Подарък за у4ителка

  • 14 283
  • 91
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 413
Ние купихме за госпожата керамичен,голям лебед за градината и,но сега умувам върху посланието за картичката.Моля Ви, ако имате някое по-специално,да споделите,благодаря  bouquet

Дайте на децата да напишат посланието - със сигурност ще се трогне.

Изобщо съм "за" децата да участват най-активно в избора на подарък. Ние сме обременени. Едната ми щерка редовно правеше заговори със съученичките си, тичаха до близкия Търговски център, купуваха подарък с джобни пари и разплакваха учителката си. На ръководителката на вокалната група - само поискаха пари ( по 3 лв. май), не искаха помощ (били избрали) и купиха сребърно колие, което и до ден днешен тя не сваля от врата си.
Абсурдни са ми неща като бельо, телефони, палта и пр. дрехи, алкохол...

# 91
  • гр.София
  • Мнения: 184
И аз чета за подаръци, само че от по-големи деца и съм в голяма чуденка - хареса ми идеята за спа/ако знаем, че е омъжена дали е удачно?-така може да я вкараме и в преразход, ако прецени, че е неудобно да ходи сама/. Сега се сещам и нещо друго - ще се поразтърся за куверт за романтична вечеря за двама - преди време бях попаднала в сайта на някакъв луксозен софийски хотел и имаха такава услуга и останалото за цветя, малка картина и почерпка - при нас се чудихме дали 10, дали по 15лв. да събираме, така че 5лв. ми е като минимум в представите за благодарност с подарък

Общи условия

Активация на акаунт