АПРИЛските деца се молят за Магито сега!!!

  • 12 097
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 149
Момичетам ще поръчам утре от сайта, може ли?
Утре ще ми имате поръчката! Hug

Дано Магито се оправя, много се моля! Praynig

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 23:41 от Чаено момиче

# 16
  • София
  • Мнения: 3 390
 Praynigза Магито baby_neutral
Защо "под тревога",бе, Данче? newsm78

# 17
  • Мнения: 130
 Praynig за Маги. Да оздравее скоро и напълно! А също и на Бабъл - много сили и вяра!

# 18
  • Мнения: 489
Здравейте!

Ели стискаме ви палци дано това е последното ви изпитание, дано Маги пове4е не види болница... Целувки Heart Eyes Hug

Аз нещо добре съм се подредила в тоя студ дето беше, поду ми се лимф и ми се схвана ръката, после ми се поду врата, сливиците и сега съм на фаза силно възпален синозит...просто на финала на вси4ко завършвам така. Главата ми е като балон под налягане и нищо не 4увам освен бу4ене....ужасно е направо.
Теди поне се размина засега със сополи и малко кашлица ....да 4укам на дърво, поне тоя път.

П.П. Смин твоята със с4упен крак хи4 не и е лесно. Мойта мама е с дископатия на малкия таз...ве4е незнам какво друго може да ми сервира....направо ужас.

Целувки на вси4ки и се пазете защото най важно е да сме здрави!

# 19
# 20
  • Мнения: 286
Момичета нямам време да чета,искам да ви се похваля-
 Вече се дипломирах newsm44завърших newsm44край newsm44най-после съм магистър по Право newsm68
Вчера си взех последният изпит ,е остава ми само стажа и изпита за правоспособност,но важно е че вече грабнах дипломата,на 30 години и аз най-после съм вишистка Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 147
Джиндър,


Пожелавам ти много професионални успехи!

# 22
  • Мнения: 1 027
newsm18 newsm18 newsm18 Дани, честито   newsm18 newsm18 newsm18
Пожелавам да покориш високи професионални върхове!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 532
Джинджър, колежке Wink, ЧЕСТИТО! Много успехи за напред.
Аз след 2 майчинства вкъщи мисля, че съм забравила всичко от правото, както се менят и законите...не ми се мисли как ще наваксвам после.

Соня вече е по-добре. Снощи най-накрая спахме нормално. предишната нощ беше ужас - от кашлица и сополи не можа да мигне детето. И следобед не е спала от 3 дена,  а иначе си спи много хубаво. Направо съм смазана от умора.

Моята поръчка е само Аква Дудъла, но ще сложа линк по-късно, да й е по-лесно на Татянка. В тази връзка да попитам-на кой трябва да изпратя парички и кой ще получава нещата?

Имам още две персонални молби-към Янчето и Смини.
Смин, миналата година на Златните в Примасол ли бяхте и какви с ати отзивите оттам? Знам, че в момента ти е притеснено за майка ти, така че само ако имаш време ми драсни няколко реда за хотела.

Янче, помня, че вие бяхте на Албена и бяхте доволни. В кой хотел бяхте?

Бързо оздравяване на всички дечица и баби.

Данче, пиши как сте!

# 24
  • Мнения: 2 631
Джинджър, честито и успешна професионална реализация по специалността!  bouquet


Рени, и ние сме на вълна пролетно-летни почивки. Поразгледахме оферти и съм вбесена, че на фона на постоянните приказки за кризи, провал на летния сезон, нуждата от намаления..., хотелите са вдигнали цените!  Close Е, не го проумявам! Rolling Eyes


Данче, всяваш тревога и зачезваш - недей така и без друго ни е притеснено в темата!
Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 631
Рени, ще ти пиша следобяд - 2007ма бяхме в Берлин на Златните, а миналата в Ралица Супериор на Албена. Мисля, че Вени бяха в Примасолите  newsm78

# 26
  • Мнения: 7 605
Ох, и аz само 4акам някаква добра вест от Магинцето  Praynig

Рени, Смин бяха на Примасол Ралица в Албена  Wink Вени преди 2 години са били в Примасол на Златните, тя Ще може да ти даде отzиви zа там  Wink

При нас вълната "отпуска" отмина, след като онzи ден реzервирахме 2 седмици Турция преz септември. На мен ми направи впе4атление, 4е един и съЩ хотел в Турция преz един и съЩ период е немалко по скъп в БГ, при все, 4е от тук полета е доста по дълъг. Направо се уляха таzи година  #Cussing out 

За поръ4ката оЩе в на4алото ви бях помолила да се раzберете, колко поръ4ки Ще се пускат. Доставката е само 6? и ви ги носят с куриер до вратата, няма поЩи, няма митници  Peace  При по големите поръ4ки се бавят пове4е, пък и е имало слу4аи с объркани артикули.

Джинджър, 4естито   bouquet

# 27
  • Мнения: 65
Здравейте момичета!
Ей, не мога да вляза във форума от 2 седмици, а вие цяла темичка сте изписали! Първо си взех два дни за сватбата - нали бях кума. След това Станислав ми вдигна температура 3 дни и бях болнични. След това - нищо. Никакви признаци на разболяване! Явно се пребори с някакъв вирус! Следващата седмица имах много  работа и чак сега съм на линия.
Стискам палци за Маги и всички други болни дечица - да се оправят и да посрещнат Баба Марта здрави, румени и засмени! Hug
Джинджър, честито дипломиране! Пожелавам ти много професионални успехи и доходоносна работа!
Относно поръчките и аз имам няколко желания, но нали досега не съм поръчвала, не знам как ще се заплаща. Може би да пратя на Татяна адреса си на лични? А иначе аз искам това:
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1817339         - 9.99
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1726012    - 4.99
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1716960  - 16.99


Всичко 32 EUR + доставка 6 EUR = 38 EUR


# 28
  • Мнения: 7 605
Анелиz, ти zна4и отделна поръ4ка ли искаШ? Парите се превеждат на Смин, тя като ги полу4и, аz пускам поръ4ката  Peace

# 29
  • Мнения: 65
Анелиz, ти zна4и отделна поръ4ка ли искаШ? Парите се превеждат на Смин, тя като ги полу4и, аz пускам поръ4ката  Peace
Ами не, не държа да е отделна. Само че не ми стана ясно как се доставят парите.  EmbarassedЧрез превод или на куриер. Затова питам - моля, разяснете ми. Смин като е от Варна, как й се пращат парите? Чрез банков превод или по пощата?

Общи условия

Активация на акаунт