Морето синьо ни зове, а в коремче бебе Октомврийче си расте

  • 10 139
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Да се запиша и аз
Бубе, благодарим ти ,че се зае с новата темичка, че май модераторите всеки момент щяха да заключат старата.... Hug
Добре дошли на всички нови момичета...Много лека бременност ви желая!
 Hug

# 16
  • Мнения: 91
Ето ме и тук  Peace че ще ви изпусна после  Laughing
Добре дошли на нови мами - много плодовит октомври бе  Joy
Момичета, познавате ли студията за масажи специализирани за бременни? Защото колко знам не всички видове на масаж са позволени на бременни. А аз имам нужда, че имам силни болки в рамото от години (дълга и давна история защо е така). Питам, защото имам информация за подобни студии, но нямам мнения за тях.

# 17
  • Мнения: 203
Айде и аз тука Wink

# 18
  • Мнения: X
Аиде и аз тука Party

# 19
  • Мнения: X
Силве четеш ми мислите. Laughing

# 20
  • Мнения: 958
Айде запис  от мен Simple Smile
Ей не мога да се класирам на първа страничка.

# 21
  • Мнения: 20
записвам се и аз, кажете моля, как да сложа в блога нашето клипче Wink

Деси, браво за придобивката и със здраве бебо да спинка в нея Grinning и чудесните резултати от Марков Hug

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте момичета и от мен днес, само ви четях досега, та реших да се включа. Честито нова темичка, много хубаво заглавие, чувство на морски хлад и мирис на море ми навява. Благодаря! Честито на рожденничката ни днес и мн мн хубави емоции и безброй усмивки от все сърце. Добре дошли на новите мамчета, леко бременеене и пухкави бебчета на есен. Честито и на мамчетата, с хубавите новини от прегледите. Аз явно съм доста чувствителна покрай тази бременност, като п почетох разговора на двете бебчета, публикуван тук, много се развълнувах. Благодаря за хубавите емоции.

# 23
  • Мнения: 126
Ето ме и мен с това хубаво време не ми остава много време за компютъра а като погледна вие пишете ли пишете бързо оправяте темите.Както винаги темичката е страхотна.Ние все още се криеме и не се знае какъв пол са близнаците.В четвъртък съм на преглед и дано този път да се покажат или поне едното.Добре дошли на новите мами,наистина много плодовит октомври Grinning.Успях да разгледам снимките на Софийската среща много сте сладки всички.Понеже не мога да ви смогна съм изпуснала кога е и къде е бих се радвала ако се направят още такива срещи и ако имам възможност с радост бих дошла.Rums хареса ми това с двете бебета разговарящи в корема на мама.Ето нещо което много ми харесва и доста се посмях на него може някои от вас да са го чели.
Опитват се да ме хранят с цветно зеле: как да реагирам?”
“Не съм акал само от два дни, как да се спася от тръбичката, “Дуфалак”-а, клизмата и т.н
“SOS! Мама спи през цялата нощ!”
“Не ми дават да късам тапетите!!!”<!
“Как да се промъкна до котката?”
“Поход в поликлиниката. Писна ми!!!”
“Не дават да разхвърлям котешката тоалетна: реакция?”<!--
“Слагат ме да спя в 9 вечерта. Как да се борим с това?”<!-
“Помощ! Мои снимки по голо дупе са в Интернет! Как да протестирам?”
“Почивка в чужбина – струва ли си да вземам и родителите?”
“Свирене с уста и други начини на творческо самоизразяване”
“Защо пакетите със салфетки стигат само за половината стая и къде мама държи втория пакет?”
“Някой пробвал ли е на вкус “Фастум-Гел”-а? Искам, но досега не ми се е удало…
“Какво трябва да може мама на 27 години?”
“Цица отделно от мама: възможно ли е това?”
“А вас целуват ли ви по дупето?”
“Препоръчайте ми логопед за баба”
“Колко джиесема сте осмукали досега?”
“Help! Обуха ми обувки – как да стана прав?”
“Как да се науча да спя, без да изпускам цицата? След като заспя, ми се изплъзва..”
“Услуги: художествено размазване на каша по лицето”
“Носът на мама изобщо не е еластичен. Нормално ли е това?”
“Помогнете! Расте ми коса!”
“Продавам комплект мамини дрехи, размер 46″
“Помощ: мама не заспива, докато не посмуча двадесетина минути цицата й!”
“Каква поза да заемем, докато спим, така че домочадието да изпада в умиление. Споделете опит!”
“Какво да изям, за да акам виолетово?
“Слънчите, зайче, миличко, сладичкият ми… Как да узнаем истинското си име?”
“Мама като ненормална се радва на акото ми – към какъв специалист да се обърна?”
“На мен – пюре от моркови, на тях – шоколад. Къде е справедливостта?”
“Плешивината на татко не зараства. Това рахит ли е???”
“Коремът на мама се поду. Какво значи това?
“Анкета: кой е опитвал на вкус стайните растения? Кои са по-вкусни?”
“Защо сестра ми постоянно ми прави физиономии и се плези: ниска култура?”
“Анкета за кърмачетата: какво искате мама да хапне в новогодишната нощ?”
“Писна ми от мамината цица! Искам татковата! Някой с подобни проблеми?”
“НАЯДОХ СЕ!!! Как да обясним това на родителите?”
“Къде ни е носленцето?”, “Къде са ни очичките?”… Те наистина ли не знаят???”
“Как да се избавим от космите по гърдите на татко? На отскубване реагира с вик. Препоръчайте безболезнен начин”
“ВИК НА ДУШАТА: Котката я хранят с по-вкусна храна! А всички опити да възстановим справедливостта се наказват жестоко! Защо???”
“Трябва ми материална помощ. Нямаме сол и захар. Ям гола каша. Повръща ми се!
“Помощ! Новият памперс ме кара да изглеждам пълен. Посъветвайте ме за нормален модел"
“На 25 години не може да пее! От кого да потърся помощ?”
“Всеки ден ме къпят. Има ли и други толкова мръсни?”
“Зайченцето бяло”… “Хей, ръчички”… А какъв е творческият потенциал на вашите родители?”
“Да смучем едновременно цица и палец – максимализъм?”



# 24
  • Мнения: 103
Деси, радвам се, че всичко е наред с бебето- и ти се нареди в отбора на твърдите свекърви  Peace .
Благодаря за отзивите за количката и ще съм много благодарна ако пуснеш и снимки. Много съм й навита. Имам приятел в Англия, който ще ми я донесе, но не мога да реша цвета- доки каза момиче, но как да съм сигурна?

# 25
  • Мнения: 5
Baby one, искрено се смях на това, което си публикувала, няма такава забава.... Laughing....лелее, на работа съм , добре, че шефката я няма, защото определено щеше да ме уволни, аз така не съм се смяла от месеци поне....Сърдечно благодаря за хубавите емоции.  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 969
Хайде и аз в новата темичка
Браво на буба катинка, че пусна темичката  Hug, че и аз гледам доса сме превишили този път
Честит рожден ден на Силвана Много радост и щастие и най-хубавия подарък ще го получиш октомври  Hug
Честита годишнина на Герчо и честито за взетия изпт на Ина Мария  Hug

Добре дошли на новите мамчета. Колко много сме вече
Деси, браво за прекрасните новини  Hug Аз съм другия вторник при Томова, дано и аз се похваля със същото  Praynig
каки, може на твоя малчо да не му е нужна количка след 5 месеца, но може и още да се налага. Ако питаш мен, на мойта разбойничка вече на 2 год. и 3 месеца още й трябва количка, за да я връзвам от време на време като не мога да се справя с нея. Тя все още си ходи, накъдето си иска, има тръшкания, ако се опитам да я върна, за което се налага да я вдигам, иначе може да си разцепи главата. Много пъти го прави и на средата на улицата. Но ако ти е послушно детето няма да имаш проблеми мисля. Иначе една жена веднъж ми казва (Валето тогава на година и 4 мес.) ама тя не е ли голяма за количка  Shocked И аз - ами ако вашето дете не се е дърпало и ви е следвало по петите на година и 4 мес. мойта не е такава. Аз тогава бях тръгнала на пазар, иначе до площадката си я носех на ръце. И тя - о ама тя е малка, аз я мислех, че е поне на 2. Мен ей такива най ме дразнят, като не знаят и да възклицават чак. А иначе аз спрях количката на година и 8 месеца някъде, тъкмо беше започнала да ходи без да иска да я гушкам. Иначе следваше един истеричен рев и хвърляне на земята. Аз даже се съмнявам, че те ще помъдрее след около 5 месеца, но дано ще се моля да има голям напредък  Praynig
Аз съм била на ден на отворените врати в Св. София с предната бременност, та сега ще пропусна. Но ако се организирате за йога или някаква гимнастика съм на линия.
А щях да забравя да ви се похваля. Тази нощ явно бебчо беше много активен. На няколко пъти усетих истински ритничета отвътре, може би се наместваше. Но толкова силно ги усетих, че чак се сепнах. Съвсем ясно подбутване и подритване  Grinning
Но на сутринта ми се случи нещо гадно - получих крампа на левия прасец. бях забравила колко боли. Толкова се надявах този път да ми се размине. А предната бременност ми се случи чак в 8-ия месец. Даже си спомням, че само сутрините ставаше. Но днес цял час след това ме боля прасеца при ходене. Някой да знае по какъв начин могат да се избегнат тези схващания на прасеца?

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 15:01 от sofy

# 27
  • Мнения: 23 112
Ванира,споделям опит с доставката.Значи,тази кокичка в Бг я има на цени от 1060 до 1100 лева.Ние я харесахме в един сайт за 399лири ,но там бяха свършили и не се знаеше кога ще има.Поръчахме я от друг,където бе 420лири.Транспорта ми излезе още 35 лири и крайната цена е 1000лв.Първоначално щеше да ни излезе с 200лв.по-евтина,но не стана.Понеже сестра ми бързаше да поръча нейната/двете поръчахме заевдно/,платихме количката в по-скъпия сайт.Оказа се,че кашоните са доста големи и няма как да ни ги докарат нашите познати,та платихме и транспорт.Спестили сме 50-60лв.накрая,но зора беше заради цвета.Съветвам те,ако си харесаш цвят в Бг.да не се разправяш с доставки.Количките ги има в почти всички детски магазини.Сега качвам снимки на извънземното да ви пусна.
А темите не ги ли направиха с лимит 30 страници вече???

# 28
  • Мнения: 203
Момичета имам следния въпрос-знаете ли дали заушката може да има някакви последствия върху плода след 3 месец?В нашия град имало епидемия и направо ми се изправи косата като разбрах,че се и притесних доста!Аз работя с хора постоянно Sad и дори и звъннах на доктора ми да му кажа!

# 29
  • Мнения: 1 341
Ето ме и мен!
Бубе, мерси за темичката!  bouquet

Искам да благодаря и на Амбър от декемврийките за предложението да помага с темата! Hug Не знам какво стана днес, но всичките ни момичета които се занимават с темата изчезнаха. Rolling Eyes
Бубето спаси положението.

Деси, радвам се за хубавите резултати!
Как само си описала количката, чак ми се пийска да я имам, но съм се спряла на други 6 вида! Crazy

Ние се разходихме набързо. След малко слагам дребната да спи, а после пак излизаме, че имам работа до банката.

Общи условия

Активация на акаунт