Хайде лятото дойде, НОЕМВРИйчето се стяга за море!!!

  • 15 691
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 274
Честит имен ден на всички   bouquet!

# 61
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Честита Цветница на всички!

На всички цветя, мами и дечица с имена на цветя пожелавам много усмивки, много вдъхновение и красота, които непрестанно да изпълват дните ви... Радвайте се на всичко и всички около вас и бъдете цветни и прекрасни като пролетта.

Честит празник!

# 62
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
МНОГО ЦВЕТНО И СЛЪНЧЕВО НАСТРОЕНИЕ!
 
  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 064
Слави, честит Великден на цялото ви семейство!
Нека има мир и любов в сърцата ви!


# 64
  • Мнения: 1 064
Моля, всички, които ще присъстват на срещата през май, да гласуват в анкетата!
Може да изберете два варианта на меню, тъй като повечето сме с две нощувки и съответно трябва да се изберат менюта за двете вечери!
Благодаря!
Hug

# 65
# 66
  • Мнения: 255
гласувах Simple Smile

# 67
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
 Simple Smile Гласувах!

# 68
  • Мнения: 1 328

http://docs.google.com/Doc?id=dtmzmxb_1chz26wgb&hl=en


ИМА ОЩЕ ЕДИН ВАРИАНТ, ПО-ЛЕК ОТ ГОРНИТЕ, МНОГО МОЛЯ ДЕНИ ДА ГО КАЧИ В АНКЕТАТА. БЯХМЕ ГОВОРИЛИ ПО ЕДНО ВРЕМЕ ЗА НЕГО..

# 69
  • Мнения: 553
 Peace  И моя глас даден Wink

# 70
  • Мнения: 881
ПРИВЕТ МОМИЧЕТА Hug
ДЕНИ  Hug
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КОИТО СА ИМАЛИ ПОВОД ЗА ПРАЗНУВАНЕ ПРЕЗ ИЗМИНАЛИТЕ ДНИ  bouquet
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ,КРАСИВИ И НАЙ ВЕЧЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ!
АЗ НЯМАМ КОМП ОТ ДОСТА ВРЕМЕ И ЗА ТОВА НЕ СЕ МЯРКАМ НИТО ТУК,НИТО В ЧАТА.
ПРЕЗ ДЕНЯ В ОФИСА ИМАМ МНОГО РАБОТА И НЕ МИ ОСТАВА ВРЕМЕ ДА ДРАСНА НЯКОЙ РЕД ОТ ТАМ.
ИНАЧЕ ПРИ НАС ВСИЧКО Е ОК,БЯХМЕ ПАК МАЛКО БОЛНИЧКИ,НА ИНЖЕКЦИИ ЕДИН ДЕН.НО И ТОВА МИНА,НАДЯВАМ СЕ КАТО СЕ ПОСТОПЛИ ВРЕМЕТО ДА НЯМА ПОВЕЧЕ БОЛНИЧЕТА Praynig
ПЕПИПЕТЯ,ЛЕКА БРЕМЕНОСТ ДО КРАЯ ТИ ЖЕЛАЯ И НА ФИНАЛА ЕДНО СЛАДКО ВЪРЗОПЧЕ Hug
РАДИ,ВИЕ КАК СТЕ,МОНИ ОЗДРАВЯ ЛИ,ДАНО НЕЩАТА СА СЕ НОРМАЛИЗИРАЛИ И ПРИ ВАС.
ОТНОСНО СРЕЩАТА,КАКВОТО РЕШИТЕ,ЗА МЕНЮТАТА СЪЩО СЪМ ПАС,ПРОСТО НЯМАМ НИКАКВО ВРЕМЕ ДА ГИ РАЗГЛЕЖДАМ,СЕГА МИ Е НАЙ НАПЕЧЕНО В РАБОТАТА.
ТОВА Е ОТ МЕН ЗА СЕГА.ХУБАВА ВЕЧЕР И МНОГО Hug

# 71
  • Мнения: 1 064

http://docs.google.com/Doc?id=dtmzmxb_1chz26wgb&hl=en


ИМА ОЩЕ ЕДИН ВАРИАНТ, ПО-ЛЕК ОТ ГОРНИТЕ, МНОГО МОЛЯ ДЕНИ ДА ГО КАЧИ В АНКЕТАТА. БЯХМЕ ГОВОРИЛИ ПО ЕДНО ВРЕМЕ ЗА НЕГО..


Коригирано Peace

Ако желаете, променете гласа си!

# 72
  • Мнения: 334
и аз се отчетох с гласуването   Simple Smile
 

# 73
  • Мнения: 1 328

Нещо на мен ли само ми е объркан форума тия дни не знам.. първо - не виждам онова най-полезното "нови отговори на моите публикациии" и второто - изтрий глас Simple Smile може шантаво да звуча, ама.. това е реалността Mr. Green Mr. Green

# 74
  • Мнения: 201

Нещо на мен ли само ми е объркан форума тия дни не знам.. първо - не виждам онова най-полезното "нови отговори на моите публикациии" и второто - изтрий глас Simple Smile може шантаво да звуча, ама.. това е реалността Mr. Green Mr. Green

Жени, първото го има при мен, но сега пробвах за гласа, не става. Само за проба гласувах за първи вариант, но сега не мога да го изтрия, така че, не го зачитайте Peace

Общи условия

Активация на акаунт