Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 468 986
  • 11 686
  •   3
Отговори
# 8 295
  • Мнения: 18
Какво мислите за доц. Учикова АГ в Пловдив?

# 8 296
  • Мнения: 5 080
Зависи за къде питаш.

# 8 297
  • Мнения: X
Момичета, може ли отзиви за Денонощна детска поликлиника Пловдимед в хотел SPS? Ние сме клиенти на Вела, обаче напоследък нещо не съм доволна от тях, а днес така ни претупаха и толкова неприятно се държаха, че решихме да ги махаме.

# 8 298
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 756
Моля за препоръка къде да проведа физиотерапия? Кършияка ми е най-удобно. Имам направление, бях си набелязала 1-2 места, но те пък не отговарят на телефоните.

# 8 299
  • Мнения: 54 580
Моля за препоръка къде да проведа физиотерапия? Кършияка ми е най-удобно. Имам направление, бях си набелязала 1-2 места, но те пък не отговарят на телефоните.


Иди в Окръжна болница, на 7 етаж.
Аз само от тях съм доволна.
ДКЦ-тата не стават.

# 8 300
  • Мнения: 2 361
Как става прегледът и манипулациите при студентите - зъболекари във ВМИ? Записва ли се някъде предварително или се ходи на място?

# 8 301
  • Мнения: 660
Как става прегледът и манипулациите при студентите - зъболекари във ВМИ? Записва ли се някъде предварително или се ходи на място?
Здравейте.Отивате на място и питате за каквото ви интересува.Аз имам позната студентка там,ако нещо ви интересува мога да я попитам.Сега са в сесия до към 15.02 и не работят.Ако е нещо за дете,аз ще специализирам детска дентална медицина и мога да съдействам за нещо,но ще започваме също февруари.

# 8 302
  • Мнения: 2 361
listopad, благодаря. Става въпрос за майка ми. Трябва да си прави протеза, но е нещо специфично, не знам точно какво и в нейния град не се навива никой зъболекар.
Ще се радвам, ако питаш приятелката си за повече информация. А къде точно се ходи?

# 8 303
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Аз бях доволна от физиотерапията във Физиомед на бул. Хр. Ботев. Докторът работи и в МЦ Кючук Париж, но апаратурата във Физиомед е на светлинни години от тази в Кючука. Работят с направления.

# 8 304
  • Мнения: 660
listopad, благодаря. Става въпрос за майка ми. Трябва да си прави протеза, но е нещо специфично, не знам точно какво и в нейния град не се навива никой зъболекар.
Ще се радвам, ако питаш приятелката си за повече информация. А къде точно се ходи?
Здравей,пиши ми на лични какво й е.Студентите правят даден случай само ако асистентът прецени,че е за тях.Не им дават да правят всичко.Иначе там питате за катедра протетична дентална медицина.

# 8 305
  • Мнения: 22
Момичета, препоръчайте ми специалист за фетална морфология, моят АГ ми препоръчва др. Даскалов, но за него няма много добри отзиви.

Моят Аг също препоръча д-р Даскалов и имам записан час при него за ФМ, но аз чух, че бил един от най-добрите и жените с много проблемна бременност ходят при него. Ще имам пресни впечатления във вторник от него.
Здравейте, въпросния лекар водеше първата ми бременност след 10 прегледа казваше че вс е наред. Оказа се че плода има над 10 аномалии и тризомия Х, несъвместими с живота. След което ми направи аборт и от там ме осакати за цял живот. Но странното беше как пък нито една аномалия не забеляза, а казваше че вс е наред........

# 8 306
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Здравейте. Моля за препоръка за добър ортопед-травматолог. Става въпрос за травма от ски на коляно. Надявам се на адекватна диагноза и последващо лечение за детето, че аз след така недогледана травма страдам цял живот Sad

# 8 307
  • Мнения: 2 754
Здравейте,
Какво е мнението ви за д-р Мърхов- зъболекар?

# 8 308
  • Мнения: 54 580
Ортопед - д-р Попов, ДКЦ 1.

# 8 309
  • Мнения: 1 211
Ортопед - д-р Попов, ДКЦ 1.

Аз вече не мога да кажа нищо добро за него. Може би се дължи вече на възрастта.

Общи условия

Активация на акаунт