МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 58 743
  • 394
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 331
Здравейте и от мен! Докато ви изчета и забравих какво щях да пиша. Embarassed Тези с по-малки деца могат ли да ми отговорят на един въпрос-не се ли ходеше на консултация всеки месец до навършване на една година? Сега да не се обидят тези с по-големите деца-нали все менят системите. Вчера Марти беше с баща си на консултация и лекарката му казала, че чак на годинката има изследвания и дотогава можем да не ходим, само по наше желание. И аз съм леко озадачена.
Не виждам другите мами с четвъртокласници да са се похвалили с резултатите от матурите-сигурно още не са им ги проверили. Нека да съм първа-имаме 6 по български и математика. Явно наистина тестовете са били доста елементарни, защото моят синковец хич го няма по български.  Добре, че не го юрках да учи. Дали сме го вече почти ваканционно. А и с тези почивни дни-утре патронен празник на училището, в понеделник и вторник матури на големите/училището затворено/, на 25.05.-празник, на 28.05 вече връщаме учебниците. Както и да ги смятам дните-не останаха. Снощи по-малкият ученик имаше родителска среща. Как да не се кефя на класната му, като жената каза: И сега да не ги накарате да прочетат целия списък с книги. Има такива, които няма да им харесат, няма да ги карате да ги четат. Аз така и правя-насочвам ги само към интересните за тях, и без това трудно четем. В това хубаво време е нормално да караме колело или да ритаме топка.
Танче, моят средният на 1 година вече имаше 2 белега на главата си. Сега продължава да ходи с рани, но не му правят особено впечатление. Големият миналата година така си нарани ръката, че щях да припадна като го видях. Аз-бременна, баща му на път и той ми се появява кървящ. Не мога да сваря да извикам такси и да го водя в поликлиниката. Най-малкия пък горкия той, беше го взело комшийчето и изведнъж гледам си детето по очи на земята. Питам какво прави там и получавам отговор-Ами аз малко го изпуснах, нали не съм свикнал. Сега не се стряскайте толкова-това се случи на тревата, но все пак...
Лиленце, аз вече бях забравила за какво ти се сърдя. Имам някакъв спомен, но сега ти ми даваш нова причина-стига обира момите от форума. остави нещо и за другите. Simple Smile Hug Аз мислех, че ти си ми се разсърдила заради козунака, защото 2 дена те няма в скайпа. А то явно те е помързявало. И мен нещо ме е налегнал пролетният мързел. Снощи идваха свекърът и зълва ми на гости и оставих моят мъж да им шета. Аз само нагласих масата. Нали трябва да има разпределяне на задълженията-аз работих и ходих на родителска среща, той трябва да наготви.  Simple Smile Като ги е поканил в неподходящ ден...
Стига съм писала, че сигурно ви отегчих. Усмихнат и слънчев ден! Hug

# 331
  • Мнения: 1 410
Я да надникна да ви видя и днес ,девойки!

Аз съм жива и здрава ,с леко подута вежда..... ...с никого не съм се била...паднах ...по най- ама най-идиотския начин.....изкарвах си количката и докато я свалям ...Миши,ествествено ,че Миши застана точно пред стълбите и аз а натам ,а насам и полетях ....при паденето удрям с глава Мишито и тя сяда и започва да реве ...луда работа,хора....добре,,че Мади и Ани бяха зад мен.И тЕ така - боли ме веждата,Миши има малка цицинка,ама сме живи и здрави...Количката също е здрава ....Като се пооправих,обадих се на Ицо и му замърморих да намери начин за по-лесно сваляне на количката  smile3515

За капак - счупи ми се едната халка на слинга...идея си нямам как да го оправя  и да си го ползвам ....

Ей,голоямо мрънкало съм днес... ooooh! ще мЪ прощавате....

Дрийм,кога мина 1 месец ?Ехееее,пораснала е беболинка вече....

Валя -  до 1 година  се ходи всеки месец .Но аз лично съм на мнение ,че ако няма проблеми с детето ,няма нужда да се разкарва ,защото има голяма вероятност да зарази с нещо пред кабинета.Може и да е права твоята лична.


Ставам,Миши храни Ани със стотинки .....аааа...

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Иееее, колко се радвам че отново мога да пиша!

Леле Цоци - направо не мога да изразя чувствата си - ще ти ги казвам като ми дойдете на гости!!!!!  Hug  Hug  Hug
Да честитя и родените вече бебчета - да са ви живи и здрави! Наслаждавайте се на рожбичките и на хубавите моменти, че много бързо свършват и някои като нас вече чакаме внуци или да издебнем някоя друга мама,  и да и нагушкаме бебето  bouquet

Всички ранени и оперирани бързо да се възстановяват, че ги чакат на фронта  Laughing и не признават извинителни причини!

Аз наистина го ударих на работа и на пътуване, Лилянче и нали съм Пешеходка 2 тези дни никак не ми е лесно - обиколка на обектите, която би ми отнела 3 часа - сега  я правя цял ден и като се прибера - нито ми се готви, нито ми се чисти.... Хладилника направо се беше ошушкал, защото и да пазарувам нямам време. Нашият тати нали сега е по цели дни на работа.... няма време да ми помага.
И аз имам четвъртокласник Валя, и ти ме подсети да питам - имаме 6-тици и ние.
Танче - благодарим на Господ че ви пази - че като те чета.....  ooooh!
Лицето пикасо дето пише за всички с изключение на себе си - да се коригира и освен писане да приложи и снимков материал!!!

Съжалявам, че не мога поименно на всички да пиша - но си ви обичам и ви пращам голяяяяямо гуш  Hug  Hug  Hug

# 333
  • София
  • Мнения: 12 240
  Ето малко повечко снимки от нас този път   - Елена

# 334
  • Мнения: 2 584
пепел_от_рози благодаря но чесно казано от толкова хора, само двама са ми казали благодаря като едната е мама Цоцоланка Hug
 Embarassed упс и Цвети но тя си ми е слабост, пешеходке Heart Eyes

като спечеля от тотото ще си родя още едно дете( е искам близнаци) ама няма такава генетична заложеност Mr. Green

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 08:48 от ЛАРА КРОФТ (rut)

# 335
  • Мнения: 1 410
Айла,много сте хубави - разплаках се  от умиление....

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 15:17 от Татянка-бърборанка(DIM)

# 336
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Айла, много сте хубави всички! Каките изглеждат сладки и много любопитни, а Елена си отговаря на името - хубавица е.   bouquet

# 337
  • Мнения: 26
Айла,   bouquet Hug Hug Hug Много, много да ви радват децата, толкова сте хубави! Видях, че на една от снимките едната кака се опитва да отвори очичките на Елена - мнооооооооого сладко...  newsm51 newsm07 newsm06

# 338
  • Мнения: 1 035
Айла , с тез помощнички даже няма и да разбереш че  имаш бебе  Heart Eyes
Много сте сладки

БРАВО на четвъртокласници !

Рут, все забравям да ти благодаря за подаръка   bouquet

Пиги , Цветето ти много е пораснала Heart Eyes

ЧРД на патерица на синковеца на Шапката   bouquet

И аз имам радост , но друг път ще кажа , че пак нямам време ...Обичам ви  Hug

# 339
  • Мнения: 2 471
Леле Aila 3 моми - таткото с колко пушки се е заредил?

# 340
  • Мнения: 7 263
  Ето малко повечко снимки от нас този път   - Елена

Aila напълни ми очите и душата с толкова красота Peace
Живи и здрави да сте!

# 341
  • Мнения: 1 410
Цитат
И аз имам радост , но друг път ще кажа , че пак нямам време
Гле'й сЯ ....нарочно го направи,нали? Crossing Arms

Цитат
Леле Aila 3 моми - таткото с колко пушки се е заредил?
ще си ги менкат с моя мъж .... Mr. Green

# 342
  • Мнения: 3 479
Айла, наистина сте прекрасни, ВСИЧКИ! И толкова сте млади ... Страхотно просто!

Нини, моля ти се без пушки Wink Ако знаеш какви момци имаме само ... , за чудо и приказ!

# 343
  • Мнения: 2 471
Галче, пазете момците. Я какви хубави момиченца са се излюпили в темичката.
Аз за пушката го споменах, защото татковците са много ревниви. Моят съпруг от сега "тренира" да гледа лошо.

# 344
  • Мнения: 188
 Айла,много сладка бузанка и много грижовни каки!
   Тъщичке,страхотни музикални идоли си имаш,нали знаеш,че съм им фенка.

Общи условия

Активация на акаунт