Детето ми се нааква в детската градина - правят ми забележки

  • 10 462
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ама то май присъствието на детето им е проблем  ooooh!

# 46
  • Мнения: 1 761
Аз бих отишла при директорката и бих настояла за открит разговор пред нея с учителката.И ако и директорката приема за ненормално ходенето до тоалетна ще се обадя в инспектората и в ХЕИ.
Трябва да защитиш детето си.

# 47
  • Мнения: 801
А нашите се радват и намират времето за смяна на памперс и преобличането, за важни при изграждането на връзката с детето. Нищо чудно, че той и през уикенда приготвя сака да ходи на градина.

# 48
  • Мнения: 3 929
Лошото при него е че той ходи по два три пъти наде. Общо взето след всяко ядене така си е от малък и няма как да се избегне да е само у дома. Г-жата каза, че била при него пуснала го да ходи до тоалетна той отишъл нищо не свършил върнал се легнал и хоп в гащите. Аз не мога да разбера причината.Същевременно ми казва аз не искам така е грозно няма повече и т.н. питайки го защо - ми не мога да отговоря и край.
Да не би да го пришпорва, да бърза и то от притеснение да не може да се изака? Милото дете.

# 49
  • Мнения: 208
А каква им е работата само да клюкарстват ли?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 350
Ами при нас проблемът поотмина за сега спряха да правят забележки.Малчо не е правил инциденти,нооо не желае да ходи на детска и реве всяка сутрин. За сведение само в старата детска не искаше да си тръгва и си пита още за учителките и защо не ходи там. Тръгнала съм да ходим при психолог за консултация,че положението вече не е розово. оплаках им се за притесненията, за ревовете и казах,че ще го водя на доктор да видим какво ще стане и сега има промяна в държанието им да видим дали и при малкият ще има такова,но едва ли. Явно наистина не умеят да приобщят едно дете. Днес го намерих пак сам да си седи покатерил де на катерушка седнал си там и си блее милото а учителката му с гръб към него дори.

Общи условия

Активация на акаунт