Празниците наближават, за купона АПРИЛчетата се стягат!

  • 54 127
  • 510
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 676
Ето малко снимчици от изписването: http://milih.snimka.bg/baby/bebche-valentin-vtoroto-ni-sinche.544070

Благодаря за пожеланията   bouquet.

# 451
  • София
  • Мнения: 6 261
Дориии, какъв е малък сладурчо!!! И сякаш доста прилича на Алекс като бебе. newsm78 Grinning

# 452
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ау,изпуснала съм хубавата новина. ooooh!
Честито Дори!Да е жив и здрав и много,много да ви радва.

# 453
  • София
  • Мнения: 676
Благодаря ви мамчета   bouquet!

Ваня, май наистина си приличат с Алекс, като бебчета  Laughing.

# 454
  • София
  • Мнения: 3 271
Дори,

ЧЕСТИТОООО!!
Да ти е жив,здрав и мнооого да те радва!


Голям сладур е, а ти си все така слънчева и лъчезарна    bouquet

Момичета, знам че е малко рано,но да си питам - ще се събираме ли за Коледа  Simple Smile?Мн.ми хареса клубчето мин.година,а и си изкархме както винаги весело.

Малко за нас - Ирен тръгна без проблем в градината(за разлика от яслата),само я хвалят колко самостоятелна била, помагала на госпожите за разни работи- оправна работа,нали си е жена-както казва госпожата. Понякога раздавала шамарки на децата, понеже "не слушали"  Embarassed.Лази си е все така кротък и добър, с него нямам грижи поне за сега.
Аз съм болничен - преди една седмица ми извадиха сливиците - на стари години(мн.ангини правех) и сега ближа рани у дома. Надявам се скоро да спрат болките,че ще пукна от глад скоро време. Поне ефект да имаше от тоя глад - за една седмица глад(по малко кис.мляко,или крем нишесте ям,което си е гладуване) само 1кг отслабнах Twisted Evil.Абе здраве да е,накрая ще си умра гладна и дебела Simple Smile.
Е,пооплаках ви се, до скоро ииии....

казвайте ще празнуваме ли?

# 455
  • Мнения: 256
Дорииии!
Честита рожба и от нас!
Мноооого късмет му желая и щастиво детство!

# 456
  • София
  • Мнения: 5 368
Ами аз тъкмо днес си мислех за теб,Дори.Чудех се дали не е наближило времето за раждане.И ето отворих форума и готово.Щастлива новина.
Да ви е живо и здраво детенцето!Много радост да ви носи..

# 457
  • София
  • Мнения: 676
Момичета, благодаря отново и на вас за хубавите пожелания   bouquet.
Започнахме да се адаптираме към режима на Валенцето, макар да бяхме позабравили нощните ставания  Laughing.
Сега помага мъжът ми, който си взе 2-те седмици бащинство.
Излизаме и на разходка  1stroller. Исками се всеки ден да е слънчево   Nature Sun With Face.

# 458
  • Мнения: 50
Ей,не съм влизала отдавна и ето то имало страхотна новина Grinning.Дори,да ти е живо и здраво малкото юначе.Да расте красиво, щастливо и послушно като батко си, а на теб бързо възстановяване и спокойно майчинство  bouquet

# 459
  • София
  • Мнения: 676
Ей,не съм влизала отдавна и ето то имало страхотна новина Grinning.Дори,да ти е живо и здраво малкото юначе.Да расте красиво, щастливо и послушно като батко си, а на теб бързо възстановяване и спокойно майчинство  bouquet
Благодаря   bouquet.

# 460
  • София
  • Мнения: 6 743
Честито Дори!
Да ви е жив и здрав малкия Валентин!  Hug
Здравейте на всички, не съм писала одавна и нещо се затъжих за времето на отчетната тема когато пишех почти ежедневно  Grinning Hug
Надявам се да намирам време да наминавам  Hug
Спорна седмица ви желая!   bouquet

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 23:15 от Дамаянти

# 461
  • София
  • Мнения: 676
Честито Дори!
Да ви е жив и здрав малкия Валентин!  Hug
Здравейте на всички, не съм писала одавна и нещо се затъжих за времето на отчетната тема когато пишех почти ежедневно  Grinning Hug
Надявам се да намирам време да наминавам  Hug
Спорна седмица ви желая!   bouquet
Благодаря и на теб   bouquet.
Определено темичката западна  Rolling Eyes.

# 462
  • София
  • Мнения: 3 271
Ехоооо,няма ли да се видим за Коледа?

# 463
  • София
  • Мнения: 676
Ехоооо,няма ли да се видим за Коледа?
Съгласна за парти  Peace.  Ама някой трябва да го организира  Wink.

# 464
  • София
  • Мнения: 3 271
Предлагам, ако Аня няма нищо против да пита пак в онова клубче дето бяхме миналата Коледа, да се съберем ей така, без специални резервации (защото не се знае кой ще успее да дойде,кой не), да си поиграят децата, ние да пийнем по едно винце и да се наприкаваме хубаво Hug

Общи условия

Активация на акаунт