Оазис в пустиня гореща, бъбриви арабки приютява за 111-та среща

  • 24 147
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 215
Мда, някои мъже са доста доверчиви..Затова сме ние жените с чувството си за справедливост и силата да го наложим.
То какво стана - братовчедът-гнус е елимириан, а веднага има кой да му заеме мястото. Нямат срама еей  ooooh!

# 16
А аз мислех че само аз страдам от ПМС, МС и след МС-кажи- речи 3 седмици.
Шиланче, ами да се съберем всички с МС-та и да изплашим този приятел- навлек.Ако всички са като мен в "онези дни" той няма и да си помисли да се върне. Та даже и ще се разчуе та никой няма да смее да припари. И без туй се чудя с кой да се скарам, та да ми мине-мъже имам пред вид. #2gunfire

# 17
  • Мнения: 3 215
Да, в такива моменти карането с мъж е балсам за душата  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 1
Кате, почитателка съм на твоите траги-комични разкази, ама поочвам да си формирам недобро мнение за кюрдите, да знаеш...ми то всеки втори е навлек бе, така излиза.

Нагласена с куртката какво ще правиш, ще трепиш кюрдската диаспора ли?

'Масов убиец върлува из студентски град на фона на военна музика'

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
хопа с вси4ката си тежест  на тежко миньон4е!много ми е удобно на люлката! да ни е хубава и уютан теми4ката!
кате, спъвам се само като ми мислят или ми 4етат по задника, или ми зяпат обувките! аз затова правя хамса за привет барем хване дикиш, ама туй отскоро,преди кой да и каже да си забода една мидка на деколтето, направо като огледало ще тряска погледите! Mr. Green
какви пмс ви гонят аз такова 4удо не съм познала,освен голямото световно ядене и мигренозно- коремните болки по време на цикъла,но това  преди ражданията! сега ме тряска някоя глава и друга  болка, особено последните няколко, но доста народ се оплаква от аномалии, явно гадните  пак са напус Thinkingкали отрицателни влияния!

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 13:38 от marsy

# 20
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АлУУУУУ Компаниятааааааа Hug Hug Hug
 ANITTO wavey
 PAULINKEEEE wavey
Със закъснение на новите момичета добре дошли, че напоследъка съм като совалка и не намирам време за форума. мискинка със мискинката аз Embarassed
ПАУЛИНЧЕ- пишеш, че си малко грубичка даже newsm78. Сакън бе душа ти нали си жена, Дама- пък бивали така Rolling Eyes Joy
оЛДИЧ -какъв тоз вампирски вирус беее, той не те отпусна. А аз във неделята ви бях сготвила Марудници бееее- малко Родопскоооо, да те поглезя, че край нямаше тоз вирус. Ама и марудниците явно не са помогнали newsm78
МАРИЙЧЕ- ти на какво връзка се нахендри пак бе момиченцееее????
Да не вземе да влагаш чуства и там като за предната връзка, че ще се чудим как да те утешаваме.....
МОНСУНЧЕЕЕЕ-тимичката пИрФекТнааа  bouquet Пък как ми хареса облеклото на убавицата дето си я шатнала във началото-красотаааа
Изтървах аз таз година Арабско rotfImao Щях за ди купя една две такива абаи и да си ги нося със голям кеф ама.... Sad
ШИЛАНЧИТО- като четох за твоине животинки, че като ми се сви сърчицето като се сетих за моичкото и се разревах за срамотиите
А твоето момче много нежна душа има -гледам моя не е сам разни гнусове да го играят. Все го упреквам, ама и аз същата патица, само се възмущавам а ако ми ревне някой и аз вярвам- да си таковам тъпата глава, това без извинение!!! Точно във такова положение съм и аз във момента. Ще разкарвам днеска една гнуска, че не се спря да смуче и да реве а иначе много горда била и силна....
Ох, немога да ви спомена всички момичетата, извинявам се. Пак трябва да бягам. Не ми се сърдете милички които не съм споменала, пак си ви обичам. Да мине и тази седмица и ще кротна малко но няма как трябва аз да бягам.
Хайде на кафенцето, че Марселинчето ме помоли за кафенце. Марселинче какви огради дигате, че неразбрах? Ама и аз Мара подробната-не ми отговаряй ако не трябва  bouquet












# 21
  • Мнения: 3 215
Делте, един марудник сега добре ще ми дойде на изтерзаната душа...ама няма. Още два часа и половина да издържа и ще ям салата вкъщи  Tired Успех в разчистването на сметки  Twisted Evil

# 22
  • Мнения: 0
ДЕЛТА какво да правя кажи като сум лубовЧийка хахахахах....ето бер да искам и пак набарах пиЧ от контингента. ама то тука в тари дуржава всиЧко е странно така,Че хиЧ не се уЧудвам на нищо веЧе. снощи ме попита искам ли да сум с него и ар карах да. сега умуваме кога и куде тоЧно е наи-добре да се видим,ра да го ураконим хахахах. рабранено ми е да пуша,да пиа алкохол и да ям свинско. сега се преЧиствам от отровите си (уж де),Че даже врех и корана да Чета от дадения тук линк. ебало си е майката другарки хахаха....а дано ми е раррешено поне да си псувам,ама и да не е той нернае булгарски така,Че пак ще го метна  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 206
Момичета и аз да се включа в новата темичка, ммного писане много неща. Не мога да сколасам да чета.
ДУА, Кате мерси за молитвичките   bouquet  bouquet  bouquet
Я да питам имаме ли сега форумки в Катар? Преди "винаги" пишеше някой ред,  но се изгуби по трасето.....
Дина и ти си много заета напоследък, да не би да има новини от  близък характер Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 18 091
Шехи, верно другарче съм аз Wink
Ще почерпя всички ви с  пустия родопски марудник.
Добър апетит

# 25
  • Мнения: 38
Здравейте и Добър ви ден на всички.
Много хубави неща сте писали неможах  дори да изчета всичко
и темата сварши е поне се разписвам в новата Hug
Гледам почнали сте с Иран, тогава един един Ирански поздрав
ви пращтам
http://www.youtube.com/watch?v=-Csy4lhryf4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Nz3Y9cyPT0M&feature=related

Бившата принцеса на Иран
Дето даваха филм за нея
http://www.youtube.com/watch?v=HEgoZQRF7oM
И сегашната 
http://www.youtube.com/watch?v=wKfmNV_k14Q&feature=related
и
смърта на една от дъщерите и.
http://www.youtube.com/watch?v=TM84ge6cs8w&feature=related

# 26
  • Мнения: 3 215
Ох, НСЕ, мерси много! И без друго бера душа тука на това бюро... Crazy

Наде, тя Дина сигурно е била на формула 1 - нали вчера оттам предаваха (аз дремех на дивана,де, но знам)

Охо, ново попъление ли имаме  newsm78 Добре дошла!  bouquet

# 27
  • Мнения: 333
Запис!

Не съм чела назад, но виждам, че за Иран се говори  Heart Eyes идвам по-късно   bouquet

# 28
  • Мнения: 800
Мария, я го прати първо тоя да се изчисти от отровите  #Cussing out  ама ха, или най-добре квато скорост съм набрала, ще дойда лично да го очистя  Twisted Evil  изрод с изродите, религиозен бил , та не иска чуждестранна съпруга, ама гадже става.

  Хубаво момиче си , не се подценявай  Peace   Не си мисли, че можеш да го надхитриш, сега да си поживеете, взаимно ползване без чувств аи после мирко и кротко да се разделите, такива филми няма  Naughty   . Нямам опит, ама съм се нагледала на опита на дружките ми.
Бягай от тоя, докато не е станало късно. За първи път изказвам такова  категорично относно връзка на съфорумка, досега колкото са се оплаквали момичета, не е имало  такъв фрапиращ случай на класически идиот. Тоя няма никакво, ама никакво извинение.

Ядосах се чак, и без това съм афектирана.  И заради такива като него, после наивни момичета се оплакват от мюсюлманите и исляма бива обвиняван за цялото зло.   Опичай си  ума, момиче     bouquet


Ааааа Мансун, навляци много  Mr. Green  с арабската част се разправих още почти в началото  Embarassed  разбрани хора се оказаха и  до кръвопролития не се стигна, ама и от тях има двама-трима дето им имам зъб    Mr. Green  
Но тия кюрди пусти, нали са твърдоглави бе, драпат ли драпат, ни геноцид ги мори , ни нищо, вдигнала съм ръце вече  Mr. Green  

Брех,изплаших се от думите си, излезна то, че аз съм лошата и всички са ми криви  Embarassed  ама не е точно така  Embarassed   Mr. Green  Аз не искам нищо от никого, не искам и те да искат от нас  Embarassed

# 29
  • Мнения: 3 804
Ей опасни сте-докато влезна и вече на 2ра страница сте  Laughing

днес явно ми е ден за телепатия-ди и в заглавието което бях приготвила имаше оазис  Grinning

Ето и от мен сладкото,днес съм щедра-ако някой си хареса и сладкаря-да взима и него  Grinning



новите момичета-на която от вас тази тема и е 6та има право да поиска паролата-ако другите са съгласни ще я получи

Общи условия

Активация на акаунт