Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет,момичета!
И при нас всичко е еднотипно.Посрещаме,изпращаме туристи,чистим,готвим,разходкиии....такова. Жорко е с шарка ooooh! Sick доста по-тежък вариант от Тано се оказа...Има тооолкова много пъпки - няма свободно място по лицето дори и за една пъпка.
Всички казват,че малките бебешори по-лесно карат шарките,но в нашия случай не беше така.
Но вече минава и заминава....   bouquet


Чудесно сте си изкарали...браво на вас!  Hug

# 121
  • Мнения: 1 089
Привет момичета! Hug
Вярка, страхотно сте си изкарали. Благородно ти завиждам, особено сега като не мога да мърдам никъде Wink И аз много обичам морето и лятото, и на мен все не ми стига. Simple Smile
 Мим`с, надявам се се чувстваш добре. Какво е това зелено училище още от сега. И аз не бих я пуснала.
Gwen, къде я намерихте тази шарка? Sad
Мен ме тресат вече едни нерви, едни страхове, ужас.... Вики съм я спряла от градина и ще си изкара лятото в къщи. На моменти ми е много мъчно за нея, защото по всичко личи че и е доста скучно и как ме търпи назнам.
Много неща исках да ви пиша, но с тоз бременелски мозък докато почна да пиша и забравям.
Много гуш на всички. Hug

# 122
  • Мнения: 2 255
ей, вие с коремите да се пазите в тези жеги  Praynig
tan, скучно им е определено на децата в къщи сами  Rolling Eyes ама пък в сборните е пълна лудница  #Crazy та кой знае кое е по-малкото зло  Sick
така поне е по-малка вероятността да ти носи разни вируси  newsm78

Кате, къде верно я добарахте тая шарка по морето  Shocked да ти кажа не е до възраст само ...просто някои деца/хора ги карат много по-тежко  Cry според мойта дофторка - при светлите било по-кофти ...ама кой знае  Thinking

Танче, ако прилъжете бабата, ще е супер с тез 2 малки хлапета  thumbsup при мен подобна опция винаги е била "мисия невъзможна"  Joy ама може и да е за добро  hahaha

# 123
  • София
  • Мнения: 1 511
 Joy Шарката ни е софийска,просто си я разхождаме из България!  Mr. Green
Тано се разболя една седмица след като го спрях от градина,защото се стягахме за Созопол вече. Ние от 6 Юни сме тук с него,пък Жоро е в Пазарджик при майка. Чакам ги да дайдат следващата седмица.
Вяра,
може би има нещо вярно втова,Жоро е доста светъл,кожата му е бяла като мляко. Thinking

Тан,
стегни се,душко. Няма мърдане,нали знаеш...повтаряй си,че трябва да си силна заради децата и се помъчи да си спокойна!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 124
  • Мнения: 3 537
И какво?! Сега гадно и студено време цялата седмица ще е Rolling Eyes Ужас просто.
Аз пратих Жори за тази седмица при нашите, пък после ще си ходи на градинка до 10 юли.
Нещо ми е тъпо, то от времето де, и дано като си затръгвам да не завали, после ако иска.
Сега ще изкукуригам от скука без детето тая седмица Crazy
А вие какво си правите? Нещо интересно?

# 125
  • Мнения: 2 255
какво интересно в това скапано време  Wear Umbrella работя .... и чакам да дойде събота  Praynig и да отпрашим пак за морето   grinning039  надявам се, че времето ще бъде хубаво  thumbsup

и така ...работа...училище...градина...мокро....абе изобщо скука  Joy

# 126
  • София
  • Мнения: 1 511
тан,
пиши нещо,бе момиче!
Да не отиде вече!? Hug

# 127
  • Мнения: 1 089
Gwen, тук съм, тук. Ама вече голямо шубе ме гони. Ето вече няколко нощи подред ме хващат леки болчици и си викам, хайде почва се. Ама ето още съм тук. Сега най-големият ми страх е, дали ще тръгна навреме, дали ще разбера кога е моментът. Мойта лекарка казва, че вторият път болките са по-осезаеми и по-силни, та няма как да не усетя. Ама каза и, че вторият път нещата са по-бързи, а имаме ок. 50мин. път до болницата.
Gwen, пусни малко снимки на Жорката и Тано, да им се порадвам. Тя Вярка отдавна се уреди със снаха, а пък аз на твойте момци съм им хвърлила око за мойте моми. Wink И в този ред на мисли HOLY съвсем се загуби.
Мим`с, не се ядосвай. Дори и да е студено отдай се на почивка и мързел, поглези се, че после няма да има време за подобни екстри. Как е коремчето, расте ли? Hug Аз този път съм голям кит. Заформих ги 20 кила, как стана и аз не разбрах. Никога не съм била такава поница и ми е много смешно като се погледна.
Тук снощи за кратко имаше ужасна буря, но ето днес пак си пече слънчице. Предпочитам жега и задух пред порои и мокро и студено време. Вярка най- добре ме разбира. И на нея лятото и е в сърцето Heart Eyes
Хайде гуш и не забравяйте да стискате по един палец, че май скоро ще се излюпваме Wink

# 128
  • Мнения: 3 537
Тан, знае ли се какво ще е бебето? Grinning Сигурно знаеш вече де.
Аз още незнам, но не бързам, претенции нямам, докторката ме гледа на най-обикновен апарат и не може да се види хубаво все още,може другия месец да се запиша на 3Д .Иначе съм качила за 4 месеца 6 кила, май пак е множко, иначе и корем си имам бая, казаха ми да избягвам сладките неща, вафли и подобни, щото предния път ми беше мъничко висока кръвната захар. Дано другия месец да ми е добре вече.

Пожелавам ти леко,бързо и безпроблемно раждане.  bouquet

# 129
  • Мнения: 2 255
.......
Хайде гуш и не забравяйте да стискате по един палец, че май скоро ще се излюпваме Wink
tan, няма страшно бре жена и 2-рия и 1-вия все тая, само дето при повторния вариант знаеш какво те чака и това не винаги е +  Joy
иначе и, че е по-бързо също не е много сигурно  Rolling Eyes ще се оправиш навреме бъди сигурна  Peace а и я колко народ ти стискаме палци  Praynig
Мисли си как те чака тепърва едно топло и слънчево лято  Nature Sunny с хлапетата по паркове и полянки  newsm44

# 130
  • София
  • Мнения: 1 511
Ето снимки от нас. Има още за качване,но като се поосвободя ще добавя.

Тан,
моля те,стегни се. Вярно е,че е наближил момента и мен ме беше страх,но заради майка ми се държах мъжки.
Дано второто ти раждане е като моето второ раждане. Бързо и безпроблемно.

# 131
  • Мнения: 3 537
Eй, Кате ,какъв е сладурко малкия, пу,пу, много е порастнал ,бонбон Grinning
А ти пък си същата както преди, все едно не си раждала.
Тан, то без шашкане не може, колкото и пъти да раждаш все ще си се притесняваш по-малко.
Опитай се да си по-спокойна, въпреки,че не е лесно Wink

# 132
  • Мнения: 1 403
Вярка тук съм. Кога ще пием кафенце?

# 133
  • Мнения: 2 255
Вярка тук съм. Кога ще пием кафенце?
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ПАК НЯМА ДА СЕ ВИДИМ   smile3518
ние утре заминаваме за Гърция да се поплицикаме още малко пак в морето   grinning039
предполагам, че ще сте си заминали до другата неделя  Sick

# 134
  • Мнения: 1 403
Ами не се знае, като се върнете дрънни, мове да сме още тука, мисля да поостана и до село ще си хода за няколко дни  Peace Така , 4е звънни като си дойдете.
Айде приятно изкарване  Hug

Общи условия

Активация на акаунт