Отговори
# 30
  • Мнения: 550
ясмин, мерси   bouquet  Как ни разконспирира само, че сме академични натури – трябва да чуеш някоя от нашите политическите или духовни дискусии. Особено като пушим наргиле, и двамата ставаме големи философи.  Heart Eyes
Сега сложих още няколко наши снимки, плюс как правим кебаб (което обсъждахме по–рано днес).

Прексрана вечер на всички   bouquet

# 31
  • Мнения: 16
здравейте на всички
наистина не съм писала много отдавна и сега се опитах да наваксам но явно не съм изтървала кой знае колко, пак е имало по малко препирни и тем подобни работи но до сега не се беше стигало до затваряне на темата
браво този път се справихте
за албума аз не се притеснявам че някой ще ми види снимките гледайте колкото искате на всичките съм с дрехи  newsm48
иначе всички щяхте да приличате на това  Sick
от днес пак ще съм активна тук така че който си е починал от мен починал си
на всички много  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 24
МММ Беба Момо чудесно изглежда кебапа! Прати малко и насам  Laughing   bouquet А пък и вие с твойто хабиби много добре изглеждате  Hug
На всички лека вечер! Аз сега отивам да лягам че снощи почти не съм мигнала и днеска малко поспах, но вие пишете че утре ще чета  Laughing  bouquet

# 33
  • Мнения: 644
Здравейте и от мен!

От много време не съм писала, ама то и рядко пиша!
От началото на април съм в Кувейт и все още не ми е омръзнало. Толкова много люлки като луна парк на едно място не бях виждала. Ми то във всеки мол - детски кът с луна парк- само пари да имаш. Ама и не са скъпи. А плодове- наядох се на дини и почнах диетата на Дюкан. Има ли и други на тази диета, да обменяме опит. Утре е пълнолуние и мисля да карам само на дини. Simple Smile
Не бях виждала досега и какво е отлив на морето. Много интересно- остават всякакви болкуци след това- не можеш да се изкъпиш.
Но пък в почти всеки блок предлагат басейн. В нашия няма, но ни казаха че може да ходим в друг, който е на същия собственик.
Ама на хубавото наистина много бързо се свиква.

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Опаааа, Шехерезадкитеееееей newsm47
МИГЧЕЙ- абе страхотно интервю си ни намерила.  bouquet То хубу тоз господин ще прави Балкански туризъм ама да вземе да се сети, да направи и такъв, че и ние които обичаме Близкия Изток да можем да го посетим. Да си грабваме айропланчето и направо там, и да обикаляме. Иначе много трудничко със автобусчетата newsm78-голямо лашкане до там ooooh!

# 35
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро, да започнем със сладости, та така да ни върви цял ден

И аз си направих пак албума-доверие за доверие! - без туй честичко ви гледам там.
Хайде да поработя, докато се събудите Mr. Green

# 36
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Гутен вече не сабахлен Шехерезадкитееее newsm47
АЛВЕРА- ти много хубу си ни метнала от сутринта със тия сладости Hug
Хайде са поставя един айран аз, че много сладко ще ни стане само със бишкотения сладкиш Wink

Хайде да ви е спорен и много ама много усмихнат денят Hug

# 37
  • Мнения: 24
Добър ден арабелките!!!
Хапнахме сладко пийнахме айрян сега нещо по-съществено че обед стана

Лек и усмихнат ден на всички.

# 38
  • Мнения: 550
здравейте  Hug Днес май се е  наблягало на храната, хихи, много вкусни , но и калорични постове  newsm64

Снежи20, Сани81, радвам се, че сте отново на линия... колкото повече арабелки, толкова по–сладки приказки  Grinning

Сани, разгледах снимките ти, и ти като мен на всяка снимка си сложила изчерпателен коментар  Peace Така хем те видях, хем понаучих нещо за теб без да съм чела твои стари писания (нали съм нова тук, знам само пищещите последния месец–два). И да споделя, 4е имаш двама прекрасни мъже до себе си  Hug Но къде живеете – в Дания, може би? Или сте било временно там?
Аз много харесвам Скандинавските страни, дори обсъждахме миналия ден с моя приятел да идем до Стокхолм като намерим евтини билети ... аз и трип до Копенхаген няма да откажа, но той не иска там (заради проблема с карикатурите за пророка в тамошните вестници)

Ники, Алвера, не помня вече дали казах, но и вашите деца са много хубави..да са ви живи здрави  Heart Eyes и само радост да ви носят!

А след толкова много ядене е време да поанцуваме. Поздрав за всички
http://www.youtube.com/watch?v=uOwerd_CIwk

# 39
  • Мнения: 502
хайде и аз в новата тема че ми домъчня много!  bouquet
уж следях кога ще я пуснат ама пак се отплеснах нещо. в тая жега направо не се търпим. вечер уж е по хладно, но вече нямам сили да стоя но компа.
Деси- браво че сте гласували. и аз гласувах, като преди това честно казано доста се колебаех.
Сабинка- поздрави от мен, въпреки че заминахте вече. весело лято на близнаците от мен.
оффф Ивето се събудииии. пак ще пиша довечера.

# 40
  • Мнения: 1
Какво става, къде са повечето укротителки на бури?

Аз само да ви кажа 'здрасти' и изчезвам

 newsm51

# 41
  • Мнения: 21
я да се разпиша и тук.Много се радвам че пак си имаме темичка УРААААААААААААААА
Аз съм на вълна приготовление да си ходим в БГ в отпуск.Остават 20 дни -нямам търпение да ви кажа. newsm68 newsm44За първи път ще водя моя Танвир в БГ да се запознае лично с родата.Както писах в пакистанската тема той сам се обучава да говори български и да тропа хоро.Благодарение на интернет и youtube  newsm10

# 42
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Яяяя, пак има тема! Вътре съм, ъф корс. И в пакистанската ще се разпиша, че много интересно ми стана.
Добър вечер на всички! wavey

Делта, ще проготвиш по ирански ти, знам те Wink. И аз не кусвам пилешко (и изобщо месо), но и с риба става, а пилешкото е за народа край мен.

Дядо защо спря да пише?

По-подробно четене и писане от мен - другата седмица, когато иншааллах ще съм дипломиран консултант-психар.

# 43
  • Мнения: 689


По-подробно четене и писане от мен - другата седмица, когато иншааллах ще съм дипломиран консултант-психар.

 Thinking я пак ако обичаш?Честитки ли да пускаме или какво?


Панда-браво на Танвир,от къде тоя хъс!

Алвера-сега ох-кам и ах-кам по Египет  Party
Не мога да повярвам,че е толкова хладно,дори в Кайро е поносимо,но се натрових де:
Кайро е в топ 10 на най-силно замърсените мегаполиси в света.
Града на хилядите минарета,нахалните продавачи,златния Тутанкамон и най-вкусния кебаб на скара,полят с харуб  Blush.

да ви дам ценен съвет:не влизайте в пирамида!Ужасно е Sick

схема на Куфу или Хеопсовата пирамида:

http://www.cheops-pyramide.ch/khufu-pyramid/great-pyramid/khufu-construction.gif

красива картинка на Куфу:

Щях да си остана вътре,заедно с една рускиня и ливанец Close

Ако решите албума да е затворено общество и аз може да се включа.Туитър нашумя,но не знам как е що е и дали става.



# 44
  • Paris, France
  • Мнения: 14 100
Привет на всички,

Минавам да ви кажа довиждане и дочуване. След броени часове отлитам. Пожелавам ви приятно и весело лято! Целувки на дечицата и поздрави на близките.

Използувам случая да ви благодаря за приятните мигове сред вас, за съветите и рецептите, за безценната информация от първа ръка и топлия прием.

 :stop:javascript:void(0);

Общи условия

Активация на акаунт