug Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 341
Едира, да ти имам сладкото ОТК! Одрал ти е кожата просто.

Гинче, успех с ремонта и много нерви и търпение ти пожелавам. ще имаш нужда от тях.

Анхелика, дано болките са безобидни и наистина е от разтягане на матката.

Аз слязох до салона и видях и се сетих, че днес не разботят. Crazy Утре ще се фризирам. Mr. Green

# 42
  • Мнения: X
Сигурно,поне се надявам,обаче и гърдите ми неска.Направо нямам думи имам чувството,че аха и еи сега ще текне кърмата. ThinkingС малката не беше така.То и всяка бременност е различна де. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 48
Привееет Hug

Дес - прекрасно Цвете си имате Heart Eyes Тя сякаш с прическата си е родена - много ме усмихна!!!
А и вие със сестра ти сте супер - хич не се тюхкай Wink

Каня се от миналата седмица да кажа: ходих на лекцията за естественото раждане(някой беше пуснал линк тук в отчетната). Та там научих мноооого полезна инфо, но нещото, което ми направи впечатление е че не препоръчват носенето на колани за бременни, т.к. те спомагат за отпускането на мускулатурата, а идеята е точно обратното... Е, ако си имаш проблем напр. с кръста и ти облекчава болките е ок, но при иначе не се препоръчва Wink
Имаше и още много полезна информация, но тъй като говорихме за коланите тук реших да пиша...

Ронка - успех, стискам всички налични палци Praynig. Ние днес платихме нашета - чуууудничка ни е Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes; тия дни викаме фирма да я излъскат и живи-здрави другата седмица се местим.
Еди - на мен от линка нищо не ми се отваря (отваря ми само пикасата)

# 44
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен в новата тема. Много е хубава!   bouquet
Деси голяма е красавица малката Цветелина. Да я нацелуваш много щом ти мине хремата.
Аксим честита ти девойка на теб. Отбора на девойките нараства.  Grinning
Ронка имаш стиснати палци и от мен за квартирата, дано пък стане.
Едира голям е бонбон твойто ОТК!!! Laughing Laughing Laughing Ама така трябва де иначе как ще знаеш, че на бебето ще му е удобно - трябва си мнение от първа ръка. Я се пробвай ти да се намъкнеш в кошарката...  Laughing Която между дуругото е супер и много готини цветове!
Мен ме пращат на тест за глюкозна толерантност. Това тук е стандартно изследване - незнам дали се прави в България. Ама пустия тест отнема 4 часа - на всеки час се взима кръв!!!! Ще откача в лабораторията толкова време. Но няма каво да се прави  ще се заредя с книга и търпение и това е.
Лека вечер на всички!
 

Общи условия

Активация на акаунт