Клуб „Приятели ЗАЕДНО” в подкрепа на Защитено жилище ЗАЕДНО

  • 156 911
  • 501
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 195
Днес бях на фризьор при едно от момчетата -кара курс - няма такъв талан, изглеждам феноменално, който ме познава, знае колко огромна и дълга коса имам и колко трудна за работа
искам да ви кажа, че съм със страхотен цвят, на преливащи етажи, филирана, изправена исъс кристали по главата
невероятно удоволствие, 4 часа това момче ме разтопи от кеф.
Призовавам ви, ходете при него още месец е на курс, за да труп аопит - талант има огромен, наистина изглеждам чудесно Hug

# 76
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Днес бях на фризьор при едно от момчетата -кара курс - няма такъв талан, изглеждам феноменално, който ме познава, знае колко огромна и дълга коса имам и колко трудна за работа
искам да ви кажа, че съм със страхотен цвят, на преливащи етажи, филирана, изправена исъс кристали по главата
невероятно удоволствие, 4 часа това момче ме разтопи от кеф.
Призовавам ви, ходете при него още месец е на курс, за да труп аопит - талант има огромен, наистина изглеждам чудесно Hug

пусни снимка де Mr. Green

сори,ма днес нямаше как да те до4акаме с Кари .

# 77
  • Мнения: 4 195
И по добре, ние стигнахме в 16.00 до гурмазово, имахме с него обикаляне и други неща да му уредим.
а снимка - немам ми апарата, ама съм хубава де, вервайте ми Mr. Green
Не сериозно, ако някой иска ще дам кординати, момчето е там почти през цялата седмица, и ще му е от помощ този опит, защото само с талант знаем не става Peace

# 78
  • Мнения: 488
Може ли координати за фризьора, моля.

# 79
  • Мнения: 4 195
Може ли координати за фризьора, моля.
разбира се, намира се от Сливница, като завиеш по Габрово, първия дълъг блок с червени балкони, вход Д от задната страна, има и поща там.
Но ако искаш, звънни преди това да ти запиша час, във четвъртък, понеделник и вторник не е там,з ащото има други ангажименти Hug

# 80
  • Мнения: 4 195
ИМАМЕ ШОФЬОРРРРР
ДНЕС ЕДНО ОТ МОМЧЕТАТА Е ВЗЕЛО ШОФЬОРСКИЯ ИЗПИТ bowuu bowuu
Всички сме много развълнувани, от първия път го взе, той и го заслужаваше напълно, защото доста се постаа и много сериозно пре изпита и така Hug

# 81
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ИМАМЕ ШОФЬОРРРРР
ДНЕС ЕДНО ОТ МОМЧЕТАТА Е ВЗЕЛО ШОФЬОРСКИЯ ИЗПИТ bowuu bowuu
Всички сме много развълнувани, от първия път го взе, той и го заслужаваше напълно, защото доста се постаа и много сериозно пре изпита и така Hug


кой бре?

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Данаил

# 83
# 84
  • Мнения: 1 849
Страхотно!!! Той наистина многоо се стара! Поздравления и от нас!!

# 85
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Браво на децата  Hug
А как е кандидат - студента ?

# 86
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Момичета,има ли нужда от гардероби за защитеното?
Има ненужни  2 такива,както и някакви други дребни мебели в Младост.Моля пишете ми за да Ви свържа с хората които ги дават,че бързат. Peace
Казаха,че са в добро състояние.,не разполагат с транспорт.

# 87
  • Мнения: 4 195
Момичета,има ли нужда от гардероби за защитеното?
Има ненужни  2 такива,както и някакви други дребни мебели в Младост.Моля пишете ми за да Ви свържа с хората които ги дават,че бързат. Peace
Казаха,че са в добро състояние.,не разполагат с транспорт.
а какви са по - дребните мебели - гардероби не ни трябват за момента.
и можем да реагираме с транспорт сле сряда другата седмица Peace

# 88
  • Мнения: 4 195
имаме спешна нужда от нещо - ФРЕЗА - това е едно, дето минава и обръща почвата и реже тревата, ама не в дълбочина, а я прави рохка и готова за садене н арайграс - има ръчни, има и механични, които се закачат за трактор и става за 40 минути - трябва ни спешно Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 4 195
newsm44 денят ми започна страхотно! Едно от момчетата ми се обади и каза, че си е взело дипломата за 8 клас, документа за барман /с пълно 6, както гордо сподели/ и издържал изпита за шофьорски курс  Hug
Браво момичета и той и най вече хората, които му помагат сте се справили страхотно
  bouquet
днес получихме поредната доза обич и подкрепа събрана в кутия - не вярвах, че мога да почуствам добрината от една кутия, кутия, съдържаща подаръци, които са заредени с толкова положтелна енергия, че настръхнах - утре сътрин Ани ще ги предадем на младежите и девойките, благодарностите ни към теб никога няма да са достатъчни  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт