Александра и мама Нанси в МАЙската тема ще се разпишат, знаем си!

  • 19 938
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 877

Ванилка - само казваш и направо на гарата ще ви чакаме  Heart Eyes


супер! нямам търпение Simple Smile
аз следобед отивам на зъбар да видим какво иска този мой зъб....вадене ли , цепване ли.... ей, това мърдостта на 30-те е зор работа, да знаете... Blush

иначе ми е кеф, че спечелих от събитието ни тук бутилка вино и ваучери за КФС и МкДоналдс, ще водим малката на джънк фуд парти тия дни  Party /виното за мен, ако не ме зарадват на зъбаря..../

хайде, приятен ви ден!
пс. люба, аватарът ти е много готин  Party

# 46
  • Мнения: 937
Здравейте и от мен!
Честит празник на всички които пропуснах през почивните дни! Да растат като гъбки и да имат много щастливо детство!
Честит рожден ден и на мама змейка, дано се е поускопоила вече и малката кукла да не я тревожи повече! Да се радвате на новия си дом и да няма мрачни мисли повече!   bouquet

Смайли радвам се че се появи, чакам с нетърпение снимките ти! супер звучи заплануваното от вас - очаквам подробни разкази в картинки!   bouquet
Много красиви и торти и снимки разглеждах тази сутрин толкова е празнично при нас и с такова нетърпение чакам да отварям и да гледам кой как е отпразнувал.
Ние в яслата няма да носиме нищо,  Sad но това е положението кризата е сериозна в нашата къща, но партито за събота за сега остава с доста зор, но дано мине хубаво, доста хора няма да дойдат като майка ми, брат ми, баща му на мъж ми и една близка приятелка ме сърпрезира, че видиш ли мъж и имал ангажимент в провинцията и тя трябва да отиде с него и няма да дойдат и те. Направо ми разби сърцето тая оФца, аз толкова жертви правя заради този празник, а тя, не могат да закъснеят малко...ох не ми се мисли за това защото се ядосвам яко. Дано партито стане хубаво и Мариса се забавлява пък останалото каквото дойде. Поне намалих кетеринга, но не това ни беше целта.  #Cussing out исках да има деца да е весело...спирам.

Люба как минаха работните ти дни?
Днешния ден се очертава дъждовен а има празник в близкия парк и мислех да ходиме там, но ще се решава в движение явно.
Весел ден на всички малки и големи защото всеки от нас си е дете (било то само на мама и тати)  Mr. Green а други и не само.
Много усмивки и щастливи детски личица.  Heart Eyes
Весел

# 47
  • Мнения: 163
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ - МАЛКИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА! Много подаръци, усмивки и весели игри!
 bdbaloni Змейко! Много здраве, късмет и сбъдване на мечтите ти! Кали е много мила и нежна!  Heart Eyes
Много красиви госпожички видях на снимките - Сиси, Ема, Мия, Алекс, Маги!
Пастичка, страхотно преживяване на Ема с возенето на линейка - то си е повече от лунапарк!  
Честито колело на Коси! "Коси може, Коси бате" - доколкото го познавам така си го представям, че разказва на всички, сладур  Hug
Гичо, страхотно изглеждаш с новата прическа! Много фешън! Peace
Смайли, добре завърнала се! Браво на Йони, дано изкара едно наистина незабравимо лято!
Дано не ми се налага, но аз за толкова време не мога да се разделя с Никол!  Praynig
Сисе, дано Божа е здравичка! Чакаме снимки от партито! Честита гледачка! Дано да ви е от полза и да слуша теб, а Божа - да я забавлява! Ти на цял ден ли си я наела или само почасово?
Ванилка, дано нямаш проблеми с този мъдрец и довечера на чаша винце да разтовариш!
Никол е на детска градина. Днес ще имат тържество - организирали са го, цялата детска градина! Довечера ще я заведем някъде, всичко завизи от времето. Но доколкото разбирам тържествата по парковете ще са предимно сутрин и на дали ще продължат до довечера, пък и ако завали............ Много сложно! Вчера и обяснявам, че утре е 1 юни и на този ден празник имат всички деца и получават подаръци. И хитрушата ме пита "А непослушните?" и и светат очичките.  И аз и казах "А непослушните само празнуват, без подаръци". Много е хитра, такива компроментиращи въпроси задава, само тъпси начин да те притисне и да те хване, че нещо не е вярно.
Хубав празник на всички!  Hug


# 48
  • Мнения: 0
Ку-ку, пак съм тук  Mr. Green,

Малко позачезнах, но ви чета редовно. Много тичане и организация имаше напоследък и не ми оставаше време за писане.

Честитя на абсолютно всички отминали и настоящи рожденици !!!

Иначе днес се видях с Пилето и Гоги - много добре изглеждаха и всичко беше наред с тях.  Heart Eyes

Пусках задължителните изследвания на кръвта на Гери и слава Богу всичко е наред.  Whistling Аз се бях притеснила да не изскочи някаква ускорена утайка, че тя е с една странна кашлица вече доста време, но по всичко личи, че е алергична. Давам и три вида сиропи - Аериус, Вентолин и някакъв странен индийски билков и явно имат ефект. А много е странно - като се събуди - кашля сухо и после си е ок, а вечерта пак така сухо. Само от сиропите малко се втечнява и после пак си е суха. Ама то и аз съм с такава алергия от тия полени и цъфтежи- кихам, кашлям, очите ми са кръвясали, а хем пия хапчета, пръскам спрей, но сутрин и вечер съм ужас.

Ани, ти много имоти, много нещо.  Laughing Това с къщата ми е мечта, но тука в София е само една утопия. Направете си я от до и да си живеете с голям кеф в нея, а и да я напълните с дечурлига.  Flutter

Току-що разбрах, че турнето на Депеш Мод продължава от 8 юни, но за нашите отменени концерти нищо още не е ясно.  Tired


Целувки и весел детски празник на всички ви !!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 877
а да се отчета за зъбобола Mr. Green

след като ми казаха, че ще се вади няма как и за тази услуга трябва да се ръсна близо 180 пари / понеже още е зародишен и се води операция/, реших да се почерпя и да свикна с мисълта за ранния харч, та както си обещах съм на мелнишко червено вино и сиренце ементал / така де, другата седмица ще пия само сокове с тази уста... Crazy

а мъж ми , да го похваля откакто си купихме машина за хляб какви домашни хлябове върти... ей сега ще се навечерям само с хляб и сирене...

аркова, губиш ми се нещо! Naughty дени, къде забегна таня, ти нещо знаеш сигурно!

# 50
  • Мнения: 145

аркова, губиш ми се нещо! Naughty дени, къде забегна таня, ти нещо знаеш сигурно!

аркова бори кризата на 1-во число най-много, а двете с нея вчера борихме бири и преди това кафета, след като децата се бориха в парка. Много готска женска неделя (без да броим марто и никола, които не се вписват много в понятието "женска", но те пък ни правят "майки", което както знаем е изначалната причина да има "женско", тъй че явно и те се вписаха).

Божееее, мислех да отговоря кратко и точно, що така се получи.....

Да оправяш зъбЪ, да не те мъчи.

Утре ще пиша пак, че големи глупости творя без видима причина....

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВО КАБРАНСКИ!ПОЖЕЛАВАМ МУ ОТ СЪРЦЕ ДА РАСТЕ ЗДРАВ И БУДЕН МЛАДЕЖ!
Люба,  bouquet


Олче,какво стана водихте ли Вели на лекар?

Нашата циганка вчера на РД пи вода от един шадраван Crazy в сладкараницата и освен това цялата беше мокра и ето ти Т.Хубавото е,че нищо друго и няма.
За четвъртък съм взела час за лекарката да мери малкото цигане да видим как се справяме с кърменето.

Отивам да спя!

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВО КАБРАНСКИ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, КЪСМЕТЛИЯ И ВСЕ ТАКА ДА ГРЕЕ ЩУРО ЩАСТИЕ ОТ ОЧИЧКИТЕ МУ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!


За мама Люба

Момичета искам да питам колко горе-долу се оформяме семействата за Усоето т.е. има ли нови попълнения, защото тези дни мисля да звънна на собственика да потвърдя резервацията. Силно се надявам да има още присъединили се семейства.

Лека нощ, че съм гроги...

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Чемширови Crazy

# 54
  • Мнения: X

Е,да сложа поне виртуална почерпка за здравето на Ивчо-да ми е жив и здрав и дано скоро да се "социализира",че напоследък направо ми събира очите в точка с неговите "етапи" и "особенности"
За съжеление при нас положението е много сериозно/Галче,не сте само Вие така/,та всенародните празненства тая година ще са трансформирани в скромно събиране само на най-близките приятели...........и ще гледаме поне да уважим желанието на рожденника за подарък/макар,че е доста дълъг  списъка му,но ще го огрее само с най-споменаваното/,....пък като вземем заплати,се надявам да му се реваншираме по-сериозно.....
Някой питаше как е новата работа-ами ,честно -не ми е по-сърце/нито ми е мерак точно това да работя/............ама за момента е единственото което ме устройва/като работно верме и съчетаването му с това на половинката/.Иначе ,поне колегите са готини-наистина  съм очарована от това....и се надявам да свикна....Но,дори само за няколкото дни/по няколко часа/ през които се налагаше да опирам до свеки за да гледа Иво-вече съм в стрес..за съжеление и той също........по-цяла нощ реве насън/а иначе не се будеше по цяла нощ откак отказа нощното кърмене...а това беше преди две години и кусур/.
Пак,поради естеството на работното време-категорично отпадаме от Усоето.......абе,явно не ни е писано да се класираме на тая среща/то не бяха пробелми с родата,с колата........сега пък няма как да поставям условия за почивка,като още договор не съм подписала/...

# 55
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на Иво. Да е жив и здрав малкия мъж!
Да бъде много щастлив и усмивка винаги да грее на лицето му!
Весел празник!

Добро утро, и аз да се направя на работна булка една сутрин и да ви сложа кафе:

Ани, ти много имоти, много нещо.  Laughing Това с къщата ми е мечта, но тука в София е само една утопия. Направете си я от до и да си живеете с голям кеф в нея, а и да я напълните с дечурлига.  Flutter

Нанчи, докато търсихме къща, дори и цените на имотите в София проверихме. Много по ниски са от Шумен. По едно време вече бяхме решили в София да си вземем.  Mr. Green

Люси, и Банкови!  Peace

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Добро утро и от мен Mr. GreenАни,мерси за кафето Hug
Люба,дано скоро да си намериш работа,която да ти е на сърце Hug
Отивам да гладя Crazy

# 57
  • Мнения: 4 370
Сисе, ти тая нощ лягала ли си?  Crazy Недей тъй бе жена, как да искам второ ,като ти погледна хронологията на постовете!  Grinning

# 58
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Споко,бе Ани-повредата е в моя телевизор Mr. Green
Тази малката душица ми дава такава енергия,че просто не е истина/пу-пу/Толкова ми  е миличка и спокойна,спи си по цяла нощ,само леко примрънква за хранене и това е.На всички пожелавам бебета като Божа и за сега Мина Crazy

# 59
  • Мнения: 4 370
ААА добре успокои ме! На мен пък ми дава енергия представителя ни за Шумен от БТК. Ако още малко ми лази по нервите, скоро може да ме гледате по новините в специален репортаж...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт