Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 473 689
  • 11 703
  •   6
Отговори
# 11 685
  • Мнения: 4 646
Около 10 дена след началото на цикъла е добре да е прегледът.
Сега погледнах в супердок, аз съм чувала за друг доктор Валентин Иванов. Този може би е син.

# 11 686
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Аз мисля, че д-р Валентин Иванов, който преглежда в Селена и този на 6-ти септември са различни хора.

Различни са, баща и син са, с еднакви имена и фамилии. Синът преглежда и с ехограф. Ходила съм при д-р Валентин Иванов, младши. Доволна съм.

# 11 687
  • Мнения: 1 062
Да- баща и син са. Възрастния работи в КОЦ-а и на 6-ти септември, младия- в частните клиники. Таткото си кара по старите методики, младият е по новите и определено препоръчвам втория( ползва доста по съвремени методи за диагностика и лечение).

# 11 688
  • Мнения: 9 110
Да споделя: днес посетих д-р Валентин Иванов младши. Очарована съм от човешкото му отношение, обърна ми внимание, изслуша ми лудостите, прегледа ме обстойно (палпация + ехограф). Обяснява подробно всичко, спокоен е, не претупва нищо. Споделям и тук неговите препоръки - ежемесечно да проверяваме гърдите си сами, веднъж годишно ехография и веднъж на 2 години мамография.
Всичко ми е наред, слава Богу. Но си взимам бележка и аз.
И благодаря на всички, че ме "изпратихте" при него, помогнахте ми в избора Heart

# 11 689
  • Мнения: 96
Оставям моето много положително мнение за двама лекари. Бях им и обещала,че ако съм доволна ще ги похваля тук Sparkling HeartПърво за професор Сарачев, лицево- челюстен хирург. Извади ми оперативно и с пълна упойка два долни ретинирани мъдреца, който бяха много сложни и с много криви корени. Много спокоен и внимателен, а аз съм ужасно капризна пациентка с нисък праг на болка. Нямах усложнения след операцията.Тук само съм леко недоволна, че професора не ме предупреди, че болките са ужасни и много силни, след изваждане на двата мъдреца наведнъж, но в болницата ми вливаха силни обезболяващи. Другия лекар е доктор Кулов. Много съм доволна и от него, направи ми септопластика и след години на мъки и трудно дишане, най – после дишам добре. Доктор Кулов е много добър лекар, много внимателен и компетентен.

# 11 690
  • Мнения: 491
Здравейте, моля мнение за детски гастроентеролог, от който сте доволни и също детски хематолог

# 11 691
  • Мнения: 1 062
Детски гастроентеролог- само доцент Янков. Намирате му телефона и му пишете на Вайбър, за да Ви даде час. Той работи вечер до късно и в почивните дни и все ще Ви вмъкне. Кабинета му е на ул. Ангиста 3, това е пресечка на В. Априлов, близо до ВМИ. Работи с направления.

# 11 692
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 149
Здравейте, моля мнение за детски гастроентеролог, от който сте доволни и също детски хематолог

Детски гастроентеролог, признавам само един доц. Янков.

# 11 693
  • Мнения: 102
Детски гастроентеролог- само доцент Янков. Намирате му телефона и му пишете на Вайбър, за да Ви даде час. Той работи вечер до късно и в почивните дни и все ще Ви вмъкне. Кабинета му е на ул. Ангиста 3, това е пресечка на В. Априлов, близо до ВМИ. Работи с направления.
Здравейте,
  доцент Янков дали преглежда и възрастни , касае се за 21 годишна девойка , спешно търсим добър гостроиентеролог . Препоръчаха ми доц.Белев от Еврохоспитал,  но видях в интернет,  че той е хирург.

# 11 694
  • Мнения: 1 062
Не мисля, че ще откаже. Освен страхотен лекар е и страхотен човек.  Пишете му на Вайбър!

# 11 695
  • Мнения: 84
Здравейте.
Моля,препоръчайте ми добър офталмолог.
Благодаря!

# 11 696
  • Мнения: 2 758
Здравейте, може ли някой да препоръча личен лекар за детенце, от който ств доволни, няма значение района.
Искаме да преместим детето при друг, но за сега няколко ми отказаха.

# 11 697
  • Мнения: 491
Здравейте пак, вчера писах на вайбър на проф.Янков, но той не ми отговори нищо. Да му звъня ли да го търся , защото детето ми днес пак го боли корем, а да очаквам ли той все пак да ми пише обратно?

# 11 698
  • Мнения: 1 062
Ще Ви пише, просто е много зает и понякога забавя отговора..Ако Ви е много спешно- пробвайте да идете на място в кабинета и да го помолите да Ви вземе( работи в следобедните часове- мисля след 16, като приема пациенти до късно, но мисля че не е  всеки ден. Ние сме ходили в сряда- така че днес ще е там.)

# 11 699
  • Мнения: 1 159
Здравейте! Искам да ви попитам за доктор Валентин Иванов младши нещо. Аз знам покрай майка, че по принцип той е хирург - мамолог - онколог, но аз имам коремен проблем и ме насочиха пак към него, защото разбирал и в тази сфера. Така ли е наистина? Някой ходил ли е при него за такъв проблем? И доколкото разбирам не работи с направления. Колко е прегледа при него на частно + ехограф?

Общи условия

Активация на акаунт