Морето синьо ни зове, а в коремче бебе Октомврийче си расте

  • 10 138
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ето ме и мен!

Момичета много бързо пишете и нямате насмогване и после темите им свършвали Mr. Green.

Сори,че така сме престъпили границата на темичката ,но не съм сядала пред компютъра днес.

Профилът и паролата всички би трябвало да ги знаете.Те са еднакви навсякъде Peace.

Теми се пускат много лесно.Тук е както и във всички други раздели-Избирате ''Нова тема'' в подфорумът ни(Очакващи....) ,слагате заглавие и пействате първия пост от старата тема(т.е преди това трябва да сте копирали темичката).Най-отдолу слагате линк към старата тема и общо взето е това.Правят се и редакции по темата,когато е неободимо да се въведе нещо ново.После в старата тема -пускате линк към новата.Който има време и желание,винаги би могъл да се занимава.В крайна сметка тук сме си дружинка и си помагаме,но моля ви бъдете много внимателни,тъй като всяка една грешка би могла да доведе до загуба на някакви данни(както преди известно време се беше случило,за което много се извинявам Embarassed).На мен нашата темичка ми е много скъпа,защото бях първата и съм я създала от нищото,тя ми е един вид рожба bowuu Laughing и ми е много мило ,когато идват все нови и нови мами и отборът ни се увеличава,което е страхотно.

Хубав следобед на всички!


И пак извинете за изчезването,но се разхождаме сутрин,когато е малко по-хладно.

Румс,Бейби-Браво!!!Направо прихнах да се смея. Joy

Дано и моето диване да откаже количката,че и ние така се тръшкаме и инатим.Иначе ходи,но толкова много се залисва по пътя,че забравям накъде сме тръгнали ooooh!

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 15:06 от Mirkam

# 31
  • Мнения: 103
Деси, мерси  Hug. Имам време да умувам още ...

# 32
  • Мнения: 8
Искам да попитам мога ли да си взема хладка вана...чела съм, че не може и го карам само на душ. А как ми се иска.

# 33
  • Мнения: 23 107
Искам да попитам мога ли да си взема хладка вана...чела съм, че не може и го карам само на душ. А как ми се иска.
Знам,че гореща вана не е добре,за хладка смятам,че няма проблем.Не мога да кача сними,защото са в BIT формат,а гтрябва с Jpeg.Хал-хабер си нямам ка става обръщането им друг формат?! newsm78

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Деси ,вероятно става с някоя конверторна програма,но незнам дали и аз не греша.

Преди да ми се скапе компа имах подобна ,но за обръщане на видео формати,затова предполагам,че може би е така.

Може да питаш в Хоби ,със сигурност ще знаят. Peace

# 35
  • Мнения: 126
Деси аз лично си ги обръщам с IrfanView тази програма най ми харесва но ако ме питаш как става изобщо не мога да ти обясня  Simple Smile Относно пускането на теми аз мога да помагам ако някой има нужда запозната съм с пускането на теми и качването на картинки и т.н Правя теми в друг форум(сайт) но надали е нещо по различно.

# 36
  • Мнения: 23 107
Деси ,вероятно става с някоя конверторна програма,но незнам дали и аз не греша.
Аз знам,че е с програма,но май нямам такава.Ще питам сестра ми дали може да помага.Мерси! Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 463
baby_one ,благодаря за смешките, сълзи ми потекоха, чудесно ме разсъни Joy

# 38
  • Мнения: 45
*Rums*  и baby_one много ме развеселихте с разговора на бебчетата в майчиния корем и с мислите им след това… Hug
Силвана – Честит рожден ден! Късмет, лека бременност и много поводи за усмивки!   bouquet
ДесиХ2 – за снимките – опитай се да дадеш Save as или Copy и като ти се отвори прозорец с името на файла, а под него прозорче с разширението и триъгълниче (стрелкичка) кликваш върху нея и избираш разширение JPG. Аз така съм променяла от JPG в GIF формат. Дано и в твоя случай да стане!
Добре дошли новите мамчета и леко бременеене!
Моята настинка отмина, но остана кашлицата, която слава Богу намаля, че не се издържаше...
Хубав ден от мен, по-късно, ако мога ще пиша  Hug

# 39
  • Мнения: 40
привет на новите момичета

Ани аз си мислех и само за Алек,наистина е популярно име но е хубаво

Герчо аз не искам типична лятна количка,защото обикновено са по тесни и са удобни за по кратки разходки и малки деца. Конкорд има напьлно легнало положение и е доста широка,подходяща за дете до 4 години.Ниие много пьтуваме и искам поне да му е удобно на детето, а моят син се вози до 3,5 години-пьрво не искаше да вьрви а и беше много палав,като избит електрон, а и  отказваше да даде рька до 4 години,абе мька..Наистина ако детето спре да я ползва на 1,5 година няма смисьл от такава количка. Но ще помислв още-наистина има по леки

Тери ще очаквам с нетьрпение да пишеш като я получиш, а за Бугабоо и Джеин мисля че не си сгрешила.Особено Бугабоо много неудобно ми се видя че се налага да откачаш и летния кош преди да го сгьнеш,а той наи-много се ползва. Освен това детето стои на ниско-зависи от рьста на майката,но ако е по висока ще е постоянно наведена.

Деси каква е количката която си си купила?

# 40
  • Мнения: 23 107
Тунчо,Chicco trio for me си взех.

# 41
  • Мнения: 1 341
Тунчо, аз пък мисля, че след като пътувате много ще ти трябва лека и компактн количка, а не танк! Мое мнение, разбира се и не го налагам.
Също е мит това, че летните количкиса тесни. Момиче от другата отчетна има Макларън, дъщеря й е колкото моята, само, че по-голяма на ръст и 17кг. все още ползва количката и детето спи спокойно вътре!
Ти си решаваш, но като се сметне семейство с 2 деца, количка багаж...не знам. На нас комбито и сега не ни стига а сме само с 1 дете и 1 куче. Crazy
Кокото до Бугабу, само коша за новородено е по-ниско, летният си идва идеално. А това, че трябва да се маха наистина е неудобство.

Деси, чакам снимки на количката!

Хайде ние пак излизаме.

# 42
  • Мнения: 23 107
Ще я снимам довечера.че я оставих при майка ми.У нас няма къде да я държа засега.
Гер40,да ти кажа за Инглесината:
моделът otutto combo  е в две части,като летния кош се трансформира в зимен,както е на снимката от линка.
моделът otutto pram е в три части,които са отделни.Цената на Прам е около 1500лв.

# 43
  • Мнения: 12
Sofi, не знам как ще го измисля. Моят сега е в този тръшкащ се период и намомнети направо едва издържам. Хубавото е, че имам жена да ми помага, ама не иска да вече да седи ни с нея, ни с бабите си, а ми се лепва за краката и иска все да го нося. Навън изведнъж почва да хленчи и ми се тръшка или се дърпа. Дано да му отмине този период. До тоалетна не ми дава да вляза понякога, все едно, че си тръгвам завинаги. А съм си по цял ден с него, само ако трябва да свърша нещо го оставям сам с гледачката... newsm78

# 44
  • Мнения: 99
Деси радвам се, че си доволна от количката  Peace Ще чакаме снимки  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт