Mагребски дами, все така фатални- за 14 път

  • 13 506
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2
здравейте момичета. Честит рожден ден на синчето ти Делта. Да е жив и здрав и много да ви радва. Нека нещата който върши да ви карат да бъдете горди с него. Нека щастието и благополучието да ви съпътстват навсякъде. Деденце благодаря за поканата за вечеря, но сега сутринта е време за кафенце. Не знам защо, но всички тука ви чуствам много близки приятели. Чета всичко което пишете за себе си, децата си, семействата си. Алжирецът ми снощи се обади и каза че септември ще идва в България на гости. Сега трябва да се погрижа да изкарам покана. Дано само не ме размотават из институциите, че най-много мразя това. Но в името на любовта ще се постарая / хихихи  Joy /. Човекът иска да дойде на гости, еми да заповяда. Мисля, че тогава ще отпаднат много от въпросите и притесненията ми. Аз съм такъв човек, който гледа хората в очите когато говори с тях и се научих да познавам кога ме лъжат и кога не. Да знаете какви сини очи има Хаким / така се казва/ , а аз си мислех, че всички са тъмнооки и с къдрави коси.
    Поли ти си човекът, който трябва да преценя нещата, но все пак е хубаво да се вслушваме и в съветите на хората, който са тука във форума. Много полезна информация и съвети могат да ни дадат, за което съм им много благодарна. Все пак ние с тебе сме новачки тука и всяка една дума или съвет трябва да ги приемаме и да ги осмисляме. Все пак момичетат са вътре в нещата и са наясно със всичко, което става в арабския свят. Поне за мене е много важно всяка дума, всеки детайл от едно изречение. Желая ти успех със твоето момче и каквото е рекъл Господ това ще стане.
   На всички пожелавам лек и успешен ден.
    Още веднъж честит рожден ден на момчето ти Делта.

# 301
# 302
  • Мнения: 100

ЯКО!!  Mr. Green  Ако имах повечко време, щях. Ама умирам за сън, хайде младежта да се включва по - активно!!   bouquet

Файма, писах ти на скайпа  Hug

 Лека нощ от мен!!  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт