Панталончето бавно отеснява, а ОКТОМВРИ славно наближава

  • 10 080
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 715
Да се запиша  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 141
Ех, докато изчета всичко и вече сте изписали 2 страници!Страхотна е новата тема с тези великденски яйца ,нямам думи:)
Муундрийм,страхотен е блога така както си го направила, а сега видях и разни твои хитринки за боядисване на яйцата, от които смятам да се възползвам Hug
Аз имах кошмарна вечер снощи- така ми се поду корема и така ми се разбунтуваха червата,едно бълбукане,една болка,  че направо в чудо се видях- после се усетих, че се получи от сушените сини сливи ,които ядох следобяд, ама толкова вкусни ми бяха....
Относно кихането- и аз съм така още от самото начало на бременността.Мислех си, че съм настинала, но вече 3-ти месец си е все така.Опредлено смятам,че няма нищо общо с алергия, поне при мен!
Хубав ден на всички  Hug

# 32
  • Мнения: 12
не ме интересува-ще си искам изследването! Close
предния път отидох само със снимка и от там си взеха каквото им трябва - ама сега понеже Димитров ми каза да им го занеса, и беше прикрепено за сниките и викам айде както е всичко ще нося!
Явно съм пропуснала предупреждението newsm78

# 33
  • Мнения: 571
Привет и от мен.
Честит имен ден със закъснение...
Имаме страхотна тема и блог  Laughing
Аз да се отчета, днес ми взеха кръв за БХС (не са ми искали снимка  newsm78  ) и видяхме бебето. Предположенията засега са, че е момиченце.
Не е сигурно разбира се. Другата новина е, че излизам в болнични от 15... Simple Smile
За усещането на бебето - предния пъ го усетих в 5 месец. За втора бремнност, незнам не съм я карала  Laughing, но преди края на четвъртия не се и надявам.
Това е от мен лек ден на Вас за сега.  Hug

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Блога е много весел с този великденски мотив! БРАВО!

# 35
  • Мнения: 71
Здравейте включвам се само да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ за новия облик на блога - невероятен е, страхотен.

И да се похваля, че мойто малко бебче има пет пръста на едната ръка и махаше сякаш да ми каже: "Мамо, здравей !!!"
В петък го гледахме, докито измери главичка 31 мм (б.п.д. - това съкращение незнам какво означава, но доки примери само главичката, а аз преброих пръстчетата). Точно в 15 г.с за дъщеря ми съм записала б.п.д. - 28 мм ???? Ако някой знае съкращението, моля да даде малко инфо, че се ошашквам, защо щерка ми е била с по-малка глава от това ново бебче?

# 36
  • благоевград
  • Мнения: 164
 Peace

# 37
  • Мнения: 68
Eeeeeeee голямо четене падна!
Moondream държа да съм с теб когато опиташ суши за първи път! Предлагам след великден да се съберем варненки и да идем на Happy, там вече предлагат суши на прекрасна цена! Има и такова което е само със зеленчуци и става за бременни   Peace Наистина е божествено, не ме лишавай от кефа да те видя като го опиташ! Няма да си ми първата първескиня  Laughing Днес докато си бях в магазина ме изненадоха много приятно! Buba_katinka дойде, запознахме се и си поприказвахме. Беше истинска случайност, че бях там в този момент. Нямам търпение за форумските кафета  Peace
каки дано всичко е наред с Андрейчо... Praynig Лек полет
Благодаря на всички мислили за мен покрай изпита ми..... На държавния мисля да рискувам..... Или ще съм с голям корем или ще съм тъкмо родила. Още не е излязла датата, само казват началото на Октомври. Ще видим....
Добре дошла на новата ни бременлинка Именцето остана в другата темичка  Embarassed Пожелавам и всичко с тази бременност да върви добре и Октомври да гушкаш бебче! Вярвам, че всичко ще е наред.   bouquet
Забравих да кажа... БЛОГА Е СУПЕР!!!!!!!!! Евала, на човека който го обновява и се занимава! Огромни благодарности от мен

# 38
  • София
  • Мнения: 48
Еха - блога наиситина е много готин!!! Браво moondream - много си добра!!!
и първата страничка е супер сладка - яйчено-бебешка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох, днес ми е едно пърхащо - разбрах (под секрет - имаме си един вестоносец в класа), че моя съученичка също е бременна (малко ме изпреварва - за септември е) и ми стана толкова хубаво!!!
Вече си имаме едно бебче в класа, а октомври - живот и здраве - вече ще станат 3!!!  Two Hearts

Каки - стискам палци всичко да се нареди със сина ти и пътуването до Виена да е превърне в една цветна пролетна разходка!!!!!!!!!!!!!

П.С.: Има ли някой ползвал козметика на Weleda??? Много ми я прехвалиха, аз и попрочетох тук-там из форума - има добри отзиви и мисля да си поръчам да ми донесат от чужбинско да я пробвам (в БГ цената им е двойна, поне по това, което прочетох). За сега много ме вълнува маслото против стрии - ако има някой пробвал ще помоля да сподели опит!

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 18:43 от radost_i_na

# 39
  • Мнения: 63
Добър вечер от мен пак.

Най-накрая купихме диван за хола. Ееее, то беше избиране, то беше луда работа.
Хубавото е че съумях да продам стария диван на мъжа ми почти за същите пари. Те тия хора бяха луди да го купият, че то беше отвратителен цвят и ужасно неудобен, ама, като им харесва  newsm78.
Герчо, да, работата звучи наистина много добре. Да видим как ще тръгнат нещата.  Иначе в Индия и Бангладеш шият много голяма част от много модни марки, като Зара, Манго и други, така че за това нямам съмнения. А кризата тук даже е по-голяма от България, само дето не си признават арабите. Страшно много хора напускат, не могат да си продадат колите и си ги зарязват на летището. Доста е зле, работа няма. Аз освен тази, друга не мога и не мога да си намеря. Най-показателно е, че недвижимите имоти в някои райони паднаха до 50 %!!

По отношение на подуването на корема и тежко и аз го изживях снощи. Не можах да си намеря място да заспя. Но и много ядох де!Вината си е моя.

Сега имам проблем с името на детето. Понебже най-вероятно ще е момиченце се търси женско име. Обаче трябва да звучи добре както на български, така и на швейцарски! Като Таня или София. Аз исках да е Кристина (Christina), но ми беше отхвърлено.
Дайте предложения, ако имате!

Лека вечер и приятни сънища, без тежина в стомаха!

# 40
  • Мнения: 3
Здравейте. Много ми хареса първата страничка само дето със съжаление открихме с таткото ,че ни няма записани за 17.10 когато е и моя термин,но да се надявам,че другия път, ще се вмъкнем и ние в списъка.
Искам да ви попитам какво е бхс и защо лекарката не ми е казала за него?

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Прити,включвам се да ти пожелая лека и безпроблемна бременност и едно здраво бебче на финала  Praynig  bouquetМного се радвам за теб  Hug
Мама февруарка  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 141
Здравейте. Много ми хареса първата страничка само дето със съжаление открихме с таткото ,че ни няма записани за 17.10 когато е и моя термин,но да се надявам,че другия път, ще се вмъкнем и ние в списъка.
Искам да ви попитам какво е бхс и защо лекарката не ми е казала за него?

Elfi, виж в блога ни,има линк към него на първа страничка , там няколко от момичетата са обяснили за  ФМ и БХС .Много лекари не смятат за необходимо да информират пациентките си за ранните ФМ и БХС и аз не знам защо,но е факт.Можеш да си направиш тези две изследвания по собствена инициатива, мисля, че имаш още няколко дни време Hug
А за вписването в списъчето, Миркам се занимава с това и можеш да й пишеш на лични да те прибави

# 43
  • Мнения: 71
Здравейте мамчета Hug Новата страничка и блога са прекрасни!!!
Да ви кажа аз си продължавам с повръщането, снощи ставах чак в 1.30ч.  да...   Sick Няма ли да свърши вече се чудя Sad
Каки- дано всичко мине добре с момченцето ти   Hug  
Елфи88, БХС (Биохимичен скрининг) все още не е задължително изследване в БГ, затова може би лекарката ти не ти е казала.  Накратко това е описанието на изледването:
"Биохимичен скрининг" е генетично изследване в кръвна проба за оценка на риска за раждане на дете с болестта на Даун, тежки дефекти на гръбначния и главния мозък и коремната стена.  То дава само процент на вероятност.
Желая ви спокойна вечер, момичета!

# 44
  • Мнения: 1 668
MVinzens , преди една година екскурзоводката ни обясняваше, че топ имоти са на цена 1700 долара (говорим за техните къщички и апартаменти, не за изкуствени острови и т.н.). Ако сега са паднали на половина идвам да живея в Дубай!

Общи условия

Активация на акаунт