Отговори
# 165
  • Мнения: 1 089
Момичета, благодаря ви за пожеланията! Hug
dorotey's, каката я родих за около час. Моята лекарка ме предупреди, че при първи признаци трябва да бързам, а да не се моткам много, и се оказа права. Mr. Green То затова и си ме беше толкова страх.
А вие момичета с бременни коремчета как сте?
tanya_p, хубава ваканцийка да си направите . После да разказвате и снимки да покажете. Wink
Вярка, каката никак не ревнува даже, дори напротив прекалено грижовна и любвеобилна е. Първите дни дори ме изнервяше. Постоянно се сърдеше, че не я носи, храни, къпе и пр. Постояно повтаря, че моята задача е била да я родя, а нейната да се грижи за сестричката  си.

# 166
  • Мнения: 910

 Да почерпя за малката ми рожденичка  Цвети!
Tan, честито! Да ви е жива и здрава!  bouquet

# 167
  • Мнения: 1 403
Постоянно се сърдеше, че не я носи, храни, къпе и пр. Постояно повтаря, че моята задача е била да я родя, а нейната да се грижи за сестричката  си.


 smile3532 smile3532 smile3532
Ще падна Joy

# 168
  • Мнения: 3 537
Дес, честита ти рожденничка /на патерици/  bouquet Да ви е жива и здрава!
Уф ,аз пък нещо едва издържам в офиса, искам вече да излезна отпуска, а има още 1 месец до тогава.Толкова ми е неудобен стола в офиса, и ми писва да седя на едно место, постоянно се схващам и все имам някакви болежки.
Жори го изпратихме при баба и дядо на Плевен и ще поседи около месец, пък после при нашите ще го пратим.
А пък вчера и оня ден беше такъв студ ,че направо се смръзнах, особено пък вчера. Дано се оправи вече, че ми писна с тия дъждове и студове ooooh!

# 169
  • Мнения: 2 255
Дес, и от мен на патерици да ти е жива и здрава девойката   bouquet

Миме, не можеш ли да си вземеш малко болнични и да се спасиш от офиса по-рано ...то и без това не ти остава май много  newsm78

# 170
  • Мнения: 3 537
Абе не съм питала докторката още, но искам да се опитам да избутам до 15 август, после излезна ли отпуска може и да си ги слея двете отпуски, ще видим, а и детето като го няма сега и ще изкукуригам у наса сама по цял ден.
Ау, какво хубаво временце ще стане, слънчице изгря,супер Sunglasses

# 171
  • Мнения: 1 403
Мимис кога ти е термина? И при кой лекар ходиш?

# 172
  • Мнения: 3 537
Ами аз ходя в поликлиниката по здравната каса/20 ДКЦ/,защото на частно ще ми е малко скъпичко . За сега съм за 24.11, но ми каза,че може и да се измести, според зависи...
Вече ми свършиха безплатните ехографи 2 бр, и сега ще плащам по 30 лв като ме гледа.Мисля по натам да се запиша и на 3Д
Утре ще ходя да правя вторите изследвания,кръв,урина и антитела.
А ти за кога си?

# 173
  • Мнения: 3 537
Спите ли бе мацки??????????
Я се събудете малко, те децата ще тръгнат на училище докато изпишем 20 страници Embarassed
Я по сериозно да си организираме една среща за през уикенда. Crossing Arms

# 174
  • Мнения: 1 403
Не питах доктора то4но кога ми е термина, др. път ще го питам...
Аз си го из4ислих на 09.02
Не си ли ходила на 4 Д
Аз другия месец пак имам 4ас за 11 , има някви важни изследвания Tired

# 175
  • Мнения: 3 537
Ами мен ме гледат на 2Д, последно ми каза,че ще е момиче, но да видим има време, претенции нямам никакви.
Мисля началото на другия месец да се запиша на 3Д, 4Д незнам къде има, а и май е по-скъпичко.

# 176
  • Мнения: 1 403
Отиди при моя доктор, не е скъпо и е много добър Peace
Обади се още сега и си запази 4ас , 4е има  много хора при него. Незнам дали си гледала преди 5 дена беше на гости при Гала в НА КАФЕ
http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 87&Itemid=153

# 177
  • Мнения: 2 255
айде да раздвижа "пролетната" ни тема  Rolling Eyes с малко морски вкус  Joy
ето малко снимки от последното море

# 178
  • Мнения: 3 537
Мерси, ще видим, още не съм решила точно къде,какво и що.

Еййй, Вярка браво,че разведри малко остановката,екстра.
Аз така хубаво се наобядвах,че ми трябва само едно легло сега....ама нъцки

# 179
  • Мнения: 1 403
Ей къде се затрихте бе мацки? Hug
Днес го дават голяма жега  Tired Ще си стоиме в къщи под климатиците и това то Crossing Arms
Емили има да мрънка пак  да излизаме  Naughty Много ме мързоти да ходя на плаж, после като свърши ще го търсиме ама НЪЦКИ Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт