Първи юни се задава,а ОКТОМВРИйката коремче гордо разлюлява!

  • 9 943
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68
И моя РД иде! Я си кажете... Аз съм на 17.06.83г. АЗ за моя РД ще получа разходка с въртолет над Ню Йорк по време на залез слънце  Blush и евентуално пикник в Центръл Парк  Whistling Деска ти какъв подарък чакаш?  Rolling Eyes

# 271
  • Мнения: 22
Благодаря ти Деска за информацията.
Миркам, следващия път съм с Вас   bouquet

# 272
  • Мнения: X
Не знам за вас но от доста време на сам все сънувам някви такива сънища. BlushЕротични.
Абе голяма работа са тея хормони,с първото нямах желание никакво,а сега като имам,контракции. ooooh!

Честито и на другата ни булка.Много,здраве и щастие и дълъг семеен живот.Да не забравяме и едно,живо,здраво и прекрасно бебче на края. newsm76 married  party006

# 273
  • Мнения: 20

Същата работа съм и аз , обаче плацентата ми вече не е ниска, но нежеланието си остана  Embarassed Горкичкия ми мъж!


Ох...и аз съм така.беше ми забранено до преди две седмици, та нямамахе никакви отношения 3м. и половина!Тогава исках, сега, тц!

# 274
  • Мнения: 103
И моето бебе е с главата надолу,това проблем ли е? Confused Въпреки,4е доки ми каза,4е то се върти постоянно.
Не,напротив. Grinning
Ванира,и моя иде,но искам МАТЕРИАЛЕН подарък. Mr. Green

материалистка  Laughing
а аз ще искам и двата ПОДАРЪКА  Laughing
като сравня моя подарък с този на ани и ме хваща срам  Embarassed  Joy

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Редактирах си старото мнение относно флуора,но вие пак изписахте света,затова го поствам още един път.

Анкета
Флуороза
Какво причинявам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280030.0

Това е на пръв поглед от бг-мамма,но статии като цяло има в нета много,стига човек да иска да се информира.
Приемането на Зима флуор е спорен въпрос и както с други неща в България много трудно се променя мисленето и позицията на хората(разб. лекарите).Числото от тях,които продължават да се обучват,да четат най-новите материали и изследввания,е доста малък.
Така че често пъти се случва хората да се предоверяват на лекари,чиито схващания отдавна са отхвърлени.
Разбира се,всеки има право на мнение и позиция.
Но ваше право е също да се информирате,да четете,да мислите.....защото лекарите тук не плащат за грешките си и много ,много не им пука.

# 276
  • Мнения: 23 107
Ееее,Ани ,много готин подарък!!!!Ама защо не е изненада?
Аз не чакам,аз си избирам :искам новия епилатор на Браун,с всички екстри. Mr. Green Скромна съм. Flutter

# 277
  • Мнения: 23 107
Ама icyangel нямаше ли да се жени на 6.6?Запомних,че някое от момичетата имаше дата за сватба тогава,нали ми е рожден ден.О,сори,публикувах два пъти ,без да се усетя.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Момичета,пускам новата тема,защото излизаме и с това темпо до 10 мин ще сте на 22 стр. hahaha нова тема

Чао за сега.

# 279
  • Мнения: 5
За секс ли си говорите....какво беше това.... Embarassed...в началото, като минаха един два месеца от бременността, имах желание, даже повечко от преди да забременея, но ме беше страх, до третия месец да не стане някоя беля и си траехме, а сега когато всичко е споко...желанието се е скрило някъде многооо надълбоко и...секса е мираж.Мъж ми за радост няма кой знае какви претенции, мисля, че го е страх да не ми навреди, въпреки, че съм му обяснила, че няма проблем за мъничето, но той явно не вярва и си трае. Rolling Eyes...Миркам, честито ново положение на линииката ти Hug. Ани, прекрасно звучи преживяването, което те очаква на рождения ти ден, пожелавам ти да бъде дори много по-приятно и вълнуващо, отколкото можеш да си го представиш и в най-развихрените си фантазии Simple Smile

# 280
  • Мнения: 1 668
Ей ме на и мен!
И аз нямам никакво желание за секс, мъж ми е особено тъжен от новината... Някак приема нещата - ами ето, свърших си работата и сега не ме искат... Ходи обяснявай за хормоните и т.н. а и с моите вечни оплаквания от едно или друго ми е само до това...

За количката - оказа се, че половината предишна отчетна тема е с такава и всички са доволни... включително и една от майчетата, с най-лудите деца каза, че никога не е имала проблеми... Май тази ще е, освен, ако не се разочаворам като я видя на живо...

за флуора - видях, че вече има публикувани теми и статии... да не търся...

# 281

Общи условия

Активация на акаунт