Мартенско Варненска

  • 15 174
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 960
Добро утро ,момичета  bouquetДнес искам едно леко съдействийце-помощ от някоя мама-рускоговоряща или добре знаеща руски.
Чакам на ЛС -желаещи за кратка помощ.
А иначе днес съм заредена с руски поговорки и лафове-Ето една: hahaha
"Курица - не птица, Болгария - не заграница**. Тази хумористична фраза  е била популярна сред руските туристи, които през социализма са идвали  в България, като у дома си.

Днес май ще става за разходки Peace

# 46
  • Мнения: 8
  Добро утро и от мен. Още се храним. По един час се молим, страшна работа.
Днес е мрачно, но ако не завали мисля да се пошматкам. Аз обикновено излизам към 12.30. Понякога и по рано, но това зависи от дребния.
 Аз също съм навита за делфинариума, на кафенце. Ако ме искате разбира се Embarassed
Последно съм ходила в сладкарницата, когато бях бременна. И наистина е готино да си пиеш кафето и да гледаш делфините.

# 47
  • Мнения: 2 960
,хайде да се ораганизираме и да изпием по едно кафе там с децата,ще се радват много на делфините Heart Eyes

Хайде де,организирайте-ама нека и за УТРЕ да ви остане време ,желание  и hahahaпарички.Утре аз почивам и искам да се  hahahaфръцкам с вас.Ясно ли е!!! Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 46
Добро утро и от мен
Тъкмо седнах да си изпия кафенцето, малкия като по чудо си играй с играчките сам, пу пу  Laughing
И на мен ми се слиза към морската обаче днес ми е много съмнително времето и ме е страх да се замъкна надолу, ама ще видим, аз излизам към 13 и нещо, ако е слънчево може да сляза надолу. Ако някой ме познай с количката да свирка  Hug
Лек ден на всички  Hug

# 49
  • Мнения: 1 554
а добър ден Grinning

много е гадно времето,и пак го дават дъжд да вали ooooh! искам лятооооооооо Tired

# 50
  • Мнения: 3 971
Много искаш Mr. Green

# 51
  • Мнения: 298
Ние сега ще излезем за малко да се помотаме и да пуснем молба за ясла за беба,че една мама спомена,че имало само 5 молби и ако не се запълни бройката ще затворят яслата  Shocked ама си мисля че всички изчакват като мен...когато решат да пускат детето да подадът молбата.И без това се чудех кога да я пускам,та може и да е от другия месец.Да видим какво ще стане днес.

# 52
  • Мнения: 46
rosito123 в квартал си, и за коя ясла става на въпрос. Как така немогат да се запълнят местата, тука в Младост ще се избием за места в яслите, не ни стигат  Shocked . Повечето хора чакаха по 2 дни да се запишат  Rolling Eyes . Луда работа  ooooh!

# 53
  • Мнения: 518
Ние сега ще излезем за малко да се помотаме и да пуснем молба за ясла за беба,че една мама спомена,че имало само 5 молби и ако не се запълни бройката ще затворят яслата  Shocked ама си мисля че всички изчакват като мен...когато решат да пускат детето да подадът молбата.И без това се чудех кога да я пускам,та може и да е от другия месец.Да видим какво ще стане днес.
Shocked
Няма такава ясла във варна мисля Rolling Eyes
За сладкарницата на Делфинариума, Поспаланке, и ние следобед излизаме на дългите разходки, след обедния сън Peace

# 54
  • Мнения: 3 971
Хихи тя е от Белослав.Отначало и аз се учудих коя е тази ясла Mr. Green

Зимата свърши аз тогава си смених аватара Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 960
Дилянка,старОтни сте на аватара.
И аз се  hahahaгръмнах от "новината" ,че детски ясли оставали празни ooooh!
Преди малко ми доложиха нещо ,дали е слух или истина -мисля да проверя.
Казаха ми ,че в Капела Плей  вече имало ЗАБРАНА-да се допускат деца ПОД 3 годинки!!!
След малко ще разбера истина ли е това Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 971
Тенкс Hug
Ще чакам за капелата Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 893
аз пък мисля да си ударя един душ и после да слезем към морската с Лора, дано времето се задържи слънчево Praynig ако някой ще слиза - да свирка Peace аз след 20 мин ще проверя дали сте писали Peace

# 58
  • Мнения: 3 971
Аз съм навита  hahahaАма като те знам колко си сериозна  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2 960
за Капелата-не е вярно ,че не пускат деца под 3 год.
Остава в сила-задължително да бъдат с придружител.Това е инфо.от шефката на КапелаПлей.Честито!!

Общи условия

Активация на акаунт