МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 74 465
  • 392
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 11 607
Каишева, Каишева......аз пия, тебе те хваща.......

Мила, какви са тези 38 г. - та ти не си на толкова....виж си пак личната карта и пак пиши......Леле...лудо-младо си, 18-годишно девойче си ти.....

Да си ни жива и здрава, много радост и обич да имаш, все така упорита и борбена! Весел празник и те прегръщам силно за чрд-то!

 И...да си опарвиш цифрата на годините.......

Боби Hug

Момичета, утре съм на преглед, дано имам след това само хубави новини! Благодаря ви сърдечно за подкрепата! Hug

# 361
  • Мнения: 1 410
Хилоууу,дами!

Загубих си музата за писане тези дни ...и такива моменти има ....

Знаете ли кое й е хубавото на нашата тема  - все има бременни и бебчета .... Grinning

Наденце,благодаря ти за усилието да сканираш вестника ,ще го видят и други ,които не са успели да си го купят.

Валя ,молбите за ясла не се ли подават към март-април ?Моя приятелка подаде в "Ален мак' още през март и детенцето е прието.

От днес за около месец ще съм малодетна.Мади е в Търново.Много ми липсва.Компания ми беше и помощ.
А Миши вече ака и пишка в тоалетната.Храни се сама ,облича и събува.Много бърза порасна това дете.Аничка е цялата в обрив ,защото майка й -лакомията - яде панирани скариди.И явно на детенцето не му понасят тези морски дарове.Пеши,за кожните петна дето ти разправях - те са от гадните котки ,дето ми бяха влзиали в количката .Хем я прах с гореща вода и препарат ....Мажем се с "Тридерм".

Хора ,има надежда,има надежда куФнята ми да стане до седмица .... Praynig
Очаквайте вклюване от мястото на събитието  Laughing

# 362
  • Мнения: 803
Рени,честита ти дъщеричка!Да е здрава и щастлива и тя, и цялото ви вече голямо семейство.Бързо възстановяване на теб и сладки бебшорски моменти!  bouquet
Каишка,честит ти рожден ден и на теб!Не си казвай годините, душо!Аз мислех, че си на 25! Mr. Green Все да ти е хубаво и ведро!
Вале, предимствата на многодетните за прием в детски заведения не важат ли за цялата страна? newsm78 Ние дори сме на аванта с Денис.Евала на общината, защото май не е навсякъде така. Милото бебе, ми той иска да си е при вас, мъничък е още... Twisted Evil
Ето сега, докато пиша, виждам и Цоци, която ми взе думите от пръстите за каишка, но няма да си трия написаното вече, та дори и да си помисли, че съм я копирала... Embarassed Утре ще видиш, че мъничката точица има сърчице, ще го чуеш как тупти и после ще напишеш хубавата новина тук.И снимки ще чакаме...и не защото сме любопитни, а защото те обичкаме много и бременеем заедно с теб. Hug Hug Hug
Ако ви се гледа ето ви снимките от рождения ден на бебка(от РД на Мони още не съм ги качила)http://www.snimka.bg/album.php?album_id=371438&pid=11918783
Видях едни прекрасни деца и една много хубава жена.Това с дългата права коса ли е майката?Лелее, фотомодел.Не се въздържах просто... Embarassed Embarassed Embarassed
Вещи, сега като си ваканция пиши повечко и тук...Не знаех, че си многодетна мама, познавам те от друг форум, в който не успях да се задържа дълго, но това е друг тема. Mr. Green
МаминкаВаня, страхотно разказче, ами че ти други не умееш да разказваш, но искам и снимки да видя.Особено на малката шаферка... Praynig
Кабо, приеми и от мен поздравления за сина ти.Завиждам ти за добрите и умни деца.Аз вече се слагам в категория лоша майка, заради седмокласника-пубертет, който освен да ми къса нервите, май нищо друго не прави напоследък.Много е зле с училището и не знам до къде ще я докара така... Mr. Green
Толкоз от мен, ние сме добре, днес всички сме вкъщи.Тази сутрин направих един напразен курс до училището, защото забравихме, че вчера имаше избори и днес не се учи.Ама аз ли трябва да помня всичко.Синковеца е влюбен сигурно, защото поне той трябваше да ме подсети. Twisted Evil
Денис и той се размина с градините днес, сутринта вдигна темепература и е "на почивка" както той казва за дните, през които си е вкъщи.Дано не е някой вирус, надявам се да е от жегата вчера.Трудно успях да го накарам да стои само на сянка.
Вчера бяхме на вилата през деня и аз цял ден мързелувах геройски.Ако дават награди за това, съм грабнала златото от раз. Twisted Evil Лежах си на хамака и се бях пренесла в свят на блаженство и безтегловност, и тъкмо си мислех колко е хубаво всичко и колко съм щастлива, когато една топка ме фрасна с такава сила в главата, че ме върна обратно в действителността.Видях поне звездите посред бял ден, и това е романтика, все пак с деца е тъй...Няма начин-скачай.
Прегръдки и целувки на всички, които не споменах Hug Hug Hug, но Денчето се събужда и ще ида да се гушна при него...
 Ееее, Танчеее, пак ме изпревари.Музата ти е при мен, да знаЙш.Фръцни се и си я вземи...

# 363
  • Мнения: 7 263
Жива и здрава да е малката Лора!!!
Да носи много хубави мигове на всички свои близки и да ги дарява с усмивки и поводи за гордост!!!
Специални прегръдки на мама Рени и много късмет на новата им семейна конфигурация!!!






Цоци  Hug, знам ли дали е мой ред - но при всички случаи наближава вече Mr. Green стискам палци за утре и да се похвалиш  Peace

# 364
  • Мнения: 331
Каишка, ЧРД! Да си все така усмихната! Като се сетя за теб, и ми се появяваш с една голяяяяма усмивка. Hug
Марти го записахме още през февруари и днес изпратих моя мъж да провери дали вече има списъци и да потвърди, че сме в тази ясла. А директорката заявила, че има деца преди нас в списъка, които са по-големи и да сме отидели в края на юли да видим дали ще ни вземат. Питала дали майката ще почва работа през есента-тя майката въобще не е спирала да работи.  Mr. Green Звънях до общината и ми отговориха, че те решават само за таксите, а за реда на записване всяка ясла си имала вътрешен правилник и в него трябвало да проверя. Още преди няколко месеца срещнах едната леля, която работи в същата ясла, и тя ми каза, че многодетните влизаме без ред-така пишело на вратата. Така че директорката да му мисли в края на юли-този път ще отида аз. И ще видим кой кого. Дори и да си остана в моя си офис, Марти вече ще ходи и не знам как ще го гледам. Сега е по-лесно - от проходилката в количката и после пак обратно, и денят минал.

# 365
  • София
  • Мнения: 1 677
Каишке,ЧРД! Бъди здрава и благословена и все така млада!!!!!!

ЧРД и на Йосиф на Албенка и на Гергана на Наслуки! Много усмивки и радостни моменти!
Албенче, и ти да не кажеш  Naughty аааааааааа. Няма подарък тогава  Crossing Arms

Рени, да ти е жива и здрава малката Лора! Да расте с благословението на Нашия Бог!   bouquet  bouquet  bouquet

Ваня, прекрасна рокличка и незабравимо преживяване сте имали. Ами то така е с деца на сватба...

Кабо Алма, изгледахме филмчето и на децата им хареса. Браво на детето за идеята и осъществяването на проекта   smile3501smile3501

Танче, браво на детето за тоалетната.На нас нали още ни е проблем... Sad Не иска детето да посещава това място и това си е.

greta.kr ,много сте хубави! И ти и таткото сте толкова млади.А децата са изключително чаровни!

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 00:35 от тедивас

# 366
  • Мнения: 3 323
Само да честитя...
Каишке, моя партньорке по спорт, олимпийска ми надеждо, да не слиза от лицето ти лъчезарната ти усмивка, да е пълно сърцето ти с любов и ведрост!

Албенчето и Наслуки, честити ви пораснали дечица, само радости и гордост да ви носят!

Татянке!? Микроспория ли бе!? Канестен и НИКАКВО къпане! И внимавай - заразно!

# 367
  • Мнения: 116
Да почерпя и аз -днес малкия Цецо става на 2 години.




Рени,честита ти дъщеричка !!!Да расте здраво и щастливо дете,а вие само да и се радвате!!!

Кобо Алма,браво на Александър!! Това е огромен проект!!! Браво за ентусиазма !!! Изгледахме го с дъщеря ми- посмяхме се !!!

# 368
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен.Няколко дена нямах интернет и не съм ви чела.
Честита рожба на Рени.Много щастие да ви носи!
Честити рожденници на Албенка и Наслуки
Честит празник на Кайшка.Много здраве и късмет ти желая
 happy bd
 Мама Цоцоланка ще чакам да пишеш за прегледа Hug
Рут при нас няма липи,за съжаление.Има до съвета,но те са общински и не позволяват да се берат. Hug
Кабо гледах филмчето.БРАВО на момчето ти.Възхитена съм.
Нини бързо оздравяване на детенцето ти.И ние веднъж бяхме с афти две седмици.Тогава ни приеха в болница с чревна инфекция.В резултат на високата температура на Насе му излезнаха в цялата уста и езика афти.От тях не сваляше температурата 14 дена.Тогава доктора ни изписа DAKTARIN oral gel мажех го докато бяхме в болницата и му минаха.Пиши дали е по-добре.
Лек и успешен ден  Hug

# 369
  • София
  • Мнения: 1 001
  bouquet ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!!!!    bouquet
Друг път повече от мен...като пуснете новата темичка.  Mr. Green Сега ще си дръпна да гледам филмчето на Цветиния син! До скоро и хубав ден!!!

# 370
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте мили мами! не съм писала няколко дни , но от каката не можах да се добера до компа. Пусти пубертет! Ох, при нас само гадни работи. Снощи Ивка беше намерила една запалка и я лапаше. Аз къпех бебчо и казах на каката да я вземе от нея. Но докато отиде при нея тя се спъва и си прихапва езика. Цялата и уста в кръв. Направо щях да припадна с бебето на ръце.И татката ни е изпаднал в една депресия затова ,че имаме три деца и парите не стигат... Все мен обвинява. Обижда ме. Не знам дали ще издържа психически. Извинете ми не искам да ви товаря. Просто само вие можете да ме разберете. Макар ,че много се мразя за това ,но понякога се усещам ,че ми минават мисли ако не бях раждала три деца сега щяхме да си живеем спокойно. Много си обичам бебчето, но вината не мога да премахна от мен.  Сега искам да честитя рождения ден на детето на Краси- Мира! Да е жив и здрав и много щастлив! Мама Цоци чакам с нетърпение  добри новини! Макар и на патерици честит рожден ден на Каишка! Много щастие и любов ти желая!

# 371
  • Мнения: 803
Макар и със закъснение, да поздравя празнувалите Наслуки и Албенка!    bouquet  bouquet
Албенче, ама вие със сина ти в един ден ли сте родени, или пак аз нещо не съм разбрала? newsm78 Да е жив и здрав Йосиф и ти, и цялото ви семейство.Много щастие желая!
Наслуки, честит рожден ден на Гери.Да расте здрава и щастлива и да ви радва!
Честит рожден ден на Цецо на КрасиМира.Много усмивки на днешния празник и още много, много такива моменти, изпълващи ви с радост и любов.
Многодетните имат повече празници, сега ми хрумна. Embarassed Не се бях замисляла за това.Хм...Трудни делници и шумни празници. Mr. Green И ние си чакаме нашия празник с трепет и вълнение и всеки, който пита Денчето какъв подарък иска, отговорът му е-динозавър.Холът и без друго вече ми прилича на Джурасик парк, дори не ми дава да събера животинките, за да мога да пусна една прахосмукачка поне. Mr. Green Днес поне е по-добре от вчера и си играе, няма температура вече и не се оплаква, че има огън на главата. Sad
Мозила, миличка съжалявам за отношението на съпруга ти.Сигурна съм, че е временно състояние и след време нито ти, нито той ще мислите по този начин. Hug Наистина е трудно с бебе, разходите са в пъти повече.Денис имаше АБКМ и след осеммесечно кърмене, премина на специални храни само, на седмица разходите ни по него само може би бяха повече от колкото за всички нас взети заедно.Съвсем се бяхме свили и двамата с мъжа ми, бяхме забравили напълно за нашите нужди и ни беше зверски трудно.Той често се шегуваше тогава, че да имаш бебе е като да си купиш ферари на изплащане. Mr. Green
Тук наистина можеш да намериш помощ и приятелско рамо.Аз лично не съм виждала на друго място толкова добри хора, готови да подадат ръка... Hug
Сега видях, че днес има още един рожденик-Деян на Margi-M.Честито и на твоето момче, Марги.  bouquet Здраве и късмет му пожелавам!  bouquet Да порасне голям, силен и добър човек!

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 11:14 от пепел_от_рози

# 372
  • Мнения: 293
здравейте и от мен ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЧИЦАТА НИ КОИТО ИМАТ ПРАЗНИК ДНЕС ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ,А МАЙКИТЕ ИМ ДА ИМА СЕ РАДВАТ МНООООГО МНОГОА ТАТКОВЦИТЕ ДА ГИ ГЛЕДАТ МНОГО МНОГО
благодаря ви за пожеланията момичета и за прекрасните думи-вчера бях просто на......толкова много хора ми се обадиха и ми писаха,че...почувствах се като  ...много важен и обичан човек.благодаря ви,че ви познавам  Hug
Мозила- много съжалявам за тези проблеми при теб- дано всичко мине бързо- със сигурност почти всички са минали през периода на безпаричие и можем да те насърчим само ,че ще мине колкото и трудно да е в този момент  Hug Hug
Цоци душо златна- аз си казвам  за годинките щото са си моите а иначе се чувствам като 38 годишна младежка просто тинейджърка  Joyто и на акъл и емоции го докарвам, поне на години да се различавам smile3503
иначе да се похваля- моя мъж най- накрая успя да се вреди за карта за морето/вече забравих дали съм  ви писала/та началото на август кака  ви каишка със все каишчета и тати каиш ще си цамбуркаме меките четирибуквия в големия гьол  smile3549чак не е за вярване- на хотел със храна...... просто да не мисля за готвене и чистене......и то му го казаха точно в деня когато ме освободиха от работа Mr. Greenно поне ще си почииииина,защото децата като видят море и забравят за мен-таткото не пада по-долу та ще е ..........супер никой за нищо да не те дърпа-разкош.само се моля да не се повтори последната ми почивка която беше.....предимно  smile3550и Sickта принудително се върнахме по-рано аз на гентамицин и с близо 8 кила по- малко.но...... сега ще е ......супер - после ще пообиколим северна България- Варна,Добрич,Търново,Русе......и ще се върнем отпочинали ис поизтънял джоб,но силно щастливи-искренно вярвам.айди аз да ви оставям да ходя да си гледам къщата ,че откакто съм си в къщи съм се отпуснала.....

# 373
  • Мнения: 7 263
Честит празник на Цецо, Йосиф и Гергана, които са рожденници днес!
Щастливо детство и много игри!!!
На всички около тях много да ги обичат и да имат поводи за усмивки покрай порасналите си дечица!!!

# 374
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД на Деян, Цветан и Ева! Да растат безгрижни и щастливи!

Каишке, в кой край на брега ще сте?

Общи условия

Активация на акаунт