Първи юни се задава,а ОКТОМВРИйката коремче гордо разлюлява!

  • 9 965
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Здравейте,мами Hug
Момичета имаме още една булка-Icyangel!!!

Хриска,Icyangel,пожелавам ви най-хубавия ден,много да се забавлявате и да не се косите на никой,днес е вашия ден!!!Бъдете много щастливи,много обичани и дай Боже да живеете така да дълбоки старини!!!
Plamitoto,аз също пия Зимафлуор,Мафнерот и Ношпа,на мен /Зимафлуор/ми го предписаха и зъболекарката и лекарката.
Vanirka споко,скоро ще я усетиш Peace
Много сте хубави,пловдивски мами,ма защо толкова малко снимки newsm78,много на лаф сте го ударили Laughing
Благодарим,ДесиХ2,а вие дано всичко ви е ок!!!

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 13:28 от dani-puh

# 256
  • Мнения: 23 394
Само да допълня,че флуор се слага в млякото,доста храни и реално ние приемаме една немалка доза от него.Когато се добавят и допълнителни приеми,под формата на флуорни препарати/хапчета,става предозиране.Не можем да контролираме приема на флуор чрез храната и течностите,затова е опасно да се взима допълнително.Това знам и съм чела аз.

# 257
  • Мнения: 68
Айде и аз най-накрая изчетох 11 страници  Shocked
Кюбит и аз като Ронка не видях снимка на бебка, а ми е много интересно  Hug
ЗА Quinny Buzz съм съгласн, че е ужасна количка, но Quinny Speedy SX е нещо съвсем различно както каза и Ронка.
И моя корем е огромен, като на Деси. В сряда тръгваме за Ню Йорк и се чудя как ще ме гледат в самолета. Джъстин (мъжа ми) е твърдо решен да се моли за ъпгрейд  Laughing Стискайте палци да не е пълна първата класа  Joy
Аз не мога да намеря на Алекз дрешките от 0-6месеца! Сега съм заплашила Джъстин, че ако днес не ги намери ще накупя всичко чисто ново за бебето  Twisted Evil
Искам да Ви питам Как сте със секса в момента?  newsm78 Отдавна не сме обсъждали темата..... Май последно говорихме затова Февруари края  Laughing
Герчо Стискам палци всичко да е наред с Иван и да е просто гадния пролетен грип. Алекз за 1 месец два пъти се разболя, чак и антибиотик пи  ooooh!

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,мили момичета!

Хрисинка и Айси,пожелавам ви един незабравим сватбен ден ,да се обичате,да си помагате и да се уважавате завинаги txtloves newsm76 Two Hearts

Маринелка,заповядай на драго сърце.Другата срещичка ще е сигурно след около две седмици.

Пожелавам сифиянки да си изкарат страхотно Hug,а някой ден може и да си направим национална среща.Другата ми отчетна в момента се събраха на Дряново за три дни,но аз по разбираеми причини не можах да отида и сега ми е мъчно,но нищо-другия път.

и ухбав уикенд на всички,макар и работен Confused

# 259
  • Мнения: 23 394
Аз,срам-не срам,признавам,че нямам никакво желание за секс тази бременност.Първата не беше така.Даже ме дразни всякакъв допир,даже и детето ме дразни понякога,като започне да ми се умилква прекалено. Embarassed

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 834
На мен пък така  или иначе ми забраниха след установената ниска плацента(което е добре дошло за мен,защото и аз нямам абсолютно никакво желание).И наистина предния път хормоните ми бяха полудели и си се консумирахме почти до края Blush Blush Embarassed



ЕЕЕееее,най-накрая и линията ми влезна в 6-тия месец Flutter официално.

Анкета
Флуороза
Какво причинявам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280030.0

Това е на пръв поглед от бг-мамма,но статии като цяло има в нета много,стига човек да иска да се информира.
Приемането на Зима флуор е спорен въпрос и както с други неща в България много трудно се променя мисленето и позицията на хората(разб. лекарите).Числото от тях,които продължават да се обучват,да четат най-новите материали и изследввания,е доста малък.
Така че често пъти се случва хората да се предоверяват на лекари,чиито схващания отдавна са отхвърлени.
Разбира се,всеки има право на мнение и позиция.
Но ваше право е също да се информирате,да четете,да мислите.....защото лекарите тук не плащат за грешките си и много ,много не им пука.

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 11:43 от Mirkam

# 261
  • Мнения: 23 394



ЕЕЕееее,най-накрая и линията ми влезна в 6-тия месец Flutter официално.
Видях те още одеве,но забравих да ти кажа.Честитоооо Hug

# 262
  • Мнения: 1 715
Незнам от хормони ли е,от какво,но при мен желанието се увели4и Embarassed

# 263
  • София
  • Мнения: 463
На мен пък така  или иначе ми забраниха след установената ниска плацента(което е добре дошло за мен,защото и аз нямам абсолютно никакво желание)

Същата работа съм и аз , обаче плацентата ми вече не е ниска, но нежеланието си остана  Embarassed Горкичкия ми мъж! А пък още повече ,че знам положението на бебето -с главата надолу ...сърце не ми дава да го притеснявам Hug

Да се отчета ,аз съм +10 кг и от седмици ги държа постоянни, вече не съм гладна толкова като в началото,но са си 10кг все пак  Sick като малко китче съм .

# 264
  • Мнения: 23 394
Незнам от хормони ли е,от какво,но при мен желанието се увели4и Embarassed
При много жени е така,от хормоните. Grinning
Искричке,и моя юнак е с главата надолу.

# 265
  • Мнения: 68
Благодаря за отговорите   bouquet
На тези, които имат желани, искренно им се радвам! Мъжете ви сигурно са много щастливи.
На тези, които нямат, мъжете не протестират ли?  newsm78
Миркам още вчера ти се смени линийката! И аз забравих да ти кажа. Сега чакам и мойта утре да се смени  Flutter

# 266
  • Мнения: 1 715
И моето бебе е с главата надолу,това проблем ли е? Confused Въпреки,4е доки ми каза,4е то се върти постоянно.

# 267
  • Мнения: 103
и при нас сексът е почти мираж   Confused , но и на мен някакси не ми липсва   newsm78 .
а съм чувала за едни луди хормони, които явно мен са ме пропуснали.
интересно, че и на мъжът ми не му е много комфортно и му е притеснено за бебето и не срещаме трудности...
е, скоро ми идва рождения ден  luvbed шегувам се, момичета

# 268
  • София
  • Мнения: 463
И моето бебе е с главата надолу,това проблем ли е? Confused Въпреки,4е доки ми каза,4е то се върти постоянно.

Не в никакъв случай не е проблем. Бебките обичали тази поза каза Марков,въпреки че да не е говорил с тях та да знае Joy
Шегувахме се ,че беби е в тая поза, защото няма търпение да излезе и да се гушкаме Hug

# 269
  • Мнения: 23 394
И моето бебе е с главата надолу,това проблем ли е? Confused Въпреки,4е доки ми каза,4е то се върти постоянно.
Не,напротив. Grinning
Ванира,и моя иде,но искам МАТЕРИАЛЕН подарък. Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт