Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
влизам набързо да питам някоя от неработещите мами дали иска да отиде на лекцията на 9 месеца за хомеопатията. Аз утре няма да ходя, защото ще пътуваме и ще освободя мястото. Доколкото знам Искричка също ще бъде там. Който има желание да ми прати едно лично с имената, за да се обадя да кажа, че там проверяват по списък.
Пожелавам на всички да нямате никакви болежки докрая, било то крампи или други неразположения.
Аз отивам да подреждам на каката играчките. Нормалните хора си взимат болничен да си починат, докато са бременни, а аз се измарям от неходенето на работа. Много работа си има по апартамента, уф, ама какво да се прави.

# 31
  • Мнения: 23 112
И аз мисля да си поработя до края,че да видим какво ще стане!Всъщност аз имам да вземам отпуски за две години и ако реша да ги взема трябва да излизам юли Grinning

и аз съм като теб- имам около 55 дни отпуск  Rolling Eyes
А нямаше ли някакъв нов закон,че трябва да си ги вземемте дните,иначе глобяват работодателя?

# 32
  • Мнения: 1 341
*Jeny*, aз пиша, но нищо съществено не казвам бре. Wink
Много ти благодаря, много хубаво ми стана.

Ето и една снимка да видите ще за поза й харесваше на Ема за кърменето вкъщи. Crazy


Ама къде съм била с тази тениска...нямам равна. Joy

# 33
  • Мнения: 23 112
Е по-трудна поза за кърмене едва ли може да си измисли човечето.Simple Smile Много ми стана смешно.

# 34
  • Мнения: 1 107
Някой питаше за заглавия на темите- като гледам колко често се отваря нова- може да започнем направо само с номера. Какво ще кажете?
Сега видях една много полезна тема , в която момичетата обменят опит за колички- питах там за една много популярна марка тук.
Ето темата

Ронка- голяма акробатка малката Grinning

# 35
  • Мнения: 3 641
Рони, така си е Blush Heart Eyes
Боже, какво е сладурче, щом и е добре Heart Eyes Heart Eyes Като гледам снимката почвам да си представям колко е хубаво и безценно да кърмиш бебо Hug

# 36
  • Мнения: 1 341
Е по-трудна поза за кърмене едва ли може да си измисли човечето.Simple Smile Много ми стана смешно.
Деси, така искаше да се кърми и навън, нали се сещаш какви акробатики трябваше да прави...Ляга по корем на краката ми и се извива нагоре. ooooh! И това я държа няколко месеца, пощурявах, защото колкото и да е исках кърменето навън да е дискретно не ми се получаваше особено.

Girl from Ipanema, наистина Ема е много пластична. Още на първия преглед в Медицинска академия на 1м. Драганов каза, че деца с такива стави стават чудесни гимнастички.

Кърменето дава изключително много в емоционален план. Поне за мен бяха безценни мигове дори и безсънните нощи.

# 37
  • Мнения: 23 112

Кърменето дава изключително много в емоционален план. Поне за мен бяха безценни мигове дори и безсънните нощи.
И аз нямам търпение,така ми се кърми бебе пак. Flutter

# 38
  • Мнения: 103
йеее, страхотна снимка  Laughing много сладкааааа бебкааааа...
да, деси, задължават работодателя- задължават и нас, обаче са ми се събрали... както каза искричка- в българия сме
може да си ползвам част от тях преди раждането и част след майчнството и така ...

# 39
  • Мнения: 23 112
да, деси, задължават работодателя- задължават и нас, обаче са ми се събрали... както каза искричка- в българия сме
може да си ползвам част от тях преди раждането и част след майчнството и така ...
А не трябваше ли да се вземе в рамките на календарната година,за която се отнасят отпуските?Аз си питам само от интерес.

# 40
  • София
  • Мнения: 463
По принцип трябва ,на нас ни отпускат до март на следващата календарна, но ако работодателя ги е платил като дни -не го бърка,че служителя ще ги вземе по-късно тези дни.

# 41
  • Мнения: 1 668
Какви са тези отпуски, какво е това нещо  #Crazy.
ронка, много сте сладки.... Аз пък имам кошмарни спомени от кърменето - ужасни болки в гръбнака... Дано този път нещата да са по-добре, че да успея да кърмя по-дълго


Искричке, как така ако ги е платил - работодателя няма право да изплаща отпуска, освен в случай на напускане.

# 42
  • Мнения: 1 107
Аз пък имам кошмарни спомени от кърменето - ужасни болки в гръбнака... Дано този път нещата да са по-добре, че да успея да кърмя по-дълго
По разни сайтове съм виждала едни канапенца  за кърмене- честно казано доста странно изглеждаха, но може и да са полезни. Лично аз много бих се зарадвала на люлеещ се стол- не знам дали е по-удобно?

# 43
  • София
  • Мнения: 463
Искричке, как така ако ги е платил - работодателя няма право да изплаща отпуска, освен в случай на напускане.

Той много неща няма и ама право...ама реалността е различна.

# 44
  • Мнения: 1 341
Аз пък имам кошмарни спомени от кърменето - ужасни болки в гръбнака... Дано този път нещата да са по-добре, че да успея да кърмя по-дълго
По разни сайтове съм виждала едни канапенца  за кърмене- честно казано доста странно изглеждаха, но може и да са полезни. Лично аз много бих се зарадвала на люлеещ се стол- не знам дали е по-удобно?
Да, това е чудесна идея!
Наистина много е важна позата. Едно удобно кресло+възглавница за кърмене прави чудеса.

Герчо, само желание да имаш ще помагаме в кърменето! Hug Много се радвам на цокащи бебоци(и не само разбира се), особено когато съм била полезна. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт