ПредПостАвяне :)

  • 199 282
  • 186
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 886
Браво на татковците  да ви приветствам и аз с добре дошли .И нека компанията ви продължи да расте Hug

# 121
  • Мнения: 2
Бай Колю съм аз от Комунари..

Вие сте много чудни хора, бе "колеги" ... откъде знаете колко деца имате ?
Аз съвсем не съм сигурен Simple Smile)

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 19:24 от EnjoyTheSilence

# 122
  • Мнения: 118
Бай Колю съм аз от Комунари..

Вие сте много чудни хора, бе "колеги" ... откъде знаете колко деца имате ?
Аз съвсем не съм сигурен Simple Smile)
Ами знаем какво ,къде и кога правим.
Фантазиите и сънищата не ги броим,както и гледането на телевизия след полунощ...

# 123
Здравейте!

И аз да се представя
Казвам се Виктор
на 30 години съм и след три месеца очаквам първата си дъщеричка
Приятно ми е да се запознаем! Laughing

# 124
  • Мнения: 7
Здравейте!
Казвам се Валентин Стоилов.
Имаме син на осем години и си живеем много лежерно....
По професия съм психолог,а като хоби ходя да троша джипки по разни баири.... Laughing
Поздрави.

# 125
  • Мнения: 42
Здравейте,

Аз съм 26 г, 182 см, ++ килограма, докторант в ТУ-София и (засега) програмист. Падам си идеалист също и защитавам разни каузи. Имам сладко бонбонче почти на 6 месеца - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=270904

Музикални вкусове - от блус до Кинг Даймънд (имам идея да сложим акциз на чалгата  Twisted Evil)

И те така...

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Zdraveite!
Az se kazvam Georgi i imam sin na 2 godini. Rabotq kato proektant.
Ne znaeh, ce ima tolkova mnogo tatkovci v tozi jenski forum  Laughing

# 127
Здравейте,

Казвам се Явор от Варна  Simple Smile

Неженен(все още...) криминалист, живущ с приятелката си и един брой куче(хъски).

Поздрави!

# 128
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен.
Казвам се Станимир, живея в София зиме, в Слънчев Бряг лете  Sunglasses
Все още не съм се бракувал живея с приятелката си и така...

# 129
Здравейте,

Казвам се Красимир от Стара Загора съм.Занимавам се с много неща.Все още не съм бракуван но живея с приятелката си(което е същото),тя също посещава много често този форум.Нямаме деца(работим по въпроса)

# 130
  • Мнения: 4
Здравейте, приятели!
За първи път съм в този форум. Малко нелогично, на пръв поглед, да си потребител в BG-Mamma, когато си татко. Обаче аз мисля, че ще ми е интересно и забавно.
Наздраве! beer2

# 131
  • Мнения: 190
Здравейте и от мен,казвам се Юлиян.На 34 години с двама калпазани-Александър на 5 и половина и Божидара на 1 и половина годинки.Май съм от малкото,които не се занимават с компютри-инженер съм и управлявам ядрен реактор в АЕЦ-а.Хоби-деца,жена,интернет,коли.

# 132
  • Мнения: 0
Айде и аз да се представя ,казвам се -Йонко на 38 г. с две деца , на 16 каката и на 2 и нещо малкия.Работя като ел техник на един голямммм багер

нищо мъжко не ми е чуждо , нема сила да ме спре да не ходя за риба , сега и вземам и малкия и чудесто се разбираме

Замислям се за 3то

# 133
Здравейте всички! На 30 години съм, икономист, горд татко на Вяра на 1.5 години.

Слушам рок и пия бира  beer

# 134
  • Мнения: 0
Здравейте,
И аз да се представя като мъжете  newsm53 Даниел се казвам от Бургас на 28, мъж на Рени ( и тя се подвизава из форума) горд баща съм на Симеон. Работя като Супервайзер в търговска фирма.
Слушам всичко без чалга  dance

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт