Жената ЛЪВ - III част

  • 12 481
  • 405
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 959
И аз обичам да пия кафето дълго, но като съм на работа гледам да спя възможно най-много, за това ставам в последния момент и кафе вкъщи не пия. Сега както съм отвикнала да работя ще ми е много търсене в началото. ooooh!

Започваш работа ли? То и по работните места аз успявам да си пия дълги кафета понякога.

# 31
  • Видин
  • Мнения: 685
Започваш работа ли? То и по работните места аз успявам да си пия дълги кафета понякога.
Още няма да започвам работа, майчинството ми изтича след 2м, после искам да завърша и от края на ноември ще започна да си търся работа по специалността, защото не ми се работи вече като продавачка Tired А иначе и аз така правех, като отида на работа и там пиех кафето си по цял ден Peace

# 32
  • Мнения: 510
Охо, здрасти Simple Smile
За кафето имаше цяла тема в Клюкарника.
Много обичам - първото нещо сутрин е да си изпия горещото кафе преди да са станали мъжете.
Хайде лека ви вечер  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 5 569
Здравейте, лъвици!  Hug 

Прекрасна нова тема си имаме, браво на авторката!   bouquet

И аз като Вени се прибрах от същото място, на което е била и тя...  Joy 

За кафето - пия само безкофеиново, че другото ме влудява, буквално!  hahaha

За филмите - кефя се на хубави, сериозни, силни филми - например "Вавилон", "Вечният градинар", "Английският пациент", ами такива...  Mr. Green

Да ви питам - кое ви любимото нещо за хапване? А кое според вас не е храна, въпреки че другите не мислят така?

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
Да ви питам - кое ви любимото нещо за хапване? А кое според вас не е храна, въпреки че другите не мислят така?
Любимото нещо - шоколад (за закуска, обяд и вечеря  Joy). Грис и грис-халвата, миди, скариди и разни други мекотели - ей това не е храна за мен.

Прасковке, откъде си се прибрала? Да не сме се засекли някъде и аз да не съм разбрала? Embarassed

# 35
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Да ШОКОЛАД!!!  Crazy във всичките му разновидности и модели. Спокойно изяждам един от 100гр. и даже понякога не ми стига  Embarassed
Грис и грис-халвата, миди, скариди и разни други мекотели - ей това не е храна за мен.


това важи в пълна сила и за мен. Може и от зодията да е. Иначе и месо обичам и то много - пилешко, свинско, патешко, телешко.... само агнешкото малко ми понамирисва, ама ако е сготвено добре и него не отказвам. Абе с две думи обичам си яденето и това е. Диетите са ми малко химера, иначе от нерви или когато съм влюбена килограмите с минути ги свалям.  Другото любимо нещо ми е кафето. Пия по няколко пъти на ден.

# 36
  • Мнения: 71
Да ШОКОЛАД!!!  Crazy във всичките му разновидности и модели. Спокойно изяждам един от 100гр. и даже понякога не ми стига  Embarassed
Грис и грис-халвата, миди, скариди и разни други мекотели - ей това не е храна за мен.

това важи в пълна сила и за мен. Може и от зодията да е. Иначе и месо обичам и то много - пилешко, свинско, патешко, телешко.... само агнешкото малко ми понамирисва, ама ако е сготвено добре и него не отказвам. Абе с две думи обичам си яденето и това е. Диетите са ми малко химера, иначе от нерви или когато съм влюбена килограмите с минути ги свалям.  Другото любимо нещо ми е кафето. Пия по няколко пъти на ден.
Peace Peace Peace особерно удебеления шрифт! Май сме големи сладунчовци, а? Mr. Green

# 37
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
На мен пък като ми е нервно  - ям..

Обаче ако ме тресе любовна треска, не се сещам за храна..храня се от емоциите само Grinning

Иначе съм почитателка на добрата кухня и когато не ме мързи имам нервите да готвя и най-сложните яденета..Много обичам сладкишите, за шоколад рядко се сещам Simple Smile

# 38
  • Мнения: 510
Обичам рибаааааа. И месце - най-вече пиле. Като котка съм ще каже човек  Laughing
Обичам сладко - много.
Не обичам всякакви мазнотии.
Лорд оф дъ дарк - абсолютно съгласна съм за минутното сваляне на килца Wink Mr. Green

# 39
  • Мнения: 510
Хей! На сянка ли се изпокрихте? М?

Или пък нещо друго...

# 40
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
Чили, втората снимка е Joy newsm10

# 41
  • Мнения: 510
Ууу, значи сте в акция!
Няма да ви закачам  Laughing
Respect!  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 9 776
Някой ще разкаже ли втората снимка, че не я виждам, моля Rolling Eyes?

# 43
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 417
polin_a, виждаш ли ми снимката в подписа?

# 44
  • Мнения: 3 959
Хей! Много интересни снимки! Само не разбрах женската кара ли му се на мъжкия....?  newsm78 Никога не съм виждала такъв момент. Все ги снимат как лъвицата се гали около лъва.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт