Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Момичета кажете,Вие боядисвате ли се,подстригвате ли се?Всички около мен ми казват,4е не е хубаво,но аз го правя.

И се подстригвах и боядисвах с първата бременност.Няма да ходя като плашило,я.Пък нищо му няма на детето-бабини деветини.Сега само се боядисвах миналата седмица,а за подстригване планувам за неделя.

# 16
  • Мнения: 68
Moondream и на моето син4е леглото е от МЕБЕЛ ДЖЕН. Супер доволна съм. Аз го купих директно от склада им в 6умен. Като ре6и6 да купува6 звънни да ти обесня къде е Peace

# 17
  • Мнения: 183
Ани, супер си! Тъкмо се чудих как да го намеря! А имаш ли идея за какви цени става въпрос?
Те и тук имат представител, но не мога да си представя къде е...  работих в района няколко месеца и нямам спомен да съм ги виждала изобщо newsm78

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Ger4o, на мен хематоложката ми обясни преди години (когато ми я откриха), че променената форма на червените кръвни телца е свързана с намалено пренасяне на кислород до органите, точно поради тази причина лесно се уморявам и избягвам физически натоварвания. А тъй като естественото раждане си е бая натоварване на организма, затова питах.
Иначе и аз съм с две ръце ЗА естественото раждане - по-бързо се възстановяваш.

# 19
  • Мнения: 68
Ани, супер си! Тъкмо се чудих как да го намеря! А имаш ли идея за какви цени става въпрос?
Те и тук имат представител, но не мога да си представя къде е...  работих в района няколко месеца и нямам спомен да съм ги виждала изобщо newsm78

Зависи от модела, големината и т.н. Цената е между 200 и 400лв. Преди 2 седмици бях в склада им, за6тото мислех да зареждам от тях магазина в Бургас. Та, тогава видях една нова серия която сега правят за износ за Германия. Супер красиво и стилно, може да се вземе цяло обзавеждане (ко6ара, гардероб, скрин). Другото хубаво е, 4 пове4ето им ко6ари, стават на легло в последствие.

Затова ви казах моми4ета, споделяйте преди да купувате, за6тото мога доста не6та да уредя на доставни цени. Дано съм от помо6т на колкото мога пове4е от вас   bouquet

# 20
  • Мнения: 141
Ани, супер си! Тъкмо се чудих как да го намеря! А имаш ли идея за какви цени става въпрос?
Те и тук имат представител, но не мога да си представя къде е...  работих в района няколко месеца и нямам спомен да съм ги виждала изобщо newsm78

Зависи от модела, големината и т.н. Цената е между 200 и 400лв. Преди 2 седмици бях в склада им, за6тото мислех да зареждам от тях магазина в Бургас. Та, тогава видях една нова серия която сега правят за износ за Германия. Супер красиво и стилно, може да се вземе цяло обзавеждане (ко6ара, гардероб, скрин). Другото хубаво е, 4 пове4ето им ко6ари, стават на легло в последствие.

Затова ви казах моми4ета, споделяйте преди да купувате, за6тото мога доста не6та да уредя на доставни цени. Дано съм от помо6т на колкото мога пове4е от вас   bouquet





Ето ме и мен в новата тема! Муундрийм и Ани, тези кошари много ми харесаха и на мен! А и цените не са никак високи. Определено ще го имам предвид като стане време за купуване на легло,скрин и т.н..Ани, ти си направо страхотна -имаш информация за всичко Hug

# 21
  • Мнения: 1 341
Момичета кажете,Вие боядисвате ли се,подстригвате ли се?Всички около мен ми казват,4е не е хубаво,но аз го правя.

И се подстригвах и боядисвах с първата бременност.Няма да ходя като плашило,я.Пък нищо му няма на детето-бабини деветини.Сега само се боядисвах миналата седмица,а за подстригване планувам за неделя.
И аз се подстригвах с Ема! Това наистина са бабини деветини!

Десси, ЧРД! Желая ти много здраве, семейно щастие и октомври да се радваш на здраво бебе и кака! Hug

Миркам, благодаря за темичката!  bouquet

Сега като се загледах само аз си останах с термин 4-ти.

Герчо, радвам се, че ще си почиваш повечко.

Хайде лека вечер!

# 22
  • Мнения: 7
Много Ви благодаря!Успокоихте ме.И аз съм на това мнение затова не ги слушам. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 183
Ани, на срещата след Великден ще те разпитаме на дълго и широко за всичко! И непременно ще отида да ги видя като дойде свекървата. Тя нали има мераци да обзавежда, а на мен са ми малко високи цените.... Да си призная досега за обзавеждането гледах само откровено бебешки работи, а не съм им хич фен на тях! Първо че са малки леглата и са за много кратко време, второ - не са качествено изработени (повечето) и се разпадат или са много плитки и неудобни.....
Преди да попадна на този сайт си мислех за сгъваема кошара, защото после няма да ми заема много място, не е скъпа а и лесно се мести от стая в стая. Сега обаче си мисля че това са моите мебели за стаята.....Но има много време още до тогава.....

Благодаря ти още веднъж за информацията! Hug

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 26
И аз вече съм спокойна за зелената светлина за подстригването Mr. Green То пролета разцъвтя,но и мойта коса с нея  Crazy
Цитат
Няма да ходя като плашило,я.
  Peace

# 25
  • Мнения: 12
плами, не бързай, ако свекърва ти разбере, няма да е много съгласна! На мен не ми даваше да се подстригвам да не му отнемам от късмета на детето Simple Smile

# 26
  • Мнения: 12
Имам едно питане - някой раждал ли е във Вита?Ако да-нека да сподели, моля!
Моят мъж току-що ми каза, че е чел в Труд, че в болницата, в която раждах е починало момиче със сепсис и аз се спекох! Наистина бяха под всякаква критика - нищо че е прехвалена частна болница, дето раждат известни хора-ама чак дотам не вярвах, че може да се стигне!
Та, споделете кой къде е бил за мамите с опит! Лека нощ и сладки сънища Simple Smile

# 27
  • Мнения: 68
Моондрийм и аз не харесвам типи4но бебе6ките. Аз си падам по класи4ески мебели, но пък тапетите винаги са много детски. Досега Алекз е имал 2 детски стаи (местихме се два пъти) и тапетите са ми слабост, просто стаята се превръ6та в едно царство на детето, само негово пространсвто. А мебелите на МЕБЕЛ ДЖЕН ги харесвам, за6тото са здрави, удобни и растат заедно с детето. Тоест сменям детските тапети с иуно6ески, ко6арата му се превръ6та в едини4но легло от масив (без допълнителни разходи) и готово. Скъпи са в на4алото, но ги ползва6 мнооооого дълго време. Живот и здраве 6те ги смени6 за6тото 6те са ти омръзнали, а не за6тото са се стро6или  Peace
Миракъл налага ми се да идам подобна информация и си я споделям, когато знам, 4е на някого се помага с това. В слу4ая се спестяват мнооого средства, пък и ненужни покупки от търговци които само се опитват да ти пробутат не6то, за6тото не знае6  #2gunfire Надявам се, да не ви прозву4а хипокрити4но. Има ли всъ6ност такава дума  newsm78
Ронка и моя термин е 4ти. Така каза докторката последния път на мойта консултация. Мисля, 4е термините ни 6те се променят доста   bouquet
Лека но6т дами  smile3524

# 28
  • Мнения: 311
 Embarassed Аз сега ставам от  сън, днес в офиса беше страхотна лудница и се поуморих. Аз също не съм сигурна кой е най - добрия избор за креватче, а и на нас ни предстои преместване. Лягам си да чета книга с надеждата скоро да заспя  Hug
Сладки, непробудни и спокойни сънища от мен  Heart Eyes
П.С. и аз все още не съм се подстригала  Embarassed чакам да видя пола на бебче  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 203
Добро утро дами!Хубав ден Ви желая newsm51

Общи условия

Активация на акаунт