Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава

  • 10 082
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен в новата темичка.

Миркам, благодаря за труда!  bouquet Заглавната страничка е чудесна с тези яйчица. Peace

MVinzens, много добре звучи работата която са ти предложили. Дано нещата се наредят както искаш! И честит ти нов диван, с удоволствие да си го ползвате.

При мен май се опитва да пробие някаква настинка. Rolling Eyes Аз където ви се похвалих, че не боледувам, днес цял ден кихам и носа ми май ще потече в най-скоро време. Пресичам с чай с много лимон и мед.
Иначе се чувствам прекрасно. Нямам неразположения, дори на моменти забравям, че съм бременна. Килограмите, които съм свалила вече са цели 7! Хапвам, но от много малки порции се засищам. Дано и занапред продължи така, а не се отприщи голямото ядене, че ако пак кача 30 кг. лошо ми се пише. ooooh!
Днес при нас спря да вали и веднага се възползвахме да се разходим с половинката, тук е католическия великден и е почивен ден. Отбихме се в един Ирландски бар и пих някаква бира наподобяваща вино. На Ема много й хареса обстановката, тича, игра, получи подаръци. А като се прибрахме беше капнала от умора, щом заспа в 20ч. Това не й се е случвало от бебе.

Лека вечер!  bouquet

# 46
  • Мнения: 203
Добро утро не сте станали още май Wink
Аз я захващам да се трудя,чеее много работа пак има   typeuu
Лек ден на всички!

# 47
  • Мнения: 68
Добро утро и от мен!  Hug В този дъждовен ден пожелавам на всички усмивки и дано се чустваме добре. Моя син снощи се е събуждал 2 пъти посред нощ, аз не съм го чула нито веднъж  newsm78 Толкова дълбоко отдавна не съм спала  Peace

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 26
Добро утро и от мен   bouquet Аз като никога се излюпих рано,рано и то за да направя закуска на мойто слънчице  Blush
Вчера се бях сетила да попитам дали знаете какви изследвания следват да се правят от тук нататък newsm78 . Кръв,урина,хепатит,СПИН и т.н. са първите,а после  Embarassed
А сега напук на мрачното време навън  Hug

# 49
  • Мнения: 99
Добро утро  Hug

Току що си направих кафето и се паркирам тук да си го пийна  Wink

Много гаден ден и днес и вчера  Thinking На мен ми се очертава пролетно почистване на цялата къща и съм го почнала от вчера пък да видим до кога ще е  Joy За утре съм планирала месене на козунаците и ще ги метна в пералнята да видя какво ще стане  Laughing Ще дам отчет  Peace

Желая ви лек ден   bouquet

# 50
  • Мнения: 5
Добро утро и от мен, да се запиша и аз с пожелание за хубав и весел, макар и мрачен ден на всички ви. Аз също се залавям за работа. че днес има доста за вършене. Simple Smile

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро и от мен! Все по-трудно ми става седенето на стола пред компа по цял ден, и поради тази причина днес ще гледам да си спестя голяма част от следобеда!

# 52
  • Мнения: 22
Добро утро и от мен! При мен болките в корема вече започнаха да отшумяват, но гаденето продължава. Поздравления за хубавата тема!  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 668
Ето ме и мен... Аз да се оплача, че такова гадене и повръщане не съм си и представяла, че има. Днес не се стърпях и повърнах в тревата до паркинга. Ужасна работа просто.
Стилисима, не е ли рано за козунаци. Аз мислех в събота да ги замеся, че иначе ще станат на тухла докато дойде време за ядене.

# 54
  • Мнения: 99
Мисля, че не е рано  Thinking Тук по нашия край за боядисването и месенето на козунаци бабите казват, че могат да се приготвят във вторника и четвъртъка преди Великден  newsm78 Петък и Събота се приготвя празника и не са дни за месене и боядисване Peace  Аз от малка го знам това и си мислех, че точно така трябва да се прави, но днес няма да мога и затова утре ще замеся козунаците а яйцата в четвъртък ще ги боядисвам  Peace

# 55
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Привет и от мен.Напук на мрачното време, ви пожелавам само хубави емоции и никакви неразположения!!!А сега отивам да работя  Sad

# 56
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен!
Рони, не и се давай на настинката, и аз като теб уж не боледувам ,а сега все подсмърчам и кихам.Може би имунната система отслабва.
styllisima , чакаме снимки на козунаците и яйцата Hug
Аз вчера си купих украса. С къщички, тревичка, яйца и много сладки пиленца. Не  ми остана време да я сложа Simple Smile
ginbay и аз като теб, предпочитаам да съм някъде в движение, а не цял ден в офиса.

# 57
  • Мнения: 99
Аааа без такива  Naughty Аз ще си покажа моите ама и вие да не се ослушвате ей  Laughing 

# 58
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен. Аз днес за първи път повръщах. Много старнно досега не ми е ставало лошо, но днес беше ужас.
Пожелавам ви много хубав и усмихнат ден напук на времето. Аз ви оставям, ще тръгвам за работа

# 59
  • Мнения: 3 641
Аааа без такива  Naughty Аз ще си покажа моите ама и вие да не се ослушвате ей  Laughing 
Aз само яйца ще боядисвам и ще готвя различни гозби с агнешко. Ама ще ги покажа,де..Не мисля,че ще се справя с месенето на козунаци Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт