Мъгребски дами за за 17 ти път изкусително засмяни

  • 24 202
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 59

Извинете ми отклонението, наистина се замислих.

Белче, искаш ли да те подразня малко??


Две съм направила, идвай!!  Hug  (с малката тайна, че използвах джоджен, нямаха мента на магазина Crazy )

 Hug



Ра ,ееееее,успя ,успя , знаеш къде да нацелиш ти слабото място  Heart Eyes аз и с джоджен го обичам  Simple Smile

Хайде да сложа и вечерята ,малко късничко но ще си представим че сме по магрибско време  Hug




И аз го гледах Слави,евала наистина на такива хора които могат да превъзмогнат такава трагедия и да продължат напред ,дано им е живо и здраво детенцето.

Мързел , Тамер е да или Тамир ,не знам точно с коя буква се признася,объркала се е .

Голямо затишие днес тука,къде сте всички  Hug

# 31
  • Мнения: 90

Редактирам се че сега чух по новините че са открити още 2 случая на свински грип в България,заразили са се бабата и дядото на болното дете и  има и други хора под съмнение с които са контактували.Дано да няма повече  Praynig



Лелел ужас ,а от къде са го пипнали ,били са някъде в опасните зони на почивка ли ? И тук има около 15 заразени ,дано повече няма жертви  Praynig Praynig Praynig

Око на Ра, това семейство в катастрофа ли загуби дечицата си (опитвам се да се сетя за случая).Казвайте редовно на любимите ви хора ,че ги обичате не се срамувайте ,заЩото животът е толкова крехък и кратък  Sad .
 

# 32
  • Мнения: 59

Редактирам се че сега чух по новините че са открити още 2 случая на свински грип в България,заразили са се бабата и дядото на болното дете и  има и други хора под съмнение с които са контактували.Дано да няма повече  Praynig



Лелел ужас ,а от къде са го пипнали ,били са някъде в опасните зони на почивка ли ? И тук има около 15 заразени ,дано повече няма жертви  Praynig Praynig Praynig


 

Дам,върнали са се от Щатите майката и детето,и двамата са били заразени и сега и дядото и бабата.Ето ти линкчета.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=160567

http://news.bpost.bg/story-read-20218.php

# 33
  • Мнения: 100

Око на Ра, това семейство в катастрофа ли загуби дечицата си (опитвам се да се сетя за случая).Казвайте редовно на любимите ви хора ,че ги обичате не се срамувайте ,заЩото животът е толкова крехък и кратък  Sad .
 

Не, убити бяха, край Пазарджик ако не се лъжа... От хора, които така и не заловиха... не знам много, понеже новините все не ги хващам...
Белчето да каже ако знае нещо повече...

Бела, мерси за вечерята, милост нямаш ти..

# 34
  • Мнения: 560
Момичета, Hug влизам само да ви кажа,че ще спра да пиша тук.
Причините са ясни.Радвам се ,че се запознах,макар и виртуално,
с много от вас и бих искала да продължа да общувам.  bouquet
Човек е там,където намира спокойствие и се чувства добре,тук за съжаление вече не е така.
Изтрих албума си.Разбрах,че паролата се дава и на други лица от други теми.
Желая ви едно лято изпълнено само с хубави емоции и преживявания!  bouquet
Бъдете здрави и щастливи!   bouquet


# 35
  • Paris, France
  • Мнения: 14 101
Здравейте и от мене,

Дидона, със огромно съжаление научавам, че повече няма да пишеш тук и с ръка на сърцето си признавам, че ужасно ще ми липсваш. Без да преувеличавам, ти беше съфорумката, от която добих най-много ценни знания откакто прописах отново.   bouquet Неща от живота. Полезни. Приложими в кухнята, в банята, в килера и където ти дойде наум. Ще се сещам с умиление за тебе всеки път, когато търкам кални панталонки или напикани гащички, всеки път, когато махам котления камък (из моя край му викат бибор) от цедилката в кухнята. Надявам се наученото от тебе за котления камък, винения камък, лимотузуто и зеления тунизийски сапун да остане в главата ми до живот, или поне докато ми трябва. Радвам се, че пътищата ни се пресякоха тук, нищо че за съжаление се разделят. С тебе някога едва ли ще се видим, чуем или прочетем някъде, ако и нищо да не се знае. Светът е малък! Пожелавам ти от все сърце много щастие и успехи в живота. Ти го заслужаваш. Лична молба към тебе: да ме осведомиш чрез марси за предстоящото щастливо събитие, не непременно публично. Прегърни Александър и весела ваканция и на тебе! И ако някога, когато и да е, решиш да пишеш отново, си за мене, повече от добре дошла!  Hug

Марси, осиротя тунизийската компания, да му се не види! Тебе още те чакам с прословутите боровинки и дребни ябълки, та поне нещо по-така ЕнтелЕгентно да научим, че затъпяхме.

За свински грип не ми се мисли, камо ли да пиша.

За убитите близначки е ужасно. Между другото, професорът патолого-анатом, който,.......и аз не знам какво......, е намерен обесен на едно метално кълбо за игра на детска площадка. Заключение: самоубил се. Това е не само малко вероятно ами невъзможно физически. Мотив няма Sad. Много мръсна история. Вижте тук:

http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=33 … 4&format=html

ох, тъжно ми е

 Hug

# 36
  • Мнения: 3 804
белла произнася се Тамер -въпреки ,че в арабският официално няма буква е

дидона за албума ,мен ли визираш  newsm78

Лек ден на всички   bouquet

# 37
  • Мнения: 278
Добро утро, момичета! Слагам закуската, взимайте, докато са още топлички! Има за всички. Да ви е сладко!






Дидонка, на мен също ми е малко тъжно, че няма да пишеш повече тук, но се радвам че се запознахме, както каза Невена. Желая ти много успех в живота за напред и да ти се случват само неща, които те карат да се усмихваш!

Лек ден на всички, аз съм в университета от 8-18....чака ме дълъг ден....   bouquet

# 38
  • Мнения: 126
Дидонче-

от Сърце те поля да преосмислиш решенито си  Hug

И  Аз така реших в началото...защото е Обидно и нагарча да ти се притегля всяка дума и да се гледа под лупа,за да се търси пукнатина ,която да се разрови....
Рзбирам те...
Ама когато Човек е нещастен със Себе си и Терсене ,като характер......все търси  под вола теле и с какво да се заяде,всичко му е криво и или на Религия или на Политика го избива. Какво да ги направиш?!?!Или много детски книги с романтични  истории са чели,като деца или...просто им харсва и в реалния живот на такива да се правят

Ама Модератора Спира излишните повръщания....

Това си е нашия форум,на мамите ,които сме далеч от Родината и си бърборим за дечицата,за ежедневието си,за каквото си ни хрумне....Покрай мъжете ни се намесва и арабската култура ,ежедневие,нрави.....АМА какво да правиш като ПОД Арабско сейрджиите БЕЗ Работа все разбират -мюсюлманско и религиозно...

Ако сПРЕМ ДА ПИШЕМ...ЩЕ ИЗЛИЗЕ ЧЕ  ИМА ЗА КАКВО ...Да се  КРИЕМ,ОТ КАКВО ДА СЕ СРАМУВАМЕ ИЛИ ПРИТЕСНЯВАМЕ
 

Дидонче,почини си......да расте добре малката кукличка ,прегърни и синчето,изпий една чаша вино със съпруга си....
И вообще не си слагай на Сърце Това.....
Аз лично ще те Чакам да пишеш Пак Hug Hug Hug

# 39
  • T"A
  • Мнения: 2 515
така ми пуши главата и ме разтрепераха,невротизираха и от4аяха днес, ама и вие сте имали гаден ден по форумски! бях на път да анулирам билетите, но преклоних глава и дано не съм постъпила грешно да клекна вместо да се надявам да разберат за какво иде ре4!

marsy, какво стана с документите на Линда? Щом си се замисляла да анулираш билетите, явно наистина са прекалили и са ти вдигнали кръвното  ooooh!

Момичета, Hug влизам само да ви кажа,че ще спра да пиша тук.

Надявам се да промениш решението си, защото приносът ти към магребската тема е голям и би било много жалко да ни лишиш от присъствието си  Sad
Не знам какво те е накарало да се откажеш от писане във форума, но и аз често съм си мислила, че ми идва да спра, защото форумът е хоби, трябва да ти носи приятна емоция, а понякога става точно обратното... Аз успявам да махна ръка за неприятните моменти, дано и ти да можеш да го направиш...   bouquet

Ра, най-разхлаждащата напитка е това  Hug При нас са страшни жеги + висока влажност и просто не се диша в последно време, хем аз обичам топлото време....  Confused

Поздрави на всички!  Hug А Алба къде се губи, нещо не е в строя?  Confused

# 40
  • Мнения: 720
Дидонке ,просто правиш пълен 'игнор'  на ,което не ти е приятно за четене . Hug  По ведро ,харесвам те много ....да знаеш. Simple Smile


Марси докъде стигнахте с документите?

# 41
  • Мнения: 8
Привет!!!! smile3535
 
Ех, дойде лятото, градусите навън се покачиха, но и в темата виждам...

Дала, моля те само да не спреш и ти да пишеш, защото аз от арабската се намъкнах в тази тема, точно заради твоите постове   bouquet

Ей, магребинки, никоя ли от вас няма да прекара това лято ваканция по ширините на Магреба /с изключение на живеещите там/? Хайде, алжирките сте толкова много вече, че и чартър даже щели пускат от юли...  Laughing

Лек и успешен ден на всички!

# 42
  • София
  • Мнения: 7 924
Дидона крайно ми е неприятно за твоето решение. То вярно твое си е, ама струва ли си заради няколко пишещи тука да ни лишиш и останалите от твоето присъствие.

Виж сега човеко. Това тука е интернет. Всякакви хора влизат да пишат, някои даже го правят просто за да си избият комплексите. И то ако седнеш на всичките тия ситуации да обръщаш внимание ми то интернета горкия ще загине.

Аз да ти кажа вече съм се научил да ги подминавам. Ми ще поквичат, поквичат пък ще млъкнат като виждат, че не им обръщаш внимание.

Даже ще ти издам една малка тайна. В една от темите пиша тук на инат. Да да точно така на инат. То вярно, че малко поразредих писането си ама да ме извинява една госпожа, най малкото точно пък тя ще ми дава акъл как да пиша и какво да пиша. Аз никого не уча, на никого не налагам моите разбирания и виждания, та така, че на никой пък няма да позволя да направи това с мен, та ако ще да се има за най-мъдрия, целомъдрения и религиозен от всички съфорумци.

А дано не ви раздразня, ама да си изплюя камъчето. Тези мъдрите най-мъдрите или единствено мъдрите - просто ги приемам като балон пълен с въздух и толкова. За мен лично демонстративната религиозност, мъдрост и морал са нищо повече от една показност и някакво имагинарно същество без никакво покритие. Какво да се прави още съм тинейджър и менторите не ги понасям.

Ей ся ако не ме подпука и мен модератора па на. Ма то крайно време и аз да получа една баничка.

# 43
  • Мнения: 3 804
Имам едно предложение - за   да няма обидени-дайте никовете на тези от арабската ,които сме нежелани,защото и аз съм една от тях,така ще знаем, официално,че не сме желани,и няма да пишем тук  Peace ,знаем кои теми ви дразнят -няма да се засягат тук, вие също знаете кои теми ни дразнят -моля не ги засягайте и ще си живеем по мед и масло.

Сега отивам да си изтрия и албума  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 7 924
Имам едно предложение - за   да няма обидени-дайте никовете на тези от арабската ,които сме нежелани,защото и аз съм една от тях,така ще знаем, официално,че не сме желани,и няма да пишем тук  Peace ,знаем кои теми ви дразнят -няма да се засягат тук, вие също знаете кои теми ни дразнят -моля не ги засягайте и ще си живеем по мед и масло.

Сега отивам да си изтрия и албума  Peace

Ми то аз тука съм гост та нямам думата кой бил желан па кой не бил желан. Ама не виждам що пък и списъци да се правят. Всеки си има право на мнение стига да не унижава другия. Пък аз да ти кажа като си имам вземане даване с някого си ги уреждам на ЛС и приключвам въпроса.

Апропо албума оти ще го триете, че нещо не разбрах. Това нали ония дето му раздавате едни пароли.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт