Празниците наближават, за купона АПРИЛчетата се стягат!

  • 54 079
  • 510
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 6 258
А без резервация, ако се окаже заето? Rolling Eyes

Аз си трая, защото ще съм тук до края на ноември, т.е. декември няма да съм в Иван Вазов и ще ми е вече много далеч тази част на София. А и не мога да се ангажирам, просто работа, домакинстване, учене, изпити, извънредно работа уикендите ми идва мноооого, просто съм толкова изморена вече. Tired
Всъщност май не съм писала тук, че ме съкращават. Та междувременно и на интервюта ходя, а и искам и квартирата да сменим...

# 466
  • София
  • Мнения: 2 768
съжалявам Ваня, наистина Sad((
дано по бързо си намериш работа
много лоши времена настанаха с тези съкращения ....
аз съм "ЗА" парти, но след като за рождения ден се провали всичко, сега пасувам за организация, ако се организираме ще се радвам да ви видя всички , ако  ли пък не-здраве да е Hug

# 467
  • София
  • Мнения: 3 271
Ваня,съжалявам много.
Предлагам първо да си изберем дата, и мога да питам в едно клубче до нас дали имат за тази дата резервации (то няма голяма посещаемост, но иначе е хубаво), и да идем без резервация. Не ни пречи, че ще има др.дечица нали (ако случайно има де)?

Предлагам дата - 18.12.2010г. -следобед?

# 468
  • София
  • Мнения: 6 258
Предлагам дата - 18.12.2010г. -следобед?
Мен засега ме устройва, до тогава ще съм приключила с изпитите. Whistling

Благодаря ви, момичета,  Hug вярвам, че доброто тепърва предстои. Simple Smile Praynig

# 469
  • София
  • Мнения: 2 768
мен също ме устройва, само ако може не по рано от 5 ч

# 470
  • София
  • Мнения: 676
Съгласна, когато решите за дата, час и място  Peace.

Ваня, късмет с всички твои начинания  Hug.

# 471
  • София
  • Мнения: 5 362
Момичета,аз съм на линия,каквото и да решите.Ако има нещо ще ви пиша.
Ванче,стискам палци и заставам зад теб във всяко едно начинание.Вярвам,че ще успееш.Докато не се захване с много неща наведнъж,човек не знае,колко много може да се натовари и психически и физически.Ние сме много издържливи така че дерзай.

# 472
  • София
  • Мнения: 6 258
Много благодаря, момичета!  newsm51  Kissing Heart
Осъзнавам, че въпреки, че не ни е много активна темата, и да се виждаме веднъж годишно, мога да намеря разбиране и подкрепа, за което  Hug Hug

# 473
  • София
  • Мнения: 3 271
ДОРИИИ,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!
Желая ти много здраве, любов и много да те радват двете ти прекрасни дечица!!  bouquet  bouquet  bouquet


Момичета, ще питам тия дни как стоят нещата за клубчето и ще ви кажа.

# 474
  • София
  • Мнения: 676
ДОРИИИ,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!
Желая ти много здраве, любов и много да те радват двете ти прекрасни дечица!!  bouquet  bouquet  bouquet


Момичета, ще питам тия дни как стоят нещата за клубчето и ще ви кажа.
Благодаря   bouquet.

Почерпка за мое здраве:

          

# 475
  • София
  • Мнения: 6 258
ДОРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Бъди щастлива, обичана, здрава и благословения и разбирателство за цялото семейство!!!  Hug

# 476
  • София
  • Мнения: 2 768
Дори, честит рожден ден и от мен!
Бъди уважавана, обичана, глезена и носена на ръце!

# 477
  • Мнения: 489
Дори, ЧРД!!! Много късмет, любов, здраве и дълги години с твоите 3- ма мъже!    bouquet


Ванче, много съжалявам, дано бързо се разрешат проблемите, пък и много лошо не е на лошо, след това непременно идва нещо дори още по- добро! newsm10 Успех на изпитите и горе главата!

# 478
  • София
  • Мнения: 676
Момичета, благодаря ви   bouquet.

# 479
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета,

От клубчето ми казаха, че е още рано да ми кажат дали ще имат резервирано тържество или не за дата 18.12. Ще минавам пак от там и ще следя положението, и веднага ще Ви информирам Grinning
Лек ден за сега от мен.

Общи условия

Активация на акаунт