Александра и мама Нанси в МАЙската тема ще се разпишат, знаем си!

  • 19 939
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 671
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на днешните сладки рожденички за тях с най-хубави пожелания !!!
Муцунка, страхотна торта, браво на теб!
Сиска,  Joy направо се хилих с глас на товето първо притеснение! да имах аз дете с такова отношение към тортитееее! ама -нъц!

Гичо и Шуши имат страхотни нови прически, а на А н и ЧЕСТИТО за покупката, с много желание да си я направите по ваш вкус, а имайки предвид каква домакиня е Ани, съм сигурна, че резултатът  ще е сювпечтляващ!

Ванилкамного сте красиви с Мия! Ти в Американския ли работиш?

Ние понеже се подвизаваме на село от няколко дни, да питам пловдивчанки   - планирате ли нещо за утре, 1юни?[/color] Ние ще ходим в градската градина предиобед.

И последно на ви разкажа за мойто дете и колелата. Преди няколко седмици негово приятелче получи ново голямо колело и Косьо се престраши да го кара. И като му хареса... само с това детенце искаше да ходим в парка, за да кара колелото, а по едно врем взе да си иска и от разни други познати и непознати... направо неудобно ми ставаше от родителите като не слизаше от колелото на децата им и със скандали го прибирах у нас. Обаче като ходим само тримата на разходка с бебеата и с количката е просто абсурд да успявам да го извеждам и него с колело и затова си карахме само с тротинетката. Като преистигнахме на село, Коки отиде с дядо му да му купуват обещаното колело и се върна с едно оргомно, не може и да се качи сам на него даже  #Crazy но като се втелясал, че иска това колело - не искал и да пробва никое друго освен него. И като се прибраха на село обиколи всичките си приятелчета из махалата и им разправяше с неприкрите гордост - "Виж, и аз имам ГОЛЯМО колело!". Като го чух, си дадох сметка колко му е било мъчно, на милото, че си кара още бебешкото колело . Eто тук да видите каква е първата му работа, като стане сутрин от 3 дни насам: http://violetovgeneral.multiply.com/photos/album/44/May_09#16

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 11:53 от Rumya on hold

# 31
  • София
  • Мнения: 1 877
rumya, в англо-американското у-ще в Панчарево.
(Американския колеж е в Младост)

ходи ми се и на мен в Пловдив.. ще взема да метна Миа на някой ранен влак, ама да се постопли, че с тия дъждове...

мами, да ви се оплача, подух се,че ми расте мъдрец /колегите ми се смеят,  че не ги черпя с лукчетата дето ги ям Blushутре ще ходя на снимка да видим как расте и ще ме режат ли или ще ми се размине...

руми, тортата е готина Peace, а косата ти много хубава , страхотни къдрици!
и аз да питам: беба с какво я храниш??? каква сладка буз Hugанка Flutter

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 13:09 от ва ни ла

# 32
  • Русе
  • Мнения: 526
   Здравейте!
  Честити 3 годинки на порастналите дечица - Божи, Маги, Тони, Иван!   Да растата здрави, весели, игриви!

   Ето снимки и от нас :
   http://www.mimidari.snimka.bg/album.php?album_id=325956&pid=12598702

   Честито на Ани и семейство за новата къща! Много щастие и хубави емоции да имате в нея!
   Страхотни нови прически на Шуши и Гичо! Много ви отиват! Peace
   Връщам се назад да гледам снимки и най-вече да видя Мина на Сисето Simple Smile

# 33
  • Мнения: 214
Момичета, мерси за комплиментите   Hug Heart Eyes
Ето още малко снимки

После ще пиша, че Маги не ме оставя да дишам, откакто съм на работа!

Последна редакция: нд, 31 май 2009, 20:28 от gi4o_pi4o

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Руми, аз утре планирам да съм на работа и да празнувам  Blush Laughing
Вечерта ще направя малко събиране вкъщи - Кали цял ден разправя, че утре е Първи юни, а аз й казвам, че и мама има празник  Joy абе голяма комуникация...

Ванилка - айде де - идвайте  Hug

Маги е много сладка  Heart Eyes нежна госпожица

# 35
  • Мнения: 152
Честит рожден ден на вчерашните ни рожденици Тони и Иван. Да са живи и здрави, усмихнати и да носят много радост на мама и тати.
Ани, пропуснах да те поздравя за новата къща. Да имате много хубави и вълнуващи изживявания в нея. Да я изпълните с уют и топлина и дано успеете след време да си  купите и втория етаж.
Муцунка, торта е супер. Искам и аз да се науча да правя такива торти.  newsm53
Честити нови прически на Гичо и Шуши. Гичо и аз не можах да те позная и гледах половин минута снимката докато осъзная че си ти. Много сте хубави и много ви отиват новите коси.
Миа, Никол, Маги и Алекс са красиви, чаровни майски госпожици. Heart Eyes
Ние днес ходихме на конкурса за Мини мис и Мистър Бургас Плаза. Беше голяма блъсканица и шумотевица. Ние почти не успяхме да се включим, защото не умеем и не желаем да се блъскаме, а и не това беше целта. Сиси и Коки (кръстничето) обаче се забавляваха и си изкараха много добре. Освен това по-случайност получиха специални подаръци, хареса ги момичето, което раздаваше номерцата за конкурса.  Ето тук може да видите колко сме доволни:

а това е снимка от вчерашната ни разходка


Сисе, надявам се, че рождения ден е минал добре и Божа не е набила никой, че и яде от тортата.  Wink Ще чакаме да разказваш.

Приятна вечер на всички. Аз отивам да гледам Дзифт. Дано отговаря на хубавите отзивите.

# 36
  • Мнения: X
Ха,добрър вечер и от мен Grinning
Ники,много ти хубав аватара/не,че стария беше лош/ Wink
Много хубави снимки..мамите с новите прически са супер готини,децата с тортите-също Peace
Сега чакам да ивдя снимки как Божа налага гостенчетата с пръчка Mr. Green
Руми,аз утре почивам,но по обед имам един неотложен ангажимент,та съм планирала моите дИванета да ги водя надвечер на площада-ще има нещо организирано по случай празника...но незная кога точно ще  стигнем,че баткото ще ходят на пикник от ДГ и незная още към колко часа ще ми го върнат.Иначе,ще се радвам да се видим/и ако може да помачкам Ида/
Ванилка,дано да не ти прави усложнения мъдреца......стискам палци бързо да отшумява отока и болката Praynig


Хайде,лека и наздраве beer2...,че нещо ми е уморено и смятам да пия дена бира за отпускане Laughing

# 37
  • Мнения: 804
 Привет и от мен, тъй като липсвахме доста време,  искам да честитя на всички малки рожденници от нашата темичка, с пожелания за много здраве и щастливо детство!!!
 От два дни съм си обратно във Вегас и все още се боря с часовата разлика, все ми се спи, смачкано ми е едно, ден ли е нощ ли не знам направо, но си знам, че след още няколко дни ще вляза в крачка. Йони я оставих на майка ми в Гърция и се чувства много добре. Ходят на плаж всеки ден, вечер на парк, внимание много, угаждат и и непрестанно някой се занимава с нея. Мъчно и е малко за мама, но не плаче и няма проблеми.Предварително и говорех, че тя ще бъде на ваканция при баба, ще плува в морето, ще се вози на каробчето и т.н. Говорих с нея по телефона, не се растрои, разказва ми какво прави, щастлива е. През август Дидо се прибира в Бг и майка ще му донесе Йони от Гърция. Ще постоят 3 седмици в Русе и ще си я върне обратно. Сега кроим планове как да оползотворим времето без детенце, ходене по казината, клубчета, до Лос Анджелис плануваме да се разходим и какво ли не... smile3508
 Обещавам като оправя снимките да ви ги покажа. Това за сега от нас и поздрави!

# 38
  • Мнения: 363
Честит първи юни на всички малчугани. Весел празник с много подаръци.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛЕНКА!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ВЕЧНО ВЛЮБЕНА,МНОГО ОБИЧАНА,УСПЕХИ В РАБОТАТА,ДАЙ БОЖЕ ЕДНА СЕСТРИЧКА НА КАЛИ,АБЕ КАКВОТО СИ ПОЖЕЛАЕШ ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ!

НА ВСИЧКИ ДЕЦА ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ!
По повод на този празник аз естествено няма да купувам подарък BlushЩе снимам стаята с играчки да видите за какво става въпрос и как цигането не играе с нито една от тях Mr. Green
Тя нали много обича аксесоари и може на 40 градуса да седи с вълнена шапка или да носи на гръб пълна раница с мои неща се зарадва най-много на едни парфюми Малиция и на 2 нови чанти,пъзела кучето го яло Mr. Green
Сега да кажа за РД не се размина без бой,ама просто не издържах  ooooh!Деца вие няма да ми ядете от тортата,а пък върнахме половината торта,защото тя беше огромна.Снимки ще пусна довечера.
Имаше един шадраван и почти всички деца пипаха ледената вода и тази нощ Божа е с Т.Не беше висока и сега я чакам да се събуди да я видя как е.Следобед на лекар.Абе с две думи РД мина добре.
Георги се е справил блестящо с Мина.Хранил и преобул,беше горд,че дори се е изкъпал.Той милия като гледа децата нищо друго не прави освен да се занимава с тях и в случая да само да гледа.

Руми,ако ти или Пепа от юнските сте майки на Божа ще бъдете обожавани Crazy
Децата ти са страхотни Hug

Смайли,с тази голяма ваканция без Йони да не се запишеш в някоя друга отчетна тема. Mr. Green

Маги и Сиска са супре гУспойци Hug
Гичо,явно нЕма лИбовника Жоре е "виновен" за страхотната ти промяна Hug

Сватя,искам първо тук да ти се извиня,че забравих да ти се обадя за РД на Иван.Освен,че съм изключително проста друго извинение не мога да си намеря,обаче ще се реваниширам Hug
Та на огромна патерица да е жив и здрав!

И така приключвам,че не знам кой ще ми прочете всичките глупости Crazy
Хубав ден момичета!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 877
миленка, за теб с пожелание за красив празник!



само да стане по -топличко и някоя събота сме при вас Simple Smile колко му е  Hug

# 41
  • Мнения: X
За Миленка: с пожелание за здраве,късмет и любов!
Честит празник на всички малки и пораснали вече деца!
Сисе,гледам влизаш във форма/относно размера и съдържанието на писанкото/......успя да ме разсмееш от сутринта....

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 15:09 от Анонимен

# 42
  • Мнения: 223
Честито на рождениците от последните няколко дни!  nbirthday   bdbaloni baloni
Честит първи юни на всичките ни малки разбойници!
Пожелавам им да са щастливи, палави и здрави!


Честит Рожден ден на Змейко! Пожелавам ти да запазиш детското в себе си и да се обградиш с още 2-3 дечица, хубави като Кали!
Ема вчера откри плажния сезон. Ходихме с приятели на разходка и влязохме в ривиера. Едното от дечицата, се отскубна и влезе с дрехите в един детски басейн  newsm62, Ема едвам я удържах да и смъкна дрехите. Нямаше бански, въобще никаква подготовка за плаж. После излязоха и се отъркаляха в пясъка, после на душа и пак в басейна и всичкото това с такъв смях. Накрая ми услужиха с една пелена от бебето в компанията да я позабърша, облякох я и си продължихме. Като връх на положителните емоции вчера, беше и возенето ни на линейка. Бяхме с наши приятели лекари и от единия край на Златните до другия, ни закараха с дежурната линейка. След подробно обяснение на Ема, че за да те вземат с линейка трябва да си много болен, да не можеш да вървиш и т.н. от вчера заявява, че е болна и я болят крачетата.  newsm62
Бързах да пиша и не съм разгледала всички снимки, смятам сега да се поправя.
Приятен ден на всички!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Честит празник на малки и големи дечица

Благодаря ви много за пожеланията, момичета  Hug Hug Hug
Аз съм много щастлива, защото Кали днес за пръв път ми каза Честит рожден ден  Heart Eyes

Ванилка - само казваш и направо на гарата ще ви чакаме  Heart Eyes

По-късно пак ще се включа, ако успея, че днес имаме молдовска делегация, пък и съм направила почерпка за колежките  Crazy

# 44
  • Мнения: 4 370
Честит рожден ден на рождениците от събота - Иван, Антон, Мая и Тодор! Здраве, щастие, късмет и всичко да им е наред!

Честит празник на всички деца днес!
Не спирайте да играете,
не спирайте да мечтаете,
не спирайте да обичате ближния.
Изобщо не спирайте да сте ДЕЦА!!!




Още една мама-сладурана
стана с годинка по-голяма!

Нека да се радват всички
на твойте грейнали очички!

Нека има радост и балон
на днешния велик купон!





Сиска, така е като не и даваше на Божа да яде торта като по малка , сега си наваксва и си варди деликатеса.  Laughing Аз като не давах на Иван да яде хляб ( и сега не му давам много много) , като види някъде хляб и очите му грейват. Наскоро бяхме на гости на брат ми и Иван влезе в кухнята и като видя цял хляб, измъкна 3 филии и весело викаше: Вижте какво си намерих, вижте какво си намерих! И си взе филиите за вкъщи. .... А вчера спи и бълнува че някой му изял всичкия хляб и плаче.  Crazy
Дано детегледачката ти да излезе готина!  Peace

Нанси, радвам се че се разписа. Честито за новите придобивки. Евала, как успя всичко това сама! Майка-героиня. Постепенно ще се уредят нещата и от към мъж!  Wink

Шуши, Гичо, много ви отиват новите прически!  Heart Eyes

Момичета благодаря ви за пожеланията за новия дом. Това с децата още се чудя как да стане, че пак ми се вижда малка къщата за още деца. И Дидо ми вика, то на къщи не мога да ти насмогна!  Laughing А за ремонта, май се очертава да е по голям от колкото си мислех. Детската стая се пада доста отдалечена от спалнята и сега си мислим да къртим, и да направим вход от друго место. А ако направим това, то просто всичко ще се прави наново. Евентуално ще се ползва само част от кухнята, детската и банята. Но докато се нанесем, не се знае още колко идеи ще ни хрумнат.


П.П. Ема голям купон си е спретнала....

Общи условия

Активация на акаунт