АПРИЛските деца се молят за Магито сега!!!

  • 12 096
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 205
За сватбата булката направила подарък на свекърва си - сребърна пара, ножица и игла с хирургически конец.
- Ето, мамо, сребърната пара е за това, че си отгледала и изучила мъжа ми. Ножицата е отсега нататък да отрежеш всички връзки с нас и да не ни се бъркаш кога да работим, кога да отслабна, след колко месеца да раждам... а иглата с конеца ти ги давам да си зашиеш добре устата, ама ситно като гоблен, за да не говори нищо...

# 31
  • София
  • Мнения: 958
Ъъъ! Нещо да не те е ядосало свекървището?!  ooooh!

А нашите свекъри тая вечер искат да ходим на пицария, че било Прошка. Явно извинения от нас ще искат за нещо...  newsm78

Много съм нещастна - легото за таткото ни вече го няма на сайта. Ще видим довечера, дали ще си хареса нещо друго, че да дам вече и мойта поръчка.

# 32
  • Мнения: 3 205
Не, моята сввекърва никога не може да ме ядоса! Но ми хареса вица  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 531
За втори път чувам, че днес е прошка. не  е ли в неделя-Заговезни.Ние тогава ще се "прощаваме" с родителските тела.Хубаво, че съвпада с 1 март и ще разменим и мартенички, че миналата година уикендите ни отидоха в ходене по бабите-"елате за прошка", после "елате за мартенички".

Засега май 4-5 човека ще поръчват от сайта. Ако искате да определим дата за пращане парите на Смин и после татянка д аги поръча. А и да решим при кой ще дойде поръчката.

Анелиз, парите ги превеждаме на банковата сметка на Смин.

Ние за почивка се ориентирахме към Албена. Само ме е страх да не би заради кризата цените в разгара на сезона д а паднат и ние да се минем с платена отсега резервация. Но пък сега има 15 % намаление ако се резервира и плати, а ние ще ходим рано на море-от 20 юни.

Юлче, да не ви делят хиляди километри разстояние?

# 34
  • Мнения: 3 205
 Mr. Green Не, само 120. Но тя наистина е прекрасен човек. Да си мечтаеш няма да попаднеш на такава.

# 35
  • Мнения: 766
Дани, Честито дипломиране! Много професионални успехи.

Ние сме в Шато Монтан в Троян. За първи път ходим някъде без Симона. Трудна беше организацията, обаче в момента се наслаждавам на романтичния ни уикенд.
Маги не ми излиза от ума и влизам да проверя за новини.
Рени, ние бяхме в Орхидея, честно казано не препоръчвам. Може да съм станала претенциозна, но бих избрала друг хотел в Албена. Храната, басеините, чистотата, обслужването на ниво. Обаче беше шумно, което пречеше на мен де, Симона си спеше. Вечер имаше програма в анфитеатъра, интересна, но ако не присъстваш я чуваш, а в ала кард ресторанта пък който беше от другия край програмата беше до 12 и нея чувахме. Аз си мисля пак за Делфин в Константин и Елена. Или друг в Албена, но определено ще чакаме last minute офертите.
После пак ще ви нагледам, но питиетата ще са ми повече.


# 36
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Влизам да се присъединя към стискането на палци за Маги и Ели!

# 37
  • София
  • Мнения: 272
Джинджър, честито и успешна професионална реализация !   bouquet

Наденце, изглеждаш страхотно,  елегантна както винаги!  Hug

Стискам палци за бързо възстановяване на Маги! На Ели й пожелавам да е много силна!  Hug

Рени, надявам се да се наспиш тази вечер добре и Сони бързичко да се оправя!

Черепахче, приятна почивка!

Аз се надявам утре да имам време да погледна сайта и да се включа в поръчката!

Приятна вечер!

# 38
  • Мнения: 2 631
Рени, да ти кажа сега впечатления:
Ралица Супериор...ами не му давам 4те звезди в никакъв случай. Стаите са доста малки, не че стоим в тях, но за едно беснеещо дете са малки. Храната....редовно се повтаряше и също нищо особено, отделно че си съвпаднахме с един футболен отбор. Басейните...също нищо особено. ОБАЧЕ..плажът на Албена и местата за разходки са незаменими!
Берлин Грийн Парк е нещо съвсем различно, друга класа, много ни беше харесало - храната невероятни вкусотии и много разнообразна, обслужването беше повече от добре, а анимацията - разкошна. Плажът на Златните обаче не става...
С две думи - сложно е. ДАли базата да се гледа или природата  Mr. Green

Мен ми се иска във Велинград една седмица, с топлите басейни, ама пусто му - много път до там  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 7 605
Рени, ами Гърция? Нито е по дале4е, нито по скъпо  Thinking

# 40
  • Мнения: 286
Благодаря ви за поздравите и пожеланията момичета Hugдано наистина си намеря работа по специалността,но в крайна сметка и да не е такава живи и здрави де Mr. Green Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 1 802
Извинявам се за внесения смут - вчера ми се обадиха от яслата, че Станимир е с Т и разстройство. Прибрах си го. До този момент му няма нищо. Иначе от сутринта сме по улиците, за да върша неотложна работа, а като не съм шофьор това ми отнема часове и дни.
С Ели се чухме сутринта /мислех, че някой ще го пише тук/, звучеше в пъти по добре от предния ден. Магито е добре, Ели предполагаше, че като й я свалят на обяд ще е освирепяла от глад.

# 42
  • Мнения: 7 605
Дан4е, мерси zа добрите новини  Hug Направо ми улекна. Дано все такива новини да ни носиШ от тук нататък  Praynig

Зна4и какво, прибрала си си детето но му няма ниЩо? Добре 4е му няма ниЩо  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 648
Супер новини! Браво на Магито!

За Златни - там съм била по неволя, но хотел Сънрайз е хубав. но не е близо до плажа. Има, обаче, бусче. Храната е добре, даже много добре, но това от преди 2 години е инфо.

Джинджър, и от мене поздрави за дипломирането и успехи от тук нататък!

Имаше някакви идеи за среща осмомартенска?!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Джинджър, честито! Да си намериш скоро много хубава работа!
Прекрасно е да има и донре новини за Магито, много се радвам!

Мен хич ме няма, сополи, гърло, зверски ме боли главата. Поне се сдобих със скъпоценното направление за УНГ, сега ще се мъча без лекарства докато си взема час. Отиде пак края на другата седмица, аман от почивни дни в таз държава!
п.п. Не вярвах, че някога и това ще кажа, но но е ужасно да нямаш достъп до нищо 4 дни..

Общи условия

Активация на акаунт