Отговори
  • Мнения: 1 283
Здравейте момичета и сладки дечица в новата темичка.  Hug
 
Нека бъдем много усмихнати и нека всички болести са зад нас. Heart Eyes

Целувки от нас и приятно писане.  bouquet

...като се замисля,че сме последната година в поредицата"Родени през.."..Дали няма да ни ударят катинара скоро. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
Може и да ни го ударят,но в нашите деца има пак такива темички и ще си пишем до абитуриентските балове Joy

# 2
  • Мнения: 910
Добро утро, момичета!

за събуждане по кафенце

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравейте, аз нещо нямам настроение да пиша.
Никол днес каза, че  я боли гърлото и си остана в къщи, сега са разсипали един кош с играчки и играят на земята. На обяд ще иде на лекар.
Миналата седмица баба й и дядо й я водиха на хотел с топъл басейн, не искала да се прибира и  в понеделник ми заяви, че й липсвал басейна Simple Smile.
Опитах се да правя мартеници с Никол ама сръчност още никаква няма и се отказах, само нанизахме едни пеперудки и топчета на готов оплетен шнур.

# 4
  • Мнения: 2 255
здравейте и от мен в новата темичка   bouquet
дано да се "размръзим" вече и да пишем по-честичко ...и да не я докараме до Великден  Joy
Джу, браво на теб  Peace крайно време беше да се намесиш с поетичните си възможности  smile3501

За съжаление нещо и на мен хич не ми е пролетно  Sick онази вечер нещо се намръзнах май  cold и сега 2 дни нещо не съм на кеф  #Crazy
На всичкото отгоре се бях настроила да ги водя 2-3 дни на Дряново мойте за 8-ми март  Rolling Eyes обаче мъжа ми ме отряза като кисела зелка и ме вкисна допълнително  Mr. Green
та такива ми ти работи ...обичайни  Wink добре, че поне сме здрави   thumbsup а и на Коко пишката е чисто нова вече  hahaha

# 5
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет и от нас!

Джу,
какво е това пролетно настроение?! Да не би да са ви свършили минусовите температури?

  bouquet

На мен пък ми се ходи някъде....искам на почивка...

# 6
  • Мнения: 1 403
И аз да се разпиша  smile3523
И аз нямам никакво настроение, да свършва тая зима, 4е ми писна  Tired
Ние утре сме на детски рожден ден, малко ще се позабавляваме  Joy

# 7
  • Мнения: 1 403
Здравейте къде се губите  Hug Ние изкарахме много готин рожден ден, имаше аниматорка и беше голяма веселба  Peace Тия дни ще ка4а малко снимки да разгледате  Party

# 8
# 9
  • Мнения: 3 537
 Холи, много хубаво заглавие на темичката си измислила Grinning
wavey Здравейте и от нас!
И ние не сме много на кеф,особено пък понеделнишки Rolling Eyes Tired Да не говориме и ,че снощи бяхме на гости и пийнах малко повече водка  Drunk и сега ми е едно такова шантаво...добре,че глава не ме боли....поне си изкарахме готино.
Нещо ми се струва ,че ще се разболяваме, ама дано да греша Praynig
И аз искам по-дълга почивка, не ми стига времето къщата да си оправя....с нетърпение чакам да мине тази седмица ,че ще почиваме 4 дена ....
Дорка, много е хубава сладурката Flutter пу,пу

Хора, превърнала съм се в слон  261uu ужас просто Shocked, от днес се заемам сериозно с отслабване,защото така не може, Crossing Arms newsm39

# 10
  • Мнения: 910
Здравейте!
Дорка, много са хубави снимките Heart Eyes
искам вече да се стопля,че ми писна от студове и сняг,че даже и с количката не мога да изляза, та се налага да нося Цвета, останах без ръце
ето няколко зимни снимки от нас:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=326358&pid=10690924

# 11
  • Мнения: 2 255
Здравейте момичета   bouquet
тук сме и ние ...не сме се загубили  #Crazy ... стоим си в къщи в тез снегове  cold
на работа ...на градина ...на училище .... и така ...хубавото е, че засега децата са здрави  Peace

иначе бабата ни се преби и е в Пирогов  Shocked утре ще я оперират - ще й сменят тазобедрена става  Sick и ще трябва да я гледаме ние известно време  Cry вместо тя да гледа внуците  Rolling Eyes ама какво да се прави  newsm78 тъкмо се радвах, че остават 2 месеца да се пенсионира и ще й мятам по-често Коко ...то каква стана  Thinking ама дано по-бързо и леко да се възстанови жената  thumbsup ...пък после ще го мислим  Thinking

Абе човек не може и не трябва май да си прави сметки без кръчмаря  #Shocked най-важното е да сме здрави  newsm10

# 12
  • Мнения: 1 403
Брее какви снегове, тук една сневинка не падна бе #Cussing out  Само ни се развали пътуването, ама нищо може да е захубаво. В петък сутринта щяхме да пътуваме до София и след това до Гърция ама като 4ухме какво става по новините и се отказахме  Tired Многое гадно така, да събереш багажите и да не тръгнеш  Cry
Мимис и аз яко съм се наляла , трябва да по4на малко с гимнастиките  #Crazy

# 13
  • Мнения: 3 537
 Да сме живи, здрави, бели и червени!!!

# 14
  • Мнения: 2 255

честита Баба Марта момичета
да са ни здрави дечицата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт