ПредПостАвяне :)

  • 199 312
  • 186
  •   1
Отговори
# 105
Здравейте!!!

Да се представя и аз:
Казвам се Светломир и съм татко на сладур на 8 месеца. Аз самият съм на 28г. и се занимавам с маркетинг. Щастливо женен от близо година.. Разчитам че тук ще открия сродни души, със сродни интереси, както и полезна информация за бебо. Както бе писал някой по- горе също страдам от синдрома на млад татко с приятели изключително ергени, които се вълнуват от .. малко по-различни неща. Това е за сега от мен и се надявам да се срещнем по форумите.

# 106
аз съм Галин.
имам 2 големи деца - на 12 и 14 и едно бебче на 2години
занимавам се с външна и фирмена реклама.
фен съм на ЛЕВСКИ Mr. Green

# 107
  • Мнения: 15
ЖОРО-разведен и свободен...ЗАВИНАГИ.Две отрочета-от мъжки и женски пол
Другото е маловажна подробност Wink
А-само ЛЕВСКИ!

# 108
Привет и от мен на всички татковци бъдещи и настоящи Wink
Аз съм Ачо Hug
Години :35 Peace
Мамито е Светла Heart Eyes :с профила S&G    се подвизава тук
Малката ни ГАБРИЕЛА се роди на 21.10 в 09:10 ...( на бабата отнесе името детето)
И аз не пуша вече 4-5 години ама пийвам скромно Simple Smile
Хобито е риболова

# 109
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Здравейте.
Аз съм Ангел, или поне нашите така са ме кръстили.
Горд татко на малкия Любомир, роден на 29.11.2007.
Имам собствена фирма за строително ремонтни дейности и търговия с подобни нещица.
Не пуша, пия рядко, но качествено  Laughing и по жени не ходя(все пак жена ми чете форума, но все още не пише)  Twisted Evil
Спортувам по малко, когато имам време и къде, защото залите за баскет не са много.
Болен футболен фен на Ботев Пловдив.
И съм само на 29г.  Sunglasses
Живея в София

# 110
Здравейте Аз сам Зар(32 г) и имам прекрасна малка принцеса Никол на 1 год Живея у Канадастан работя като бачкам!?а иначе си мисля че сам Газар,Тя (Ники) е най хубавото не6то което имам!!!!!!!!!

# 111
  • Мнения: 606
                         ЯВОR.
                  Приятно ми е.

# 112
Хайде още един Явор на 28 да се стрелне. Татко на бебе Алина, родена на 14.09.2007, горд и щастлив съпруг на мама Елина - Freli. Кинезитерапевт и международен турист Simple Smile)) по образование, рецепционист в хотел в момента.

# 113
Здравейте на всички! Казвам се Григорий, на 31 години съм. Щастливо женен от 7 години и имаме едно чудесно момченце Мартин, който на края на месец април ще стане на 5 годинки. По професия съм железничар и луд фен на футбола и по точно на ЦСКА. Всяка свободна минута обичам да прекарвам със семейството си.

# 114
  • Мнения: 8
Охо, как хубаво сме се събрали горди татковци! Какво му трябва на човек, вие вече го казахте, едно две дечича да цъкат из стаята, малко Формула 1, малко биричка с картофки или ракийка със салатка, жената да готви и най-важното - луд умора няма - велика мисъл!

# 115
  • Мнения: 4
Е да се представя и аз
Казвам се Недялко горд(за сега )  татко на близначета момче и момиче които са само на 3месеца
Обичам Абе и аз вече незнам какво 
 Професия- шапкар нещо като военен нещо като полицай т.е жандармерист

# 116
  • Мнения: 4 586
Здравейте!
Аз съм Цоню, на 50 от Дряновец, син на Керчо от рода Раховите и на Бойка от рода Лазаровите.
Баща съм на двама сина, вече големи - Панайот и Кирил.
Обичам да ровя в земята, понякога нещата, които заравям, поникват.

# 117
  • Мнения: 0
Я, не съм видял, че мо'е 'а се запиша!
Приятно ми е!
Съпруг съм на Тин4ето, и имаме един хаймана - Миро!
Както се казва: работя с хора и от време на време те работят с мен.
Компютрите са ми хоби, заемащо 80% от времето ми!

# 118
  • Мнения: 118
Приятно ми е - Христо.
Разписал съм се за Имелда с всичките и обувки.Резултата е 1:1 .Той на 6,5 , тя на 4,5 години.
Занимавам се главно с изграждане на неизградени все още съоръжения.

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 10:24 от Пътуващ

# 119
Т'ва е - няма мърдане! Мойта по-добра половинка ме изръчка ЖЕСТОКО - само съм и обърквал системата с ФОРУМА - и затова вече ще чета и коментирам :

ВИВО - син на Славчо, внук на Тодор и Васил от род Балвурски (западен) и род Петров (северен),
Ророана - моята богиня,
Стоян - първороден син (работим за сестричка  Embarassed )

Общи условия

Активация на акаунт