Отговори
# 285
  • Мнения: 23 112
Диваненеце,ако мъжът ти е българин,детето се записва Бг закона.В Испания имената са структурирани така: Име Фамилия на бащата,фамилия на майката.В общината ми обясняваха,че така трябвало да го пишем,защото идея си нямаха,че има и други варианти,но аз ги убедух,че ние сме Бг граждани и не виждам защо да си кръщавам детето според техните правила.
Честито на всички,видели пола.
Ани,ще караме до момиченце,не унивай. Hug

# 286
  • Мнения: 12
Ани, добре дошла дошла мила в отбора на твърдите свекърви!1!(много ми хареса това, ама Стилисима как го измисли само!:)))))

не се натъжавай и аз мнооооого се надявах на момиченце, ама на друго ни било писано, да са живички и здравички само. Даже си мисля, че така децата ще са си по-близки. Нашият татко с брат му са такава любов, че с Plamitoto ги ревнуваме понякога- по цял ден работят заедно и по цяла нощ могат да изкарат. А и ние сме ги заформили един отбор момченца, нали и те са с октомврийски мъж, ще падат як бой като пораснат Joy Да са ни живи и здрави!

# 287
  • Мнения: 103
хора, отивам да гледкаме бебко- стискайте палци!
така се вълнувам!
И на краката даже стискам!!! Praynig

Деси, добре че беше ти  Peace  Hug !

# 288
  • Мнения: 23 112
хора, отивам да гледкаме бебко- стискайте палци!
така се вълнувам!
И на краката даже стискам!!! Praynig

Деси, добре че беше ти  Peace  Hug !
Mr. Green

# 289
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
И при мен още не се знае с какви гащички сме, но аз като, че ли го усещам, че е момиченце. За сега за мъжко име сме се спряли на Георги или Стефан, а ако е момиченце- Габриела, Гергана или Стефания. Но има още много време и нищо чудно да ми щукне нещо друго в главата.

# 290
  • Мнения: 342
Здравейте момичета.Вкл. само да ви кажа,че резултата ми от бхс вчера ми е на гранични стойности и съм откачила тотално. Теорията на вероятностите може би заради годините (33г. съм)го изчислила така...Направиха си устата за амнио,но аз май ще откажа...мн. ме е шубе и се насочвам към 3д при първа възможност. Стискайте палци.

# 291
  • Мнения: 23 112
Мама Тони,успех на 3Д-то.Дано нещата са ок при вас.Ако трябва ще направиш амнио,не било толкова страшно ,като изживяване,но пък ще си спокойна.Успех.

# 292
  • Мнения: 203
СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ  Мама Тони fingerscrossed Много бързо Ви дават резултатите аз мойте още си ги чакам почти месец ще дойде вече newsm78 ,но го отдавам на това,че са ги пратили в Германия!

# 293
  • Sofia
  • Мнения: 26
До като успея да Ви изчета и ще отворите нова темичка  Mr. Green Heart Eyes
Аз съм на принципа,че каквото и да е -момиченце или момченце,не означава,че ще ги обичаме по-малко  Hug Heart Eyes Да са ни живи и здравички,да ни радват много и съм сигурна,че всяка една от нас ще е най-щастливата маминка   bouquet
Сега да Ви се похваля - и мойта сестричка чака бебче  smile3504 средата на декември и съм безумно щастлива  newsm68 newsm44  Praynig Ако живот и здраве тяхното е момиченце, с kaki ще успеем да се порадваме да напазаруваме розовки дрешки и панделки  Mr. Green , а ако не-ще работим до момиченце  smile3508 hug
За имената-от суеверие не смеем и да си помислим и май ще решим в последния момент,но за момиченце много ни харесваше Миша  Joy Свекито като чу и ни каза- "Явно този горе си знае работата и няма да Ви позволи да накажете детето така!"  hahaha Joy
Хубав слънчев ден!  newsm51

# 294
  • Мнения: 1 341
Dобро утро момичета! Hug

Ани, честити сини гащи. Не се натъжавай, погледни от хубавата страна...Алекз ще си има братче, което ще му е другарче и в игрите и за вбъдеще, когато ще има нужда от опора, кой по-добре би го разбрал от брат?!! Hug

Мама Тони, дано всичко е фалшива тревога. Но според мен е по-добре да амнио-то, няма риск, а ако има такъв то си е от самият вит бременност и състояние на плода. Peace Медицината много е напреднала. Аз лични не бих се доверила на 3Д ехограф, защото не е по-добър от 2Д-то с което се прави ФМ. Peace
Чакаме да се включиш с добри новини. Hug

Диваненце, тук имената са 2. Ема е, Ема Калинова Попова, а малкото ще е....да речем Андреа Попов!

Ние отиваме на пикни-барбекюю на едно езеро и междувременно мъжът ми ще хвърли въдиците. Peace

Хубав ден на всички ви!

# 295
  • Мнения: 23 112
Пламито,много готино това със сестра ти .И ние с моята сме така,тя има термин юли,а октомври.През три месеца сме и ще си ги гледаме заедно.Simple Smile

# 296

Общи условия

Активация на акаунт