Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 507
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 560
Привет на пеперудките и пеперудко!   bouquet
Цял ден съм на пред назад. ooooh!Чак сега поседнах малко. Whistling
Деси,като разбрах,че вадите формите за сладки и Даянка
е кукуряк до сутринта,реших,че си я спретнала на бързо Wink,нищо,че си мързел. hahaha
Елипче, Hugще се чуем на Скайпа и ще ти кажа за Рая,какво да и правиш.
Близначе,моя син беше така ,като твоя ooooh!.От рев повръщаше. Sad
Около 2мес.беше така.Лошото е,(даже и до сега),че той не се тръшка,а плаче много жално.
Иска да не плаче,а не може да се сдържи и от тук идва трагедията и за мен. Tired
Ако искаш ми вярвай до сега,когато ходи на училище си мисли,че аз седя на покрива hahaha и
го гледам от там.Това си го измислих в началото,че да мога да тръгна спокойно от д.градина.
Номера провървя,но чак до сега е заблуден милия.Хич не ми се иска да го лъжа така. Tired
Делтичка,сега разбрах,къде се крие тайната на стройната ти фигура! Wink
Дидонче, не ми замазвай очите с едно изречение. Naughty
Предполага се, че сте яли, Joy то оставаше и цял ден да сте на диета, особено ти... Друго ни интересува тук.  Crossing Arms
Joy Joy Joy Представяш ли си,ако не бях яла,как щеше да ми се отрази на стройната ми фигура?! Sick Joy
Нищо интересно не се случи.Бяхме в един голям манеж и до като не се обиколиха всички игри,не излязохме от там. #Crazy
После се разхождахме в пристанището.В Хаммамет ,в новата част-Ясмин,на истина си заслужава човек да си планира почивката там.Просто е невероятно красиво! Grinning
Далка,дано Бог е с майка ти! Praynig Praynig PraynigТой дава и той разполага с нас! Peace
Интересна история е тази с жабките! Grinning Понякога на истина е по-добре да си глух и сляп. Thinking
Ани, Hug  bouquet колко е хубаво,че се появяваш,макар и рядко!  bouquet
Прави го по-често! Praynig Hug
Жълтурче,тъкмо се бях притеснила,че не си се разписвала скоро и ти се появи!  bouquet
Аз последно по миналото лято бях в Созопол.Нямаше такъв наплив,като в Несебър.
Бяхме в един новооткрит хотел на брега на морето.Плажа не беше така пренаселен.
Фаима,сигурно има мн.работа. newsm78 Още малко и остана и почивка после.
Не съм забравила за мъжкото,че ти пиша! Laughing
Шеки е по градинките. Grinning
Рали сигурно много работи? Wink
Мина,Бела,Пеперудко,къде сте?  newsm78
Отивам да вадя плувеца от банята ,че пак откара час там. Joy
  bouquet  bouquet  bouquet  Хубава вечер!!!











# 46
  • Мнения: 110
Дидонче, тоя ''манеж'', който споменаваш да не е увеселителен парк?  newsm78
Или е по-добре да ти викам вече Карлос???  Joy Joy Joy
Уби ме с това, Laughing а то глупатарчето вярва ли, вярва.  Praynig
Сега не става, Thinking но като поотрасне момата трябва да почнеш сухи тренировки с чадър за скачане от високо.  Naughty
Имах комшия навремето редовно го правеше тоя номер: триетажна къща, вечно в ремонт (разбирай купчина пясък задължително) и нашия се мяташе в нея.  Joy
При желание мога да ти уредя курсове.  bowuu
Тъкмо да казвам на Жълтурка, че август месец ще съм в Созопол (да не ми мине котка път само Praynig) и ако остане време може да се видим, та гледам и ти си писала за там.  Peace
Жалко, че не сме се познавали, можехме да пием по нещо заедно.  Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 3 804
дидона явно нашите имат еднакви навици-моята преди малко излезе от ваната .Всяка вечер сама си я пълни до някъде  и се къпе-откарва вътре около час  Grinning,тази вечер да чукна на дърво -преди 10 мин.заспа-дано да откара до сутринта  Praynig Praynig Praynig

дала дано с майка ти всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

момичета вижте какво копнах от една тема

http://www.tcnj.edu/~hofmann/humor/Misc/funkids/kids.htm

сабинка даноп пък най накрая да му хареса на Теди  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 100
Дидонка, работя, то ще кажеш, че само аз работя...  Confused ама след работа пием кафенце с колежките, после докато се прибера станало 9ч. Понеже работя до 7 и живея на далече... Докато хапна - ето ти 10, седна да се видя с тоя оня и се омотам на скайпа и в най - добрия случай в 12 съм си легнала. На 2-3 пъти се каня да пиша, НО докато напиша - публикувани 10 нови отговора... и аз трябва да се включвам всеки път неадекватно, понеже все не съм изчела както трябва Sad

Но, добре съм иначе, свикнах вече с колектива, с естеството на работа...  Grinning

Днес е починал внука на Хосни Мубарак - Мохамед. Твърдят, че е отровен, за 2 дена нещо се е случило и е починало детето... На 13 г. е момчето... Мубарак не бил на себе си (и нормално, де)...  Confused Че не го харесват египтяни е ясно...
Елип, кажи нещо ако знаеш по въпроса...

Далка,
мерси, че се сещаш за мен  Hug Да е жива и здрава майчето ти. Нещата наистина са в Божиите ръце, за всичко.
За отпуската, може и да се уредя...че предстои 2 седмици профилактика на фирмата. Ама август по всяка вероятност Wink

Мързел, много сладки дечица, до сега съм се смяла  Laughing

Аз изпуснах интрижката с пеперудките, ама само да добавя, че мъжките екземпляри в природата са красивите, с едничката цел - да оставят по - голямо поколение...  Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 23:34 от Eye of Ra

# 49
  • София
  • Мнения: 7 924
...
Аз изпуснах интрижката с пеперудките, ама само да добавя, че мъжките екземпляри в природата са красивите, с едничката цел - да оставят по - голямо поколение...  Mr. Green

А така кажи им го щото на мен не ми вярват.  newsm62

# 50
  • Мнения: 100
...
Аз изпуснах интрижката с пеперудките, ама само да добавя, че мъжките екземпляри в природата са красивите, с едничката цел - да оставят по - голямо поколение...  Mr. Green

А така кажи им го щото на мен не ми вярват.  newsm62

Mдаа, деди, така си е  Mr. Green Колкото е по - красив мъжкия, толкова повече женски ще заплоди. То, реално, и в живота на хората е така... В природата няколко мъжки ухажват една женска, а тя избира най - красивия и здравия, за да има красиво и здраво потомство, най - силния, за да защитава поколението и нея, и не се сношава с него, докато не и построи хралупа или гнездо, за да има къде да излюпи или роди малките си. Така е и при хората по едно неписано правило, макар че често пъти българите смятат това за комерсиализъм у жените... Хубаво, че все още в Арабия за да се оженят, поне апартамент трябва да осигурят...  Sunglasses

# 51
  • Мнения: 1 184
Добро утро, фарашки  Hug
/забелязахте ли новата ми фасада - аватар, подпис... всичко е в тон с темата  Twisted Evil  Joy/.

Сервирам кафенцето и да се приготвяме за още един усмихнат, слънчев ден  Hug.

Рали  Hug, радвам се, че вече си свикнала с работата и колегите /много до късно работите, бе... то не ти остава време да размениш по една приказка с колежките по форум  Mr. Green/.
Много тъжна история за Мохамед. Само на 13 годинки, миличкото. По новините не казват нищо за причината на смъртта, но всички египетски канали вчера бяха в траур и само се четеше Корана и се показваха снимки на детето. Чакам днес нашите вестници да видим какво пишат и тук.
Далка, да е жива и здрава майка ти   bouquet! Дано Бог е с нея и само хубави новини да чуваме Praynig.
Дидонка  Hug, чакам да ми пишеш, като си на линия в Скайпа, да обменим практики.
Тези дни съм се зачела в теми и статии за подсилване на имунитета при децата. Искам да им давам нещо сега, като сме си в БГ, че и Тити като тръгне на градина и той сигурно ще ми боледува честичко, а тук при нас не дават абсолютно нищо /дори и витамини само  Confused/. В тази връзка исках да ви попитам, някой от вас ползвал ли е продуктите на АкваСорс и какво ви е мнението. В нета изчетох доста материал /има и теми във форума/, но все пак ми се иска да чуя и мнение на някой познат.
Ани  Hug, мерси миличка за програмката. Чакам я с нетърпение, че наистина много ще ми помогнеш.
Лек ден на всички   bouquet.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 09:09 от elip

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Благодаря за кафенце Елипче Hug
Аз да метна закуската Wink


Дедко Хаджи Grinning-Аз нали ти посочих, че си онази красивата синя пеперуда. Значи съм повярвала, че и мъжките не лъжат по красота Wink
На всичке Фарашки многа гушки, че пак бързам и немога да ви спомена по именно Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 53
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добро утро! като 4ета за мубарак, се сетих какво каза мъжът  ми, като беше отказана помощ и трасе за хуманитарната помощ за палестина!на мубарак ще му стане много мъ4но и ще съжалява за тази си политика и ще си плати! запо4вам да не се у4удвам на много неща! много тъжно е за детето, то пък каква вина има!
далка,на мама едно гуш!   bouquet
и аз умувам какво да давам за линда, 4е много сериозно с тези заболявания ,ще пропуска у4илище! как да мъкна багаж пак за една година с лекарства!ве4е на подвижна аптека прили4ам!
  сега цяла седмица е  затворник ,то и аз! и ако е по-добре утре я пускам ,4е да навакса!макар,4е сега и се разкашля и то яко, хра4ките я давят! сироп ,свещи ,антибиотик в капките и през устата!инфламил си пие! снощ и баща й се върна болен, искаше и той нещо за хрема и кашлица!а мене днес от слънцето в4ера ме боли глава ,а може би и от напрежението сега по тези неразбории около мене!в 5.30 съм се кукнала ,а ми се спи и място не мога да си намеря! пих ацефеин и е пробвам пак да поспя,докато е  малко прохладно!
лек ден и после на кафето поне тройна доза за мене, като 4ук4и с  дупка в главата съм! Mr. Green

# 54
  • Мнения: 610
Добро утро!

Мерси за кафенцето и закуските .
Слагам още едно кафе специално за Марсито  Hug то и аз нещо не спах добре тази нощ....много жега.. Crazy а и ми се е схванал врата ...много боли  Tired



Далка да ти е жива и здрава мама и още дълги години все така да ти е подкрепа   bouquet Нали знаеш , че и в Пловдив има Илиенци ?  Simple Smile все ще си харесат от там някой модел Софи и Тони  Wink сетих се и за такситата да ти кажа, това е новият телефон на ок супертранс - набираш * 8294 , няма как да те излъжат, точни са и ефтини, девер ми работи почти 10г вече в ок  Peace
Алба с Йоанка нямам проблеми, тя си ходи със желание на градината  Simple Smile днес даже докато вървяхме натам и си подскачаше на едно краче и си пееше песничка  Simple Smile радва се че ходи.
Елип много си пеперудена  Flutter  за адаптацията няма да ти казвам колко време ни отне защото ще припаднеш  Mr. Green  Crazy Whistling  от Аквасорс съм много доволна  Peace давала съм им водораслите и коластра .
Ани привет  Hug пиши по-често тук  Wink
Хе Хе Дидонка ти си на покрива  Simple Smile а аз съм в мазето  Laughing да, казах на Теди че ще се скрия в мазето на градината и той обеща че няма да плаче , за сега действа ....вчера учителката ме пита- вие къде им казвате че сте , на работа или? и аз -  ами.....казвам им в мазето  Blush и тя - аха ясно, абе гледам че Теди нещо потропва по пода, питам го какво прави и той ми отговаря - ами чукам на мама .. Crazy  Joy  hahaha

Отивам да си направя още едно кафенце , че едва гледам....

Хубав ден на всички  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 184
....вчера учителката ме пита- вие къде им казвате че сте , на работа или? и аз -  ами.....казвам им в мазето  Blush и тя - аха ясно, абе гледам че Теди нещо потропва по пода, питам го какво прави и той ми отговаря - ами чукам на мама .. Crazy  Joy  hahaha
Ох, падам от смях с вас  Joy. За Дидонка знаех, че се катери по покривите, но ти ме уби с това мазе  Laughing. Големи сладури са мъниците  Hug. С Рая и аз нямах проблем, като ти с Йоанка, но да видим с Тити къде ли из пустинята ще се крия  Mr. Green. По късно ще ти пиша на лични за Аквасорса, че сега заминаваме да забираме каката от училище. Олееее, остава още само 1 седмица учене и крааааай. Нямам търпение вече  Crazy.
Делтичка, мерси за закусчицата  Hug. Винаги добре се грижиш за килограмите на кака си newsm10 /да не взема да заслабна много да не ме пуснат на летището Twisted Evil/ - шукран!!!
 Hug

# 56
  • Мнения: 278
Добро утрооо! Мерси за кафенцата! Аз вече изпих едно с вас, ама така ме цепи главата от вчера, тъй че най/вероятно с още едно ще се почерпя. Само да не ми се разлопа сърцето  Crazy

И от мен поздрави на майка ти, Далка!   bouquet

Елип, много ти отива новата визия Simple Smile
Сега като каза за летището и килограмите се сетих нещо. Може и вие да сте го чули.  Ryanаir мислеха да въвеждат такси за хора с наднормено тегло. Т.е. всеки преди да влезе в самолета щеше бъде теглен. За жените над 100 кг, а за мъжете над 130  newsm78. Но сега са правили повторни запитвания и в крайна сметка няма да ги въвеждат.

Чесно казано много ви завиждам за горещото време...Много искам и тук да е жега, да се потя.... *сигурно ще кажете, че съм луда..ама ми липсват тези адски жеги, дето в България ги преживявах преди.

Аз минах само на бързо да се обадя. По-късно може пак да се включа. Лек ден на всички. Аз излизам до магазина.  Hug

# 57
  • Мнения: 560
Добър ден!!! bowuu
Пия на крак кафето и отивам да си до готвя манджата.  Whistling
Посмях се с Теди и Елипчето!!! Joy
Алекс гледа на горе към покрива,но за да не изпадам в
тази ситуация съм го предупредила,че ако ме хване Директорката,ще
ме изхвърли от училището,така че да не казва  на никой,
особено на Госпожите! hahaha
После и аз ще си изкажа мнението за лекарствата.
  bouquet  bouquet  bouquet    на всички!!!

# 58
  • Мнения: 560
Елип, в тон с темата си!!! Peace Wink Честито!!! Hug

# 59
  • Мнения: 110
Хе Хе Дидонка ти си на покрива  Simple Smile а аз съм в мазето  Laughing да, казах на Теди че ще се скрия в мазето на градината и той обеща че няма да плаче , за сега действа ....вчера учителката ме пита- вие къде им казвате че сте , на работа или? и аз -  ами.....казвам им в мазето  Blush и тя - аха ясно, абе гледам че Теди нещо потропва по пода, питам го какво прави и той ми отговаря - ами чукам на мама .. Crazy  Joy  hahaha
но да видим с Тити къде ли из пустинята ще се крия  Mr. Green.
Алекс гледа на горе към покрива,но за да не изпадам в
тази ситуация съм го предупредила,че ако ме хване Директорката,ще
ме изхвърли от училището,така че да не казва  на никой,
особено на Госпожите! hahaha
Joy Joy Joy  ох, момичета... нямам сили вече  Joy Joy Joy
Йоанка ще я правим певица, Wink каквато е артистична ще пожъне много успехи. Heart Eyes Hug
Ра, интрижки няма тук.  Naughty Не се допускат и са забранени със закон.  bowuu  Wink
За цялата работа е 'виновна' кака ти Делта, че не се на-фарашка.  hahaha
После някои пусна тема с подобна снимка  Rolling Eyes  и... се включи цялата група, всеки по свой начин.  Laughing
Елип, честит тематичен аватар (аз вчера го забелязах, но не го отбелязах).  Peace   Heart Eyes
Марси, как сте?  Thinking
InDreams, каква дискриминация... ooooh!
Аз пък жегата не я понасям от малка, Stop но ако съм на плажа се кротвам малко.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт