Празниците наближават, за купона АПРИЛчетата се стягат!

  • 54 080
  • 510
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 768
ехее, привет, момичета! Hug
как сте, как са децата? ние сме и тази година в детската градина, оглеждаме се за у-ще сериозно. хайде, отивам да видя другата тема. Wink
*Аня, привет Simple Smile
на една вълна сме май повечето, и аз редовно преслушвам другата тема hahaha

# 496
  • Мнения: 255
От петък сме на училище ...в 1ви клас!
След 2 седмици на ПГ за 2ра година настана катастрофа у нас относно ходенето пак на ПГ. рев, война, и още каквото се сетите и мама се изстреля при директорката и от петък Миша е в 1ви клас!
Сега мама подвързва учебници, тетрадки и още куп интересни занимания  Crazy!

# 497
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Момичета след толкова дълго прекъсване се записвам в темата - за нашите вече пораснали априлски бебета  Wink

# 498
  • София
  • Мнения: 6 258
Ей, тъкмо вчера си мислех за априлките! Чудех се в бгмама или във фейса да се издирваме. Ще се радвам повече мами да се включат.

# 499
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Ние сме на линия  Peace Може би септември - октомври ще може повече хора да се отзоват

# 500
  • София
  • Мнения: 5 362
Тук съм HugЖиви и здрави, радвам се да ви видя момичета   bouquet

# 501
  • София
  • Мнения: 6 258
Момичета, искате ли да си направим група във фейсбук?
Също имам идея, тази година априлчетата имат юбилей  Grinning, стават на 10!, та да си направим среща? Ще е интересно да се съберем след толкова години. Wink

# 502
  • София
  • Мнения: 5 362
Здрасти!
Идеята ти,Аня е страхотна.И като гледам подписа,май ще има и ти с какво ново да се похвалиш Hug
Кога минаха 10 години?

# 503
  • София
  • Мнения: 6 258
Дааа, така е, чакаме го всеки момент малкият принц.  baby_neutral
Пратете ми на лични мейлите, с които сте регистрирани във фейсбук, за да направим група там.

# 504
  • София
  • Мнения: 2 768
Аня с теб сме приятелки във фейса, надявам се ще ме добавиш към групата на априлските майки там

# 505
  • София
  • Мнения: 6 258
Дааа, знам, само, че сега не ми остава време много за фейса, трябваше да я свърша тази работа преди да родя. Simple Smile

# 506
  • София
  • Мнения: 5 362
Аня,честито ви бебенце!Да е здравичко и много да ви радва!А на теб бързо възстановяване.

# 507
  • София
  • Мнения: 6 258
Мерси! Hug
Мислех, че съм се похвалила и тук, миналия вторник родих, предизвикано, всичко мина много бързо и леко, цели 5кг и 55см щастие. Simple Smile

# 508
  • София
  • Мнения: 2 768
Аня, и тук ЧЕСТИТО! Да е жив и здрав големия юнак с прекрасното име  Simple Smile

# 509
  • София
  • Мнения: 6 258
Мерси! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт