Този магреб ни взе сърцата,но ни върна красотата!15 -а тема

  • 21 091
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Марийчееее,
много хубаво девойчетоооооо. Боже, Божеййй кога бяхме такиваааа.....
много щастие и за тях и за тебе мила newsm10
ДЕДКО-това за граха във чичко Гугъл го прочетох. И гъби не можем да ядем и доста други неща то зависи от диаманта който носим във бъбречето си.

# 286
  • Мнения: 110
Момичета, темата е готова и чака тази да се изпише. Peace

Опиянчи се тая тема покрай рожденника hahaha... само чаши и бутилки вино се виждат. Laughing
Мария, хубава двойка са децата. Peace Снахата е много влюбена, личи по лицето й, а синковеца се 'държи', поне за снимка. Wink
Белбейка, кво те ядосва родата? Thinking Да не ти дават акъл всички за бебо?
Минче, провери ли в сайта на телевизията дали има опция да се гледа?  newsm78
Последните години почти всички канали предават on line tv или имат предавания на запис.
Много сладко сервизче за чай си ни сложила.  Heart Eyes Балеринките също са хубави и най-вече удобни. Peace
Близнаците, как е охлюва? Joy Имаш черпене от  мен. Hug
Шеки, рецепти почна да даваш,  chef браво на теб. bowuu  Laughing Как е гьрлото?  Praynig
Дядо Хаджи, от шафрана се използва много малко количество- на върха на ножа дори (ако не е на дозички). Аз съм го яла в ориз, но ако се разровиш из нета ще откриеш много рецепти с него. Peace
Невена, как са нещата при теб? Rolling Eyes Много неприятно положението. ooooh! Дано има разрешение скоро. Praynig
Паулина, Моет е все пак (няма го е-то с точки). Peace
Болните, оздравяхте ли? Thinking Надявам се. Hug
Марси, до къде стигнахте с документите?

# 287
  • Мнения: 6
ей, здравейте! как сте всички?   bouquet

днес имах среща с моята приятелка още в 8 часа. ходихме на кафе, наклюкарствахме се, казахме си мъката и болката в живота, обиколихме няколко магазинчета... и се почувствах супер! купих си едни обувчици. мноооого съм доволна.  newsm03  newsm44

моята приятелка и тя има разни нейни терзания за сегашната и връзка и като си говорихме и и давах акъл, изведнъж ми просветна,колко "задушаващо" съм започнала да се държа с моя любим. аз след вчерашната ни разправия с него реших да му дам да подиша малко, да не го затрупвам с хиляди въпроси... но когато давам акъл и съвети, чак тогава се усещам,че тези съвети се отнасят и за мен. днес той е все още нацупен по телефона,но аз ще му оправя настроението,като отида в края на седмицата да си го видя персийчето! странно ми е,че точно по време на споровете си казваме много хубави неща,но с неподходящ тон. и вместо да ми е криво,че се сдърпахме,аз така се успокоих,така ми олекна,че чух някои мноооого хубави неща,които той мисли за мен и отношенията ни... аз знам,че всичко е Божа работа и няма гаранции за нищо и колкото и да се напъва човек, в крайна сметка не е застрахован от нищо. но сега съм решила,че ще се опитам да си бъда като преди,без да съм мнителна,без да се притеснявам,да съм по-весела и да му дам малко спокойствие и на него.  благодаря на всички  за хубавите съвети! знам,че сте прави,но май трябваше аз да посъветвам приятелката ми за сходни теразния,за да ми просветне и на мен!
а откакто започнах да се моткам след работа по магазинчета, кафенца и разходки с приятелки, много добре ми идва. оставих платове на шивачката ми да ми направи 2 потника с ръкавници, една рокля по модел на Роберо Кавали и още един отделен потник. направих си и нов диск с арабски нощи за колата и днес му се кефихме с моята приятелка. ако аз не се измъкна от депресия и тъпотия,кой друг ще ми помогне?-никой! аз най-добре си знам май от какви имам нужда,за да се почувствам добре и да ми е готино Wink а в края на седмицата,ако видя и любимия...  newsm44  spoko  hug  kiss Heart Eyes  kiss  kiss

ДЕЛТА,  и аз съм с цигнаска душа. преди все казвах на моя баща,че сигурно съм от някой циганин, а той все се цупеше.ама с времето се смее. (аз толкова приличам и на него и на майка ми,че няма такива съмнения)

ей,да ви кажа още нещо.
одеве,след като се разделих с приятелката ми, отидох в едно заведение. баща ми беше седнал с 2 негови приятели там... те са си приятели от детските години и с времето толкова са си свикнали с характерите и настроенията,че само си мрънкат нещо... казах им,че приличат на "сърдити старчета", а те се разхилиха.  Joy ядохме разни китайски неща и те само си мрънкат,че всичко е с еднакъв вкус,че във всичко имаше кълнове,че било сладко,а те искали солено.... абе сърдити старчета,нали ви казвам. аз май тук не съм казвала,че съм 1/4 арменка. та бабата и дядото намоя баща са били с персийско поданство. дошли са от град Ван,който е в Иран, но тогава е бил Персия... а по случайност и моя приятел е от Иран... и всичко е странно, но може би не случайно.  та тези приятели нещо го подбъзикнаха моя баща,че като не му харесва китайския ориз,да си направи перскийски... и се подхавана темата за Персия, за Пахлави, Хомейни, политика на Иран и т.н... и аз нали съм чела доста вече и се интересувам от тези неща,покрай любимия и им казах доста работи, разказвах им разни неща и усетих,че баща ми остана някак си доволен. не го каза,но по изражението на лицето... и сега пак се чудя,какво против има това,че съм с чужденец,като се изкефи намасата,че знам толкова неща и едва ли не му затапих приятелите.  newsm78  Mr. Green

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 19:59 от PAULA_PAULINA

# 288
  • Мнения: 59
InDreams,погледни тук дали я има http://bg.gledai.tv/,трябва да се регистрираш за да гледаш,аз преди гледах има 4 марокански канала но не обърнах внимание за тази която питаш точно.

# 289
  • Мнения: 278
Белла, благодаря ти! Гледах и там преди, има 3 марокански програми, които не тръгват. Но ти благодаря все пак.   bouquet

Алба, мерси и на теб за предложението. За съжаление не знам френски.

Паулинче, хубаво си осъзнала, че така не върви. Радвам се, че сега се чувстваш по-добре. Бъди винаги все така щастлива и се наслаждавай на всеки момент. Дано успеете да се видите в края на седмицата. Той къде е в момента точно? Вие на български ли си говорите? И да не забравиш да покажеш новите придобивки  Blush (аз нали съм си любопитна)

Мария, браво, успяла си да се справиш с качването. Много красива мома ще имаш за снаха.  Hug

Къде сте другите? Шакирчето не мяркам днес.... (Дано си по-добре днес  Praynig )

# 290
  • Мнения: 6
ДРИЙМС, аз знам само български. баща ми разбира и арменски,но тъй като неговия баща е бил българин, не го е говорил много арменски (повече от срам,че може бе не го владее перфектно). а моя любим е в България от 9 години. той говори много добре български. за своите 27 години говори 6 езика.
ама ти искаш да видиш придобивките,ама къде? аз нямам парола. не се сърдя де,защото може и някой да е имал против да влезна във вашия албум. няма лошо,всеки има свое виждане Simple Smile

БЕЛЛА, как си?  не ми пишеш вече...   bouquet

# 291
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
съжалявам паулина, мой е пропускът , никой не е казал не ,така,че прати емайл да ти напиша паролите! Peace
имах тежки три дни, в някаква дупка съм, на дон кихот се обърнах  и не знам кога ще има просветване, но ви 4ета!
  bouquet

# 292
  • Мнения: 110
Заповядайте в новата тема:  bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=405466.0

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт