Оазис в пустиня гореща, бъбриви арабки приютява за 111-та среща

  • 24 149
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 38
Шиланче да не ти пука , е се сарди сарди и пак е се върне но устояваи на своето.
АЗ така вече на никого от родата им не купувам подараци
купувах купувах и кво на мене никой нищо не ми подаеява
Айде викам тогава без мене и толкоз-нямаме пари за подараци
отсичам нали с ме много сега и за роднини ли да мисля newsm78
  bouquet  bouquet  bouquet
Не съм нова
смених си името
от арабски жасмин
асвур женна-е едно цвете но го няма на бг
иначе ях да го напиша на бг.

http://www.foto.bg/showphoto.php?photo=237527&cat=6163

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 14:34 от asvur jenna

# 31
  • Мнения: 3 215
Аха, сетих се. Привет!  bouquet

# 32
  • Мнения: 689
Айде една новина за Дезърт и нейната любимка:

Скандалната ливанска певица Хаифа Уахби се омъжи за египетския продуцент и бизнесмен Ахмад Абу Хашима с пищна церемония в Бейрут.
Младоженеца,роден през 1975г е година по-млад от Уахби.
Въпреки,че живее в Кайро,певицата поискала сватбата и да е на родна земя.
Носят се слухове,че сватбата струва повее от половин милион долара.

Семейството на младоженеца пристигна в Бейрут и отседна в супер-луксозния Венеция Интерконтинентал хотел-най-скъпия в ливанската столица.
В огромните поздравителни зали дойдоха и много шоумени от арабския свят,известни певци,певици,актьори,както и звездите Анастейша и Кармен Електра.
Пресата обаче не беше поканена и самата Хаифа предупреди гостите си да не я снимат с мобилните си телефони.
Звездата на арабската модерна музика облече рокля на Долче и Габана за церемонията и каза,че ще я дари на благотворителната фондация на Мадона.
Група от народни танцьори,наречени заффа посрещнаха младоженците,а Анастейша и Раджиб Алами пяха два часа по време на вечерята.

След тържеството,щастливата двойка замина за о.Капри за медения месец.




колко ще издържи брака им?
приемам облози Crazy

Мимич-ама къде ги намираш все несериозни бе??
Я го питай твоя хубавец какво е наказанието според религията му,ако има извънбрачна връзка?
И пиши какво ти е казал Money Mr. Green

Шило-няма ли да почерпиш за рождения ден на пра-баба ти?Виждам,че си в настроение Mr. Green


# 33
  • Мнения: 800
Да, в такива моменти карането с мъж е балсам за душата  Twisted Evil
   
мед ми падна на сърцето с тая ти реплика, Олд  Mr. Green



Шило-няма ли да почерпиш за рождения ден на пра-баба ти?Виждам,че си в настроение Mr. Green


 newsm78   Лили, да черпя, ама нямам прабаба


Арабска жасмин, това цвете с страхотно, за първи път виждам. това оранжевото ми напомня за гребен на петле, а лилавото като човка

# 34
  • Мнения: 0
Саляяяям на всички,леле момичета не мога да смогна да ви прочета,вчера до никое време,викам си,айде сега ще последва затишие през ноща,пък утре ще драсна,няма такова нещо,влизам,та чак и 21 страница въвели.... ooooh!
Привет и добре дошли на новите момичета,бързо се присъединиха към темичките тук и ето,че вече са част от футболния отбор.  bouquet
Спорти,нямам думи за тоя гаден вирус дето те е пипнал,ама той сигурно чака почивните дни,иска да покаже на шефа,че имаш нужда от почивка....хайде вече оправяй се и дано имаш най-слънчевите почивни дни.... Hug
Абе хора,аз че съм много загубена си е така,ама къде се засичате по софийските улици,искам и аз.... newsm78
Новата темичка е страхотна,не можах да мигна и вече старата отмина,на мен ми е шестаааааа,така че ако ми позволявате много бих се радвала нааааай-накрая да ви зърна.....ще пратя на Мързелчето майла си,пък ще видим,дали ще ме одобрите...Simple Smile
Ани,много са интересни разказите ти,разказвай още...Simple SmileАз да ви кажа,знаех си,че науча нови неща тук и ето,никога не бях чувала за този странен начин на обезкосмяване,болезнено ми изглежда,но ми е много интересно....
Аз ще се ррисъединя към абитуриентките от нашата група,в началото на Май ще празнуваме 5 години от завършването,та по този повод,тъй като съм си такава,реших,че за пореден път ще шашкам съучениците си,та реших да си сложа хенна на краката...колко много ми харесва,простооооо....та дайте да си поговорим за хенната,кажете ми слагали ли сте си,някакви съвети?Много красивое за мен всичко туй.....
С интерес ви чета всеки ден и когато дойде ред аз да пиша,забравям какво съм искала да ви напиша...Simple Smile)))Много съм разсеяна,това никога не ми се е случвало преди,сякаш съм от друга планета и това не ми се нрави...
Аз днес ходих да разпитвам за курсове по арабски,ИЧС,мисля,че ви е познато,та е стартирала една групичка,ама да видим дали ще се набутам и аз....
Ами,слънчев ден на всички,извинявам се,че не съм ви споменала по-отделно...
Исках само и аз да изразя мнение за мисрито на Мария,на мен също ми стана странно за това,че е много религиозен пък не иска брак,би трябвало да е точно обратното,може би щеше да те притисне да станеш муслима,но пък хора всякакви....трудно е да излезеш от една връзка,след като уж само си искал да се позабавляваш,намесят ли се чуства,става страшно,но пък вие сте в самото начало,така че,виж първо как стоят нещата,пък после бягай или от него или към него...Simple Smile
Видях и снимките публикувани във линковете за Иран,много е интересно всичко и са прави всички които казват,като отидеш на място,независимо от страната,нещата са съвсем различни от нещата,които чуваш за тях...така че Паулина,давай смело,пък никой не те е вързал,ако не ти хареса,България винаги ще си бъде на мястото....но аз лично също мисля,че би ти харесало....  bouquet
Само заемам място с глупостите си,така че стига за сега....целувки на всички... Hug

# 35
  • Мнения: 0
ШИЛАН ..малее много си се ядосала днеска наистина хаха...спокойно. още нищо не е станало. просто се рапорнах с едно момЧе и се харесваме...какво следва само господ рнае.ар исках да се информирам повеЧко ра нацията му.

ВОДНА ЛИЛИЯ  халоуу и на теб Simple Smile ще го питам още довеЧера,но се Чудя има ли толкова смисул след като и ар не иргарям от желание да се обвуррвам Чак тооолко много с фанатик. просто сум в Чужда дуржава и имам нужда да не сум сувсем сама,а той много ми харесва.

MissFaraula  ти много си права. той иробщо нернае порицийте ми относно моята религия. може и това да ми подметне-смяна...нямям идея....той може да мисли,Че ар дуржа на моята религия,както той на неговата,ама това савсем не е така. бих я сменила,ако требе хахах

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 15:03 от maria_grigorova

# 36
  • Мнения: 3 215
Жасмин, това е тропическо цвете, нали?Подарявали са ми го за РД в букети в Египет и в Мексико. Цвете с характер е то  Peace
Мария, нацията им е шарена, но ти все пак давай по едно ухо на това, което ти казват тук, че да знаеш за какво иде реч. В поведението му няма нищо религиозно, даже напротив. И можеш спокойно да му го кажеш, да знае, че не си има работа с будала. А ако не те слуша - давай го насам - Катя ще помогне да го разкъсаме  Twisted Evil Фанатик - друг път  Naughty Просто така му е по-лесно.
Ягодке, мерси, мила!  Hug Ти на курс за доошлайфане на езика ли искаш да се записваш...или да преподаваш  newsm78
Лили, женихът ми е набор  Joy

# 37
  • Мнения: 689
Олди-метни някое кратко разказче в чест на Мимич,за разбере повече за нацията на пирамидите Party
В прекрасна възраст сте с изгората на Хаифчето,чудя се само как е забогатял тоя момък Thinking

Мимич-бе той може да не е толкова фанатичен,ама не знае как да ти каже,че не иска да се обвързва сериозно.
Чакам отговора му с интерес  Twisted Evil

Шило-майтапа се бе,сетих се,че преди те тресеше ПМС и пусна едни печени плъхове и чудеса...

# 38
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
а така,ще сменяме религиите като гащите, супер няма що! как го правите, не проумявам? като се появи някой будист после и будисти ще ставаме,а накрая някой католик или протестант за мезе ще сдъв4ем!
миме, полека и ако ще се сексиме само става, като разнообразие ,което гледам в дом и семейство се препоръ4ва за премахване на рутинката в брака или връзката! при тебе за избиване на клин клин! при теб май е по-лесно ,4е можеш да си продължиш пътя напред, като го минеш като валяк,но не си давай сърцето, 4е и ти ще питаш 4адор в цвета на дъгата и джапанки  с тънко ток4е има ли у египетско Mr. Green!
асфур4е, кефиш! Hug Peaceмного е красиво цветето! ние тука се радваме на уханни рози,цвят индианско розово! и на едно дървовидно с много сладък аромат като портокаловото дърво, но малко по-разли4но!като мина под такова и се връщам две кра4ки за да си подуша и напълня  душата!защото такова храст4е имаше в старата  ми родна къща!
хайфето аз що я пратих на  40 да е! а тя млади4ка излезе! #Crazy
лили, а на други звезди годинките знаеш ли ? Mr. Green newsm78

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 15:31 от marsy

# 39
  • Мнения: 800

Шило-майтапа се бе,сетих се,че преди те тресеше ПМС и пусна едни печени плъхове и чудеса...



а Лили, тогава ми беше писнало от снимки на съблазнителни трапези, та реших да убия апетита  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 215
Лиле, да метна ама с тоя запушен нос музата ми се губи...Марийче, питай специфични въпроси - ще отговаряме колективно от проегипетската партия  Laughing До довечера така ще те подковем, че момъкът няма да те познае  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 465
Да, в такива моменти карането с мъж е балсам за душата  Twisted Evil
   
мед ми падна на сърцето с тая ти реплика, Олд  Mr. Green

Мен ме тресе МС-то, до вчера ПМС-то... и аз съм от тези дето яхат метлата и светът им е крив.  afwitch Преди, по време и след.. все нещо не ми е в ред (даже има рима).

Любава, държа теб отговорна.. захванах се да пека пиле на шише.   :chef  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1
гледам за хена се спомена....със сигурност сме го обсъждали преди, затова простете, ако са ви познати разсъжденията ми..

та значи, ако е някаква мъничка рисунчица нямам нищо против, ама тези плътно изрисувани ръце като по индийските и пакистанските сватби направо ми е гнусно да ги гледам. Напомнят ми на змии.

В пакистан плескат и краката на малките деца с хена, ама не е дизайн, ами безформено петно. Вднъж бях оставила малкия на свекито (уж да отморя, а то после все пишман ставах), отивам да си го прибера горкото все едно газило в кална локва. той какъвто е беличък и един гаден контраст като се получил, все едно обут в терлички от кал....да не говорим за колко дълго се изличава това нещо минавайки през всички нюанси на кафявото и мръсно оранжевото....Разбирам, че хенната е полезна, амапоне да се прилага малко по-дискретно и естетично....

# 43
  • Мнения: 800
леле, Латеа, и ти ли в кюпа, тука все вещици се събрахме  newsm29 af afwitch се събрахме .

Аз потривам ръце и чакам да стане 5, ако има късмет да ми е довел оня помяр, щото няма друга дума за тоя навляк,  ще ги изгоня и двамата   с трясък и гръм  #Cussing out  
От вчера не съм на себе си заради покупките, дето искаше да направи, и днес направо ме довърши с новината, че тоя кръвопиец се е появил пак. Цяла сутрин бълвам змии и гущери .


Мансун
, и аз така си къносвам краката, като терлъчки става  Mr. Green  Но само зимните месеци  Mr. Green

# 44
Брей, май и аз ставам телепатка.Тъкма влизам във форума и си чета името. Ябълчице, поемам цялата вина-особено ако пилето стане с такава крехка кожичка, и месце. Оф и на мен ми се дояде.Но ще си взема готово на грил.
Мария, и аз си мисля че на твоя човек не му е много чиста работата. Колкото и да не е сериозно е гадно да те лъжат.
asvur jenna ,ама това цвете е невероятно. Сигурна ли си че е истинско? Чак не ми се вярва.

Общи условия

Активация на акаунт