Жената ЛЪВ - III част

  • 12 479
  • 405
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 776
Да, Izida, вече видях снимката, супер е Laughing. Мерси и на Чили за ЛС  bouquet.
Аз не съм в акция Rolling Eyes, почивам си на сянка, и как ми се придрямва...Имам две каки у дома и май ще зарежа бебето за 1-2 часа Laughing.

# 46
  • София
  • Мнения: 708
Момичета, едно предпоследно силно палцестискане за утре, че много ми трябва!   Praynig

# 47
  • Мнения: X
Момичета, едно предпоследно силно палцестискане за утре, че много ми трябва!   Praynig

addrianna  newsm10

# 48
  • Мнения: 71
Момичета, едно предпоследно силно палцестискане за утре, че много ми трябва!   Praynig


Имаш го!

Каква ти сянка! (Снимката е супер  Mr. Green ) С това недоспиване 2 седмици вече, направо аз съм станала на сянка....

# 49
  • Мнения: 9 776
Момичета, едно предпоследно силно палцестискане за утре, че много ми трябва!   Praynig

Имаш го и от мен fingerscrossed.

# 50
  • Видин
  • Мнения: 685
Момичета, едно предпоследно силно палцестискане за утре, че много ми трябва!   Praynig
И от мен. Лъвиците се подкрепяме Mr. Green

# 51
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Момичета, едно предпоследно силно палцестискане за утре, че много ми трябва!   Praynig


Стискам с всички сили!   bouquet

# 52
  • Мнения: 3 959
 newsm17, Addrianna.
Ще успееш.

# 53
  • София
  • Мнения: 708
 Момичета, много ви обичам! newsm51

Изпита мина много леко, много по-добре от най-смелите ми мечти  Grinning  Тоя път е с 5, ма за патоанатомия и това ми е много  Laughing

По едно силно питие:

# 54
  • Мнения: 510
Браво!
Честито, Адриана!  Party

# 55
  • Мнения: 3 959
Патоанатомия?! Shocked. Addrianna, и хич да не го беше взела щях да се възхитя дори само заради това, че си се явила.
Поздравления.

# 56
  • София
  • Мнения: 708
Патоанатомия?! Shocked. Addrianna, и хич да не го беше взела щях да се възхитя дори само заради това, че си се явила.
Поздравления.

 Laughing Защо бе, науката е интересна, макар и кофти за учене.
 Аз между другото никога не пропускам да се явя на изпит, както и не се отказвам- за мен това е най-глупавото нещо. Ако ме скъсат- кофти, ама сама да се скъсам....

# 57
  • Мнения: 699
Привет красиви Лъвици!

Поизгубих се малко, ама малкото р.д., гости, тичане, абе знаете какво е, ремонта е  наникъде, бъркотията е пълна и съм нервнааааааааааааа. Добре, че ме ядосват в работата и там си изкарвам всичките нерви.
addrianna Поздравления за взетия изпит. Имам колежка от зъботехниката, която тази година завърши и стоматология, възхищавам и се, отличничка е, като гледам теб и ти си тръгнала натам. Питието ще го уважа, обожавам уискито. А правилото е че на изпит винаги се ходи, никога не знаеш какво ще се падне и дали няма да те пуснат щото някой е в настроение.

Утре се надявам да имам по-малко работа и да пием кафе заедно сутринта.
Пожелавам ви прекрасна и спокойна вечер.

# 58
  • Мнения: 3 959
Утре се надявам да имам по-малко работа и да пием кафе заедно сутринта.
A, някои сме си все заредени сутрин за кафето. Само да има кой да сипе. Аз съм на линия  bouquet

# 59
  • Мнения: 510
Добро утро!
П.С. Редактирам се, че снимката беше огромна.

Общи условия

Активация на акаунт