Този магреб ни взе сърцата,но ни върна красотата!15 -а тема

  • 21 120
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Марси, Дидонче, Далчеееее Hug Благодаря виииииииииииииии Hug Благодаря и на вас мили момичета за поздравленията newsm51 newsm20
Заушка се кара по лесно като мъничък, така, че по добре сега да се искара.
Далчекога ще ходиш към Джумаята?

# 16
  • Мнения: 90
Много точно това за жената-европейка...не само там,а и тук.-с една дума на такъв мъж му е уредена Зелената пътека към Евопата.....Защо така си мислят-усетих го и в Алжир-мислят че живота тук е Рай,а парите се ринат с лопата по пътя Sick
Мен редовно ме питат-Започнала ли съм работа?!А девера взел че се изцепил че сме искали Второ дете #Crazy и виж сега реакция-...ми,то-хубаво,ама там живота е труден..те,трябва да работят,там се печелят пари!....Чаткаш ли?! newsm78-не сме вани Ние в картинката...Парата прави Играта Joy Joy Joy hahaha
Девера обаче е Гадинка-наясно е със всичко и тънко,тънко си пуска няква такава информация и после се смее на реакциите им.Не разбирам и това ....а иначе и той се отчита всеки месец с пари за нататък-Няма начин!


Ми да европата за тях е рев ,мечта .О Далке как тъй не работиш ,а деца си хукнала да правиш  Laughing,на работа бърже .И на мен така ми държат сметка ,Що не съм вземала да гледам по оЩе 2-3 деца с моята  Shocked,така и така съм си седяла в къЩи -да съм гледала деца ,много са загрижени и само заЩото не работя синът им не мой да си купи вила видиш ли ,тцтцтцтцтцтцтц ,банката много малко отпуЩа .И се почват едни съвети ,казахме ли ти нйи да не се жениш за нея ,ако беше взел една хорото(арабка) друго Щеше да е ,тая много харчи  Joy hahaha ...То винаги женската работа не се вижда ,та така ,можем романи да изпишем на тая тема .На мен честно казано след 2 години "почивка" Crazy ми се работи вече ,нямам търпение Лина да тръгне да у-Ще и да се захваЩам с неЩо ,а от септеври съм ученичка Ще почвам курсовете по нидерладски  Laughing

# 17
  • Мнения: 8

Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си изберат и да
си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина
със следното съдържание:
1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с
увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на
по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.



 Joy Joy Joy
 Dala    smile3501 , развесели ме !!!
 Аз май нещо съм се объркала и съм влязла в приземния гараж на магазина....   Joy

# 18
  • Мнения: 610
Привет и от мен  wavey



Делта- мила весела червенокоске  Hug Да ти е жив и здрав рожденника ! Много късмет и щастие му желая!
Честит Празник и на теб , лъчезарна майчице !  Heart Eyes Наздраве  cheers

Марси- мерси за темата, заглавието ми хареса  Wink
Дано Линда леко да изкара заушката  Praynig и ...аман от вечно мрънкащи и много знаещи свекърви  Crazy  Sick ....и твоята като моята- големи шефки  ooooh!  #Sniper #Sniper

Далка и Паулина - искам и аз да пия кафенце с вас  Simple Smile на Джумаята  Flutter ех....любимият ми Пловдив  Heart Eyes

Мента -   bouquet  Hug много ц в е т н о  включване  Grinning

Деси от къде ги намираш тези аватари ?  Joy честита ви ваканция  Party

Елип- как сте ? и Алба нещо се губи  Rolling Eyes
Дидонка  Hug

# 19
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Мента -   bouquet  Hug много ц в е т н о  включване  Grinning

  Hug

Марси беше написала, че заради болно детенце няма време да сложи линковете, а нали ми е дружка от другите теми, реших да подам  едно рамо... И Албичка я нямаше, та така...  Grinning След промените на постовете не се разбира много защо съм се включила, но това беше идеята  Peace

Да не спамя повече, лека нощ и да е на сладка приказка и тази тема   bouquet

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, никой не е писал за нова тема. Ако може аз да предложа нещо. Ще се радвам, ако приемете предложението. Пишете как арабите гледат на нас европейците. Какви са отношенията им към нас, който не изповядваме тяхната религия.

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АлУУУУУУУУУУУУУУУ Дружинтаааааааа Hug
Как сте бееееее?
Близначковчееееееее Hug Душкоооо, много ти благодаря за чудесните пожеланияяяяя. Абе как си улучила и киткитееее. Аз страшно обичам жълти рози и слърчогледи Grinning Много ти благодаря, многоооооо HugДалче- и аз не съм се моткала много по етажите Joy
Марсискорошно оздравяване на Линдичка, аман това дете не си почина. Хайде това да и е за последно поне за тази година newsm10
Хайде дружина да ви е сладко Hug
И Благодаря на Мента за цветното включване  bouquet заповядай хапни си със нас и сподели закуската ни wavey

# 22
  • Мнения: 610
Добро утро момичета и дядо Хаджия !

Заповядайте на кафенце и закуска в Маракеш  Party



Делта - току що мъжа ми ми каза, че това лято със сигурност ще идваме до Варна на моренце, поне за една седмица  Simple Smile и ще ти се обадя , когато пристигнем там  Simple Smile да се запознаеш със сем. Близначкови  Flutter  Joy

Аз изчезвам по задачки, днес е много топло тук....а за събота и неделя го дават 35гр.  Crazy

Оп... Simple Smile докато пиша и Делта е сервирала закуска ...
Знам аз че обичаш слънчогледите Делта  Wink

  bouquet


Хубав и усмихнат ден на всички  Hug  Flowers Bouquet

# 23
  • Мнения: 1 184
Хайде аз да се намърдам първа на закуските  Mr. Green /нали ви казах, че съм в първите редици като стане въпрос за хапване  Blush/.
Здравейте момичета и Хаджи. Нещо ме налегнаха компютърните проблеми и затова не мога да се включвам много често /сигурно съм хванала вирусчета/ #Cussing out. Но както и да е. Важното е, че след 10тина дена заминаваме и сега сме под пълна пара с приготовленията. Освен това вчера и миналия ден бяха организирали тенис турнири тук при нас, та ходихме да викаме  Mr. Green. Тити беше най-щастлив, че мами като се загледа в играта и той обира всички бонбони и чипсита  hahaha.
Първо да поздравя, макар и със закъснение юнака на Делта. Да е жив и здрав и много успехи в живота му пожелаваме   bouquet   bouquet   bouquet!
Това е за щастливата мама.
Дала, Паула, чакайте ме и мен на Джумаята  Hug /кафенцето го пия с много сметана  Twisted Evil/.
БлизначеHeart Eyes  Hug.
Албич, къде обикаляш в тази жега???  Hug
И едно разхладително коктейлче от мен, че тези дни май ние бием рекордите. Вчера беше към 40+ със страхотно хюмидити  ooooh!. Дидонка  Hug  Heart Eyes, особено за теб го сервирам. Дано при вас да са по-поносими температурите.
Лек ден ви пожелавам и до скоро  Hug.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 951
Добър ден моля.

За обяд ще ядете пиле с ориз приготвено в уреда за готвене на пара. Ся...нал не трябва да ви казвам оти няма снимка тоя път, та така, че включвайте там визуалното въобръжение и ... приятен апетит.

Ако требе да се готви още да свиркате на време, ей го за 30-минути и е готово.

Та като съм се засилил да питам аз - как мислите тоя уред дали ще е подходящ за приготвяне на оригинален арабски кус кус (не че в София мога да намеря такъв) ама съм слушал че и той май го приготвят на нещо като на пара.

И да се изфукам синът ми е изкарал на матурата две петици (по български и ангийски) според него това е добро постижение, особено като се има предвид, че не е учил в специализирана езикова гимназия (предполагам има предвид оценката по английски език). Сега почваме да гоним кандидат студентските изпити. Пък ще ми разправят, че се бил променил животът, ей го върти си се по един и същи начин, точно като нас.

# 25
  • Мнения: 610
Дядо Хаджия- браво на твоето момче !
арабски кус-кус  можеш да си купиш от Пикадили, също и от арабските магазинчета на Женския пазар, незнам в кой квартал сте....ако има близо до вас магазин на Т- Маркет , там също бях виждала наскоро  Peace

Елип- само 10 дни ви остават  Simple Smile и тръгвате  Hug супер .... Party представям си дечицата ти колко се вълнуват  Heart Eyes и мойте муцунки само ме питат- кога, кога......тръгваме мами ?  Crazy  а вие къде идвате в София или Пловдив ?

Слагам по едно сокче от кактус   Flutter много обичам  Heart Eyes



  bouquet

# 26
  • Мнения: 110
Делта, честито ти пораснало момченце.
Да ти е живо и здраво, разсъдливо и щастливо
и най-вече скорошно пълно възстановяване.

Извинявам се за закъснението.



Дядо Хаджи, честито и на твоят син.  Peace
Първата стъпка е успешна, дано да са такива и следващите.
Марсиbouquet  за темата и... бабето е супер. Heart Eyes Как протича заушката?  Praynig
Пак пълни трапези, ядене, пиене, Laughing... страшни сте, ей.   bouquet Hug
Елип и аз имах малко проблеми с компютъра (и не само) и не успях да пиша. Вие към Бг се прибирате, така ли?
Меntha, радвам се да видя шарените чорапки при нас.  Wink
Ще се радвам да спамиш често (по възможност редовно Heart Eyes). Благодаря за помощта.  Hug
Мария, ''нова тема'' означава, че е стигнат лимита на допустими страници и се налага да се отвори нова, където да се продължи, а не да се зададе въпрос, за който да се отваря специално тема. Тук разискваме всичко, за което се сетим.

По-късно ще се включа пак. На всички  Hug   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 7 951
Здравейте, никой не е писал за нова тема. Ако може аз да предложа нещо. Ще се радвам, ако приемете предложението. Пишете как арабите гледат на нас европейците. Какви са отношенията им към нас, който не изповядваме тяхната религия.

Ами аз не съм арабин, ама да ти кажа, че два пъти съм имал среща с такива и два пъти по нищо не пролича някакво специално отношение към мен. Напротив усетих едно топло и приятелско отношение.

Дядо Хаджия- браво на твоето момче !
арабски кус-кус  можеш да си купиш от Пикадили, също и от арабските магазинчета на Женския пазар, незнам в кой квартал сте....ако има близо до вас магазин на Т- Маркет , там също бях виждала наскоро  Peace
...

Аха ... ми ще се поразровя. Обаче питах аз за приготвянето му щото съм слушал, че арабите си имат даже специални прибори за приготвянето му (даже си мисля ,че е нещо кото готвене на пара).

# 28
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мария,ако про4етеш старите теми ,много ще нау4иш, особено при пребиваването на кате мароки в мароко! там ясно се казва за какво ни имат-за каси4ки! и зелен светофар за европата! както и за подаръци от скъпите марки, 4е после може да ти стъжнят живота ,ако се налага  да си съжителствате!това е при мене като голям проблем! ина4е, аз имам добро отношение към тях и освен завистливите  арабки, и от родата и 4ужди, с мъжете не съм имала проблеми,поне аз не съм предизвикала нищо! но знам как реагират като кажа откъде съм,защото първона4ално ме слагат към франсетата и много са любезни!после бг  им идва като присядане,ама сега с шенгена сме като сладка хапка!
самите араби са отворени към 4ужденци като цяло, само дето   дигат цените, гостоприемни са ,канят 4ужденци, това е  и престиж и авторитет в квартала!правят се характерните  ястия, 4ай, сладки! на сватбите е най-смешно- ти играеш, ония наредени на столовете като на театър! ама как седят като наредени матрони и се пъ4ат и пулят и сплетстват!неприятно е ,казвала съм го като по4нат да ме питат сайма ли съм по рамадан, мюслим ли съм и да ме убеждават колко е хубава религията! и да съм казвала думите за конвертване! или пък за децата ,то говори ли арабски? а корана знае ли?
може би е до хорактер,но аз още веднага си поех нещата сама, оправих си документите,записах се в у4илище да у4а арабски, запознах се с вси4ки 4ужденки  от града и си пътувах сама насам-натам!но моят ми има много доверие и не е ревнив изобщо, тоест  може да е изклю4ение! Thinking

# 29
  • Мнения: 560
Привет на всички!   bouquet
Тук е голяма жега,направо не се диша!
Елипче, Heart Eyes колко свежо и разхладително коктейлче! Hug Мерси мила!   bouquet
Още малко ви остана да се пържите на жегите. Wink Да му мислим ние! Grinning
Близначе,хич не съм се сетила за коктейл от хенди(плод от кактус),но ще пробвам.  Wink
Ама какви трапези слагате само! Laughing
Аха ... ми ще се поразровя. Обаче питах аз за приготвянето му щото съм слушал, че арабите си имат даже специални прибори за приготвянето му (даже си мисля ,че е нещо кото готвене на пара).
Точно така!Готви се изцяло на пара,а тенджерите са специални.
Рецепта,само кажи и ти пускаме веднага. Peace

Общи условия

Активация на акаунт