103 омайни тайни-или как да побългарим арабите

  • 22 940
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
понеже си споделях с вас всичко,та да взема да ви кажа защо съм зле. моя в неделя пътува за сирия и се збогувахме вече. май няма да се видим пак преди тръгването му. много беше болезнено и аз му казах,че може и да не се видим повече и му пожелах успех:(( наистина ми е много тежко.постоянно плача,сама съм,нямам приятели и няма с кой две думи да споделя:( имам чувството,че някой е минал с танк през мен:( в ужасна депресия съм.най-добрата ми приятелка е в испания и планирам да си стегна багажа и  да ида при нея...дори няма сигурно да се върна.

# 46
  • Мнения: 3 804
кате не ми се отваря линка Sad

Латеа-4естито



мария а с какво ще пътува  newsm78,в неделя няма автобус-от София тръгват в вторник и петък

# 47
  • Мнения: 0
ще пътува с турска фирма каза.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 16:15 от maria_grigorova

# 48
  • Мнения: 73
Деси-нали пуснаха и някакви полети до Дамаск,май на унгарските авиолинии.А другата фирма дето ми писа кои дни тръгват?
Марийче-ще се върне момчето,не увесвай нос  Wink
Отивам newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm39

# 49
  • Мнения: 0

Марийче-ще се върне момчето,не увесвай нос  Wink
Отивам newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm39
[/quote]

не е проблема,че заминава,а проблема е,че не ми отдели нужното внимание като за последно,което ми дава повод да се съмнявам изобщо в цялата ни връзка. май не му е пукало толкова за мен,колкото си мислех.

# 50
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет!
латеа ,4удесна новина!   bouquetмене  ми дай онова за след 8!ако има още в кутията, 4е за мозъка  е супер, а на тебе ти трябва,тежка ти е материята! Hugкога е следващият изпит? newsm78
мария, мисля,4е трябва да знаеш по някои показатели накъде върви връзката ви! той окон4ателно ли си заминава? как сте се разбрали да се обаждате, да имате скайп контакт или ще 4акаш да се върне без да се 4увате? дай си малко по4ивка от емоциите и помисли дотук какво ви свързва и как сте се разбрали занапред! доверието е важно, но и замъгления поглед не е добър съветник! премисли нещата!!4акането без вест и кост  си е тежко при неясни отнош?ния и мъгливо бъдеще! наистина  поговори с някой, който може да ти е подкрепа, но обективна! Hug Peace
 деска го изхваща още преди да е тръгнал, детективка такава! Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 18 090
Деси, така е...Много хора пътуват и с турските автобуси,защото са ежедневни. Ама  пък прекачванията за такива като нас  с деца са множко..Веднъж София-Истанбул, после Истанбул-Антакия, накрая Антакия- Хомс, Халеп или Дамаск...Ехееее, бая път е, ние като "млади" го изминавахме по тоя начин, ама сега... Mr. Green Naughty
Мария,споко, каквото е писано - ще се случи...Не драматизирай излишно, намери си занимание, което да те разсее от тези мисли , а времето само ще покаже.. Peace
Леле, Снежна,и ти като Шилан голяма чистофайничка се оказа...Само аз ли съм от типа през куп за грош, на принципа "колкото да не е без хич"... newsm78 Blush
Шилан,заветен един час остава! hahaha Joy
Латеа, наспа ли се?Аз като Шерлок Холмс те разконспирирах.. bowuuМного си ученолюбива, по статистиките на форума, за последно, имам предвид преди изпита, си била на линия след 4 часа сутринта.Бравос, поне  жертвата си е струвала...Взет тежък изпит за теб, а за нас любимите ми "After eight"...Дано останалите да не ги обичат,че да си ги присвоя всичките... WinkТе едни такива тънички, тънички, ама вкуснички...лигите ми потекоха! Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 3 804
Деси-нали пуснаха и някакви полети до Дамаск,май на унгарските авиолинии.А другата фирма дето ми писа кои дни тръгват?


снеже унгарците отдавна имат,но са с прехвърляне,полета е нощен Дамаск-Будапеща-София,като в Будапеща се стои 6 4аса,ако са пуснали директа линия не знам newsm78 За третата линия след 15 февруари ще тъгват -пак  ще са 2 автобуса-едната линия ще минава през София за Букурещ,а другата през Ст Загора за Букурещ.

теди сирийците рядко пътуват с прехвърляне,предпо4итат директните линии ,а и по на сметка е Grinning




# 53
  • Мнения: 216
Кате-за емърджънси камилата Joy-да,на първо място се засмях,но после се сетих,че всъщност ако някой се залута из пясъчните дюни,вероятно това ще е най-подходящото средство за извозването му Laughing

Латейка-бравос Laughing-продължавай все така-Мабрук,мабрук ,мабрук-пък ако не успееш да прочетеш картичката на Теди -нищо,то е бая извъртяно
WinkЗа награда за взетия изпит-картинка на този многозначителен роял хотел в Бейрут Wink,пък живот и здраве като завършиш-многодневна разходка из земите на Ливан с твоето момче разбира се  bouquet


Теди-следиш новините значи-и както бях споменала в един политически форум,Натаняху е вероятния бъдещ премиер-известно е какви "прогресивни "методи използва в управлението си той ...Бог да е на помощ на мира и на бъдещите няколко години в района-връщане назад-няма Praynig
За вчерашния кораб-случката е поредна-имаше такъв и с гръцки кораб-ето кадри по описания от теб случай ,от Ройтерс
http://www.reuters.com/article/middleeastCrisis/idUS123389360955

# 54
  • Мнения: 0

мария, мисля,4е трябва да знаеш по някои показатели накъде върви връзката ви! той окон4ателно ли си заминава? как сте се разбрали да се обаждате, да имате скайп контакт или ще 4акаш да се върне без да се 4увате? дай си малко по4ивка от емоциите и помисли дотук какво ви свързва и как сте се разбрали занапред! доверието е важно, но и замъгления поглед не е добър съветник! премисли нещата!!4акането без вест и кост  си е тежко при неясни отнош?ния и мъгливо бъдеще! наистина  поговори с някой, който може да ти е подкрепа, но обективна! Hug Peace
 

той каза,че САМО след два месеца се връща и пак сме заедно,но аз просто невярвам в това (че ще сме заедно). разбрахме се да се чуваме в скайпа,но и тел. му ще е на роуминг....това беше вчера,като се збогувахме,но днес аз пак побесниах от това,че ми беше обещал да дойде и в последния момент каза,че няма да успее и неможе да си остави умрелия бизнес на боровец,който не му върви! и както казах му написах нещо като прощален смс. казах,че едва ли ще се видим пак......да май е по-добре,както ме съветва саратед да оставя нещата на самотек.той,ако много ме иска сам може да ме намери дори и да не съм в българия. ще се тормозя много,но надявам се да ми премине.

# 55
  • Мнения: 16
DUA благодаря ти за отговора почвам с тормоза още тези дни Simple Smile
sarated не мило не си само ти така с чистенето и аз съм като теб  Embarassed
мария не се тормози мила след 3-4 дни всичко ще ти се изясни
отивам да вечерям после пак ще пиша

# 56
  • Varna
  • Мнения: 2 596
 HugМомичета Simple Smile
DUA-страхотна сииииииии newsm10
Нацелила си ме от раз със това което ми прати  bouquet
Жива и здрава да си smile3525.
Марийче стига се коси бе Душа. Слушай момичетата какво ти говорят!
Карай по easy, easy!!! Я горе главата!!! Виж колко момичета те подкрепят и съвети ти дават. Ако можеш да си разрешиш отивай при приятелката си и се разсей newsm10
А за нашия герой на деня Латейка-

# 57
  • Мнения: 465
Момичета, добро утро  Blush

Много благодаря за милите честитки  Hug  Hug Не е станало кой знае какво, ама аз много се бях притеснила този път.

Саратед, подхванах строителството на къщички, ще пусна на лични като съм готова.  Party Да знаеш, че съм приела задачата  и дерзая Mr. Green Правилно си ме видяла в 4, можеше и в 5 даже.  kaffeetrmker_2
Благодаря ви за картичките с текст, ще ги боря сега да ги разчета. Като се справя, евентуално, ще си призная.  Embarassed
Марийче,  Hug , не се впрягай така. От изхабени нерви полза няма. Както ти е казала Сани, до няколко дни ще ти стане ясно. От това дали и колко те търси, обажда и т.н. ще разбереш намерението и отношението му. Вие всъщност защо от сега си казахте чао?
А така как се изплаших вчера и днес.  ooooh! Моят младеж не ми се обади/писа нито снощи, нито днес за изпита през деня. Аз първо се ядосах, после се паникьосах, че нещо му е станало. Въображението ми описа купища ужасни картинки. Оказа се крайно банална ситуация, ама аз нали съм вечната паника.  Confused
Дуа, ако знаеш колко наистина ми е мерак да видя Ливан.  Praynig Много благодаря за пожеланието. Точно за това си говорихме преди няколко дни.
Къде се губи Спорти? Либра ти къде зачезна - да не ядеш сладолед?  Mr. Green Ако е така, ще се заредя пред пощата да чакам колет, нали ще пратиш и на нас.  hahaha
Бягам да ви чета отново, че четох диагонално и съм изпуснала сигурно нещо.  Peace



# 58
  • Мнения: 164
Добър вечер, дами!  Hug
Изписвате новата тема гледам!  Peace
Мария, представям си какво ти е в момента. Хич не ти е леко...И универсален съвет в  такива ситуации няма. Всеки за себе си си знае как минава през всичко това. Казват, че раздялата действа на хората както вятърът на огъня - разплава силния и угася слабия. Ако все пак той иска от теб тези два месеца да го чакаш това е изпитанието, през което ще премине връзката ви. Ти си жена - Сама ще усетиш кога е настъпил истинският край на отношенията ви и без излишни думи. Можем да се надяваме само времето, което ще прекара без теб да му помогне да те оцени! Пожелавам ти възможно най - доброто развитие на нещата!  Praynig

# 59
  • Мнения: 216
ДА, ЛАТЕЯ,мернах го в чата,пък си ми го и споделяла,а помниш ли и моето предложение-ако всичко върви добре около нас и вас,в бъдеще можеш и да ни гостуваш
там-Ншаалла...

е,добре,а сега -новините...

Амал и Лидия са вече удома
Hug

минаха през инфекция на стомашно-чревния тракт,която е била причинена от бактерии предадени най-вероятно в родилното ...понеже другото обяснение на персонала,че може детето да е боледувало от някаква инфекция в утробата на Амал вследствие на нейна някаква инфекция,не ми звучи убедително,но знае ли човек Rolling Eyes

Лека нощ Heart Eyes

Мария,бъди силна-всичко ще се оправи spoko

Общи условия

Активация на акаунт