Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 969
70 лева май платих... Ядосах се, че нали ме върна, но нито първия, нито втория път ме таксува по-малко, а първия ме гледа има-няма 5 минути, щото било малко бебето. Сега и обърнах внимание, че имам миома да я погледне. Каза после и така си и остана... Много се ядосах, защото се притеснявам за тази миома и се надявам след Димитрова да не ходя поне 1 месец на преглед, а сега ще трябва другата седмица да отскоча да видя как се развиват нещата... Много тъпа история. Отвън имаше поне 5 жени, които бяха дошли по уговорка с нея без час и тя приемаше както си иска... Оная коза, дето им е на рецепцията ми идеше да я ритна по някое време - торкова проста жена сигурно не се е раждала друга. Очевидно е жена на собственика, че незнам как иначе биха я търпели... Изобщо доста разочарована съм, но ще ходя и на другата фетална при нея, защото все пак считам, че е една от най-добрите във прегледите с ехограф...
Герчо, съжалявам че така са те разкарали на 2 пъти. За влизането с по един час закъснение минимум - там е така, аз си го знам. И аз не исках повече да ходя там, но моята доки, която й имам пълно доверие ми я препоръча горещо. А за жената на рецепцията и аз нямам думи. И двата пъти като съм била преди си води лични разговори по мобилния, а на телефона някой чака да му даде час  #Cussing out. Има още една тя е по-свестна, която ми издаде фактурата. Дано тогава е там, че тази незнам как ще се оправи. Затова аз мисля да отида към 17:30, часа ми е от 17, за да чакам поне половин час по-малко.
За хващането на ток - явно и аз съм много добър проводник на ел. заряд  Laughing. За каквото се хвана и пипна ме боцва силно.
Първата бременност и аз имах доста болезнени крампи, но бяха 2-3 пъти и то в 9-ия месец. Дано сега ги избегна, много е неприятно.

# 316

Общи условия

Активация на акаунт