103 омайни тайни-или как да побългарим арабите

  • 22 961
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18 132
Специални поздрави на Амал и малката Лидия!  bouquet

# 61
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет на всички !
Горе главътъ и да живее ранътъ.....  Mr. Green  Heart Eyes Laughing

Който иска да изплакне очо , аз само гледам , честно ..и си мечтая някой ден да вкуся на живо !
http://www.youtube.com/watch?v=OWIm0DDDk0c&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=XfyHrNAsInI&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=tB_cggSjXpQ&feature=related

Още съм в нерви и не ставам за компания ....

Да са живи и здрави Амал и Лидето !   bouquet

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 23:49 от Кълбовидна Мълния

# 62
  • Мнения: 112
Ох слава богу е всико е наред с бебето на Амал! PeaceДано от сега нататък няма повече болести! Simple Smile
ЛАТЕА-честито за изпита  bouquet
Дуа- ние с Латеа все си казваме че ще ходим в Ливан, с Ралито в Египет, Катя ще ме взема на плаж в Агадир и сама искам в Дубай.
ееех един ден зле ли ще ми е Mr. Green Laughing Laughing Laughing

# 63
  • Мнения: 610
Привет и от мен  wavey

Деси благодаря за темата и за прекрасните снимки които си сложила в началото на темичката, от Мароко, Сирия, Ливан и Йордания   bouquet
Много се радвам , че Амал и бебка вече са си в къщи  Heart Eyes
Латея браво за изпита   bouquet отличничка, и аз много обичам да си хапвам After eight  Wink
Жасмин  Hug как сте с Каруми  Heart Eyes кога се връщате в БГ ?
Мелани   bouquet включвай се по-често, видях че и Мари вече ходи на плуване  Party
Спорти къде се изгуби , липсваш  Heart Eyes
Дала специално за теб, букет от люляк  Simple Smile

  http://foto.bg/data/500/0077405_1_.jpg  Flutter

# 64
  • Мнения: 110
Еххх, Дуа: браво за информацията. Ми тя бебата вече ще започне да се засмива и още не си е ходила при баткото: добре, че вече са се прибрали у дома Амал и лидия.   

Как сте, момичета? Погледнах темата за ученето на арабски! Много интересна ще стане.

Днес не ми е ден. Даже ще остана в офиса тази нощ, че не ми се прибира - то вече е полунощ де, а до преди малко имахме разгорещени спорове с "двете мами" и моята баба????, която иначе пази неутралитет и не се изказва, докато не я питат, но .... добре поне, че с мъжът ми дме на едно мнение и си го отстояваме, независимо от акълите ... и добре, че "двете мами" не бяха на едно място, а се спори по телефона. Така като те стиснат сълзитеза гърлото чак и можеш да затвориш телефона с оправдание, че връзката е прекъснала.

Аууу, каква съм мърморка. Извинете! Хайде, бягам и оставям Лара Фабиан да ви попее!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BG0ISSP47C4&feature=related
             

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 00:30 от akhyal_katya

# 65
  • Мнения: 216
Добро утро ,мамита силни и прекрасни Hug

Кате,бъдете си опора с твоето момче,Ншаала всичко ще премине-такъв е животът понякога ни изпитва в доброто,но понякога и в лошото Confused
Другарче и на теб желая много сила-виждам ,че и аватара ти е непоколебим-успех и
много щъркели- Hug...Замислих се,че както ти си се загрижила за щъркелите,така и те ще се погрижат за теб-с Божията милост Hug Praynig
Сабинка-не пишеш за Йонка и Теди-как са,палуват ли   bouquet
Хелуа-мисля ,че щом искаш -това пътуване не е толкова неизпълнимо-трябват само
време,малко пари и мерак Laughing
Делта-случайно го налучках този твой интерес-но нали тук лека-полека се опознаваме-дано ставаме все по-близки с всички момичета...
Имате поздрави от Амал Heart Eyes

Ние се залавяме с уроци-четвърти клас,първи клас и Рабуба,която вече държи химикалката и копира батковците-като ме вика като тях-Мамиии,мааами-и ми показва нещо в нейните драсканици и бърбори,като имитира обяснения-и това непрекъснато...
Или пък,взема някой от моите хиджаби,който съм захвърлила и забравила в бързината ,слага си го на главата,взема си количката с бебето и ми казва -Баай bye-после си я храни бебката(куклата),целува я,хапе я Laughing,бие я-като и казва-дед,дед(наа,наа),и и се кара като замахва заканително с пръстче,после пък обръща
разтворената си длан и разгорещено ми обяснява нещо Joy-
Мъжо каза,че най-вероятно Рабуба говори афганистански,за това рече,че ще вземе да доведе колегата от съседния магази ,та да ни преведе какво говори Laughing

Приятен ден

# 66
  • Мнения: 3 804


добро утро и от мен  Hug  bouquet

много се радвам ,4е най накрая Амал и Лидия с си в къщи

Аз отивам да приготвя урока за глаголите

# 67
  • Мнения: 610
Добро утро момичета, заповядайте кафенцето  Party




Дуа голяма сладуранка е Рабубка  Heart Eyes А малките са станали много палави и непослушни  Crazy все по-големи бели и щуротийки измислят  Crazy от къде им идват на акъла просто незнам  Rolling Eyes Сега в момента правят фотосесия , Теди е взел един стар фотоапарат и прави снимки на Йоанка  Simple Smile тя позира, то са стойки, чупки....от сутринта сто пъти се преоблече тя  Crazy слага диадеми, сменя слънчеви очила, перуки....... Whistling нахвърляла е навсякъде дрехи, сега е сложила едно одеало на земята , и дойде да си иска банските  Simple Smile да си ги обличала , че било изгряло слънчицето и да се правела все едно е на плаж  Whistling

Мароканско Кате  Hug Hug  прекрасна е Лара , много я харесвам, има страхотен глас   bouquet

Хубава и усмихната събота на всички   bouquet

# 68
  • Мнения: 333
***** ** *****, момичета!   bouquet

Да ви почерпя с кафето "ти го гледаш, то де гледа"  Mr. Green
(тази сутрин нещо на простотии ме удря  ooooh! )

Дуа Радвам се за Амал. Предай й и мойте поздрави!   bouquet  
Голяма сладуранка е Раббубка.  Hug Явно учителка ще става.  Heart Eyes

Сабинка вие как сте?  Hug Като отворих в първия момент и като видях свежия букет за Дала усетих аромата им.  Heart Eyes Много са красиви. Как искам да дойде пролет. Тук от няколко дена едно слънчево и пролетно е времето.  Heart Eyes

Латея   bouquet ******* за изпита!

Мария не падай духом! Ще видиш, че първите няколко седмици ще се чувстваш така, но щом има искри между вас, сигурна съм че няма да е края. Приеми го като изпитателен срок за вашата връзка, поддържайте връзка през това време и не оставяй всичко в неговите ръце, защото може и той да си помисле, че си ти е все едно за вашата връзка. Ако издържите този период и като се върне връзката ви ще стане още по-здрава. Не се предавай. Ако има любов бори се, че в днешен ден то лесно не се намира.   bouquet

Кате много хитро това с камилата -линейка.  Sunglasses Grinning

Дуа и Лили много сте прави за религията. И смятам, че както беше казала Дуа много по-важни са делата ти, отколкото сухия и механичен ****** (не знам дали е арабска дума  Rolling Eyes не се сещам за българската).

А за музикалните инструменти и нея (най или ориенталска флейта) не е ли позволен?  Thinking Много често се използва в религиозната музика и е любимият ми инструмент.
http://www.youtube.com/watch?v=MgXhLLCOSBU
http://www.youtube.com/watch?v=FOTu4AW0TOs  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Момичета знаете ли какво означава да сънуваш бълхи. Снощи сънувах, че ме лазиха много бълхи, чак сърбежи получавам като се сетя.  Sick



Пишете на български език!

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 22:33 от Дивиана

# 69
  • Варна
  • Мнения: 915
Либра ти къде зачезна - да не ядеш сладолед?  Mr. Green Ако е така, ще се заредя пред пощата да чакам колет, нали ще пратиш и на нас.  hahaha
Латея  Heart Eyes тук съм си но само вечер мога да ви чета ,от работа през деня не ми остава време  Tired и губя нишката  ooooh!,вече няма да ям сладолед  Tired забелязох че откак съм почнала не стига че съм дебела ами и още съм качила,ужасно,от понеделник ще кажа на шефа да не ми носи сладолед дори и да го моля,и сладко няма да си купувам,много съм нещастна  Tired но ще се оправя  Laughing
Освен това на мойто мъж му се развали пи си ту и сега не можем нормално да комуникираме,трябва да си купи нов mother board незнам колко струва в Египет  Rolling Eyes и това ме товари, но както се казва в живота няма пълно щастие....трябва да издържим и този момент на изпитание  Sunglasses
Сега се връщам от зъболекар,беше ми паднала пломба от детските години-от амалгама,оказа се че тя не само паднала ами и съседният зъб тоз пусти кариес обхванал и сега имам лЮкарство а във вторник ще ми ги направи окончателно.......хич не обичам зъболекарите  Tired но пък ми каза че имам хубави резци  Mr. Green демек здрава захапка но понеже ям много сладко затова имам кариес,на връщане си купих вестник.........сега ще се храня с духовна култура  Crazy
И такива ми ти работи милички около мен ,поздрави и предгръдки на всички,днес времето е хубаво ,излезте на разходка да подишате чист въздух  Hug до скоро   bouquet

# 70
  • Мнения: 689
Радвам се за Амал и бебка Heart Eyes

Дезърт-ма интересно кафе,малко на джин ми напомня  Crazy в един форум прочетох,че можели да се влюбват в хора,бъррр #Crazy..

ето ти една лекция на бивш музикант,станал мюсюлманин и шейх към 40 годишен.
Редовно го дават по тв,известен е.

http://www.youtube.com/watch?v=4r41jOBM8Vk

чети и коментарите

ето и музика-халал,за 5мин.терапия  Wink:

http://www.youtube.com/watch?v=NZ5j8so9rCg

и аз загубих нишката и изчезвам
.............................
съновник:

Бълха/и
Символ са на тип хора, наречени паразити, носещи злобата, физическо­то насилие и негативността.
Ако сънуваш, предрича само неприятни неща за теб.
Ако биеш, ще победиш неприятелите си.
Ако ловиш, ще получиш пари или ще ти дойде до главата някоя мъчител­на досада заради твое обещание.
Ако са много, ще имаш малки неприятности.
Ако убиваш, късметът ще е на твоя страна.
Ако те хапят, ще се почувстваш неудобно, защото ще те обсъждат.
Ако те хапят и се чешеш, очаквай някой да ти досади, или да претърпиш някаква загуба.

Някой ти завижда Дезърт и има за какво,машаАлла! Wink

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 12:36 от Water Lily

# 71
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Добър ден момичетааа Hug
Ама кафенца сте спретнали останало и едно за мене за по обедно.Благодаряяяя  bouquet
DUA като четох какво правила Рабубката и ми стана едно мило като си я представих. А съпругат ти човек със чуство за хумор. Смях се на това което е казал за Рабубка Laughing Много леко се живее със хора които имат чуство за хумор Simple Smile
Най сетне и Амалчето у дама. Повечето се сещате как искаме бързо да си идем у дама след раждането. Малко да се успокои и тя!
Либра ти да не си от тез 40 килограмовите които все си мислят, че са дебели!!! Я не се притеснявай Wink Важното, че си сборила зъба Simple Smile
Близнаците децата на тази възраст имат страхотна фантазия и още изненадки очаквай Wink Аз минах по този път. И на мене ми беше весело Laughing
Кате Акхиал-кураж отново ти пожелавам newsm10
Весел и усмихнат да ви е денят Дами! Който може да излиза във това прекрасно време Hug
За вас момичета, тази красота със цялата ми симпатия

Малнийкееее какви чудесии си пратила бе Душатааа. Ама недей така бе аз тъкмо се хвалех, че по това време организма ми спира да хапва по повечко. Ти си пратила манджи-убиец!!!
А нееее обличам се и излизам аааааз. Няма да правя втори обяд newsm62

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 13:33 от DELTA_DELTA

# 72
  • Мнения: 110
Делтааа, чакай да кажа аз, либрето е една забележителна жена - толкова забележителна, че няма как да я пропусне човек- и голяма сладурана! Не е от онези дебелани по 40 кила, които карат на мед с лимон, но и затова ... либра, не отказвай сладоледа! 

Знаете ли, момичета, около мен сега много от колегите ... те не са ми постоянни колеги, но не знам как да ги нарека, хайде - хората, с които работя, са започнали да четат едни книги за положителното мислене, за това "ти си повече, отколкото показваш" - всякакви трансцедентни книги, в които се показва, че сега и тук може да е зле, но в онзи живот ще ни е добре... Явно доста са отчаяни хората.

А в Белгия организацията ми - EFQM си е сменила офиса с по-далечен, на курсовете, на които преди се записваха лесно по 10 човека, че дори е имало и лист на чакащите, а и ако "падне" под 7 човека, имаха практиката да отказват групата, че разходите са високи, лекторите са скъпи, а и има друго - в по-малка група няма самите участници какво толкова да научат помежду си, а сега и за 4 участника "държат" курса.

Като се заприказвах за книги ... онези от нас, родени през 60-те, 70-те години помним стандартното обзавеждане секции и дивани или "холна гарнитура", нали. И по секциите - рафтове за книгите. И книги - поредицата "Световна класика", "История на България", товомете на Вазов, Йовков, Ботев, Елин Пелин, че имаше и едни за чавдарчета и пионерчета ... дали не бяха 6 книги като "Тимур и неговата команда" - съвсем по спомен....

Та ми направи впечатление в колкото къщи ходех на гости в Агадир, че няма книгипо зомовете им. Навсякъде има Корана, 1-2 речника - ако учат, някоя учебна литература, ако са студенти или ученици или им е нужна, но много художествена литература не видях по домовете им.                       

# 73
  • Мнения: 0
здравейте. аз се извинявам,че май немога да отговоря на всеки поотделно,защото за моя радост всички сте ме подкрепили с думи и немога да запомня всичко по ред и имена,за да отговоря. благодаря ви наистина. прочетох по няколко пъти каквото ми е казала всяка една от вас и донякъде ми действа благотворно. дано скоро ми свърши агонията...в смисъл да не се тормозя чак толкова,че си ожулих и нос,и очи и не приличам на човек:(  Hug Hug Hug за всички!!!!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 336
Най-после да стигна и аз нормално до форума   animal037
Тъкмо ни прекараха нета и аз бързам да се разпиша  Hug
Много много благодаря на всички за честитките за рождения ден на Анто  Hug По-късно ще сложа в албума две снимки, които си правихме на фото. Няколко дена преди рождения си ден Анто се понамаза леко с депилатоар, и все още е с половин дясна вежда и по-малко коса от дясната страна. Белите му нямат край  Crazy Hug
Иначе ние сме добре, отделихме се да живеем на квартира, направихме и малко борчове покрай събитието  Mr. Green но няма как! Приготвяме мъника за ясла, аз от другия месец се връщам на работа.....живота си върви  Mr. Green
Повече от месец не съм чела форума, изтървах много събития, и няма да успея да прочета старите неща. Надявам се всичко при вас да върви добре  Hug

Амал честита бебка  Hug да си я гледаш с много любов  Heart Eyes и да се радваш на любовта на това малко същество  Heart Eyes Hug
Дани честит рожден ден на твоите щерки  Hug  bouquet да растат умни и да те радват с много бели  Hug много целувки на твоите момичета и най-много на Ясмин  Hug
Ако пропускам да честитя на някой нещо, моля да  ме извините  Blush

Общи условия

Активация на акаунт