Мартенско Варненска

  • 15 175
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 101
ivros - желая ти късмет!

Днес беше супер за разходка! Излязохме в 10 и се прибрахме в 13.30 и то защото малката много изгладня. Дано и утре да е така, че с тези зъби дето ги вадим, само навън сме що годе добре

# 16
  • Мнения: 2 960
Здравейте в новата тема.

Ето и моите предложения за  hahahaЗАГЛАВИЕ НА БРОЯJoy

1..Марш от тук на зимната скука-във ВАРНА пролетта почука.
2.Като пролетни кокиченца-са варненските момченца и момиченца.
3.Нежното малко минзухарче -на варненчето е другарче.
4.Баба Марта вее и се смее-варненката хубавее!!!

5.Пролет,пролет пъстроцветна,Варна е слънчева,кокетна
6."Чакам първото листенце"-чурулика варненско детенце.
7.Варненче,здравей-чурулика Чичо Пей.


АЙДЕ стига толкоЗЗЗ от мен!!
ivros ,СТИСКАМ ТИ ПАЛЦИ!!Знам ,че ще родиш най -прекрасното hahaha малко--мартенче.Много готини са туй бебенцата-мартенички. Heart Eyes
bowuu

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 16:17 от daninka

# 17
  • Мнения: 101
Тъй, тъй .... лъвчетата са голяма работа.... долу-горе колкото две по-малки  Joy  Wink нали и аз съм от лъво-пристрастните  Blush

# 18
  • Варна
  • Мнения: 391
Ivros - кураж!Всичко ще е ОК! Само че според мен бебока ще е рибоче на 16.03, а не овне  newsm78  Едва ли това ти е най-гоелмия зор де  Joy
Искам да допълня още едно заведение, в което не се пуши - в предната тема някой попита. Наскоро с удоволствие открих, че в сладкарницата на Делфинариума вече не се пуши!

# 19
  • Мнения: 1 554
Здравейте,честита ни нова тема  bouquet

Дани, много хубави заглавия Hug риби ще е Whistling

Иврос,всичко ще е наред,ще гушкаш малко сладко бебче Hug

# 20
  • Мнения: 2 960
Естествено PeaceГледай ме ти Embarassed,прескочих в следващата зодия ooooh!Е захласнах се нещо май/гледайки една наближаваща дата/ и взех ,че изкарах всички  baby_neutralовненца Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 554
Естествено PeaceГледай ме ти Embarassed,прескочих в следващата зодия ooooh!Е прехласнах се нещо ,гледайки една наближаваща дата и взех ,че изкарах всички овненца Mr. Green

 Laughing

# 22
  • Мнения: 8
 Здравейте, ние сега сеприбрахме. Направихме една голяма разходка, но никой познат не видях. Дребния много ме ядосваше не иска вече в количка, в чудо се видях. Mr. Green
Mery_red, Daninka, много са хубави и поетични заглавията Laughing
Ivros, всичко да мине успешно и другата седмица да ни се похвалиш  bouquet

# 23
  • Мнения: 149
Десчо, честита месечинка на малкия.
Дано да слуша малко повече Simple Smile

daninka един ден след тази дата, с която се обърка ти , моята става на 5 месеца, та голямо виртуално черпене ще е тогава Grinning

Поспаланка на делфинариум ли сте ходили? Сега има ли представления?

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 17:40 от didi-23

# 24
  • Мнения: 109
ДЕСЧО - честита ви месечинка !!!
 Hug
иврос - стискаме палци да мине всичко нормално!!! Wink

# 25
  • Мнения: 376
Aйде и аз да се запиша през 10 теми  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 8
 Благодаря Ви момичета! Съвсем бях изключила. Днес ми е стопил нервите. Преди малко ми изсипа целия пакет прах за пране. До края на вечерта с какво ли още ще ме зарадва се чудя. Laughing
 Хайде сега да почерпя..
    

# 27
# 28
  • Мнения: 46
ivros  стискам ти палци, сигурна съм че всичко ще мине нормално и другата седмица ще гушкаш малко бебче  baby
Чакаме да се похвалиш другата седмица и снимчициии  Whistling

# 29
  • Мнения: 1 554
ходих на гинеколог,взеха ми цитонамазка,и на ехото ме гледаха,всичко било нормално,сега ще чакаме резултатите Grinning


 spam2

Общи условия

Активация на акаунт