МАРТенчета наши,умни и красиви,правите ни толкова щастливи!!!

  • 17 611
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 216
МАрти е сьс скарлатина  Sad   милия много го сьрби. На всичкото отгоре сега чета из нета,че трябвало да се пие антибиотик,пьк на него не му изписаха никакьв. И чета какви усложнения можело да има след нея и сьн не ме хваща. Сега не знам да ходя ли да се натискам на педито за АБ или да карам по това,което ми предписаха?
Ако някой се е сбьлсквал ,моля кажете Praynig

На всичкото отгоре още сьм в очни ,сега ми е последна седмица , а няма как  да ходя,че няма кой да го гледа. И как ще взема заверки не знам. Изобщо от началото на година ми вьрви само на проблеми.. Cry

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 23:07 от kremena

# 46
  • Мнения: 2 109
креми, в нашта ясла имаше скарлатина и разпитах подробно. ВЕДНАГА се започва АБ. Скарлатината не е херпесна инфекция както шарките а е коки и трябва да се лекува с АБ незабавно.
Моя лекар ми беше казал да наблюдавам за Т и ако вдигне и малко, веднага да започваме АБ.
изобщо не чакай.

# 47
  • Мнения: 487
така или иначе скаралатината май е по-добре да се изкара по-рано, както всички шарки...особено за момчетата...но лечението трябва да е с аБ, доколкото знам и аз

# 48
  • Мнения: 1 668
Към скарлатината не се изгражда имунитет - може да се кара 100 пъти през живота. По тази причина не е добре да се изкарва рано, късно или когато и за било  Sick. Опасна е в късна възраст. Към останалите шарки се изгражда имунитет и е добре да се изкарат в ранна детска възраст по възможност, че по-леко минават.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 086
Добро утро Hug
Хубава и успешна седмица ви желая момичета!Айде по кафенце

Дани отиде с голямо желание на градина днес,да видим като отида да го прибирам дали пак ще е толкова въодушевен Simple Smile
Мисля си да го заведа на УНГ,да го прегледат,че това дете само през устата диша newsm78,особено нощем е ужас...,и хърка.А в момента е напълно здрав,нямам повод да се съмнявам за 3-та сливица,защото не боледува често,ама може нещо друго да има,знам ли...

Креми,как е Марти?Дано бързо да мине Praynig

# 50
  • Мнения: 3 216
Добро утро и от нас. От вчера пием аугументин,само се притеснявам дали не го почнахме много кьсно. И темепатура вече не вдига. Само тоя сьрбеж ooooh! Нощес се сьбуди и като се почна едно чесане,един рев  ooooh! Днес се обадих в яслата да кажа ,че е болен. Трябвало да занеса бележка от джипито. Хубаво ама как да ида с него при джипио и после в яслата. Ще ги натрьшкаме всичките. И не искат да разберат,че няма на кой да го оставя,просто няма.  Sad

# 51
  • Мнения: 2 109
kremi, обявява се карантина с бележка и не трябва да имат контакт с никакви други деца. при нас направо връщаха децата, които бяха здрави и има кой да ги гледа.
дано да мине по-скоро

# 52
  • Мнения: 2 309
Ех, Креми лоша работа Confusedдано се размине по-бързо.

Ние сме болни. Алис е със сополи /засега само това/, ама аз нещо съм доста зле - едвам преживях нощта. Всъщност умира ли се от болки в гърлото? Струва ми се, че да ConfusedСега съм офиса да си отметна най-важните неща и да мине една среща и си отивам вкъщи. Лекарката няма свободни часове, кога ще се вредя за преглед незнам. 

Майка ми какъв шамар ми заши вчера. Каза ми две неща, които просто ме взривиха. Едното е, че според нея много липсвам на детето, защото напоследък много се оплаквало и по цял ден говорело за мен и как си "мечтае" за мен. Другото обаче е, че според нея така било по-добре, защото съм  била толкова изнервена, че не съм можела собственото си дете да изтърпя от сутринта до вечерта. Направо ме прободе в сърцето с тия думи.

# 53
  • Мнения: 506
Здравейте!
tasia ,мерси за кафенцето,много добре изглежда Simple Smile
kremena,дано бързо се оправяте.
Ние снощи доста се постреснахме от една случка като се прибирахе с Вики и баща му от гости.Ние с малкия тръгнахме напред,а мъжа ми след нас остана да вземе багажа.Отварям аз вратата на входа и гледам на земята паднала жена и локва кръв.Дръпнах детето рязко навън да не гледа,ама той се стресна и се разрева.И аз много се изплаших.Мъжа ми дойде,дойде и още един съсед.Аз грабнах Виктор и се прибрахме,а ги оставих тях да викат полиция и прочие.После идваха у нас полицаите да пишем показания.Оказа се,че са ударили жената и са я ограбили.Ами ако бяхме тръгнали с Вики по-рано и ако бяхме сами,сигурно ние щяхме да сме,направо не ми се мисли Shocked После не спахме много добре през нощта.Виктор искаше при нас в леглото,цяла нощ се е притискал до мене и потреперваше на няколко пъти.Дано бързо да забрави.

# 54
  • Мнения: 2 109
Дина, майка ти най-вероятно е искала да се оплаче как се държиш изнервено с нея а и може би, че на али все пак й е по-хубаво с теб, особено когато те няма по цял ден, и тя не се вижда Wink
иначе, с изключение на гърлобола, май повечето сме така. в такова време живеем. но като се замисля едно време как са гледали пеленачета на къра в люлка под крушата, май и тогава са си липсвали и децата, и майките.
според мен тая идея за full-time майка идва от бейби бум поколението в сащ, като започват да раждат по много, имат възход в икономиката и за да избегнат безработицата, жените си стоят у дома да раждат 5-6 деца и да ги гледат. та май тогава се насажда това, сега да сме си гузни.

с други думи, не оставяй да ти вменяват вина за такива неща. най-вероятно ако гледаше али ти, тя щеше да си мечтае по цял ден за нещо друго, просто си е мечтателно детето.
освен това си те обича.

# 55
  • Мнения: 3 216
Денерис напьлно те разбирам. аз моите родители ги виждам много рядко-един,два пьти годишно,но пьк ми дьржи влага по няколко месеца. Сега по Нова година майка ми ми заяви ,че аз сьм била виновна детето ми да е толкова буйно,аз сьм го била направила такьв,гледал от мен Shocked И не сьм го била вьзпитала,не бил научен да си ляга рано( според нея в 8 трябвало вече да спи). При все,че не го е гледала нито ден  Close  Така,че не го мисли,може би тя е била изнервена. Ако беше с нея по цял ден Алис щеше да мечтае за баща си или за баба си.

Теди, много кофти . Дано бьрзо го забрави  Praynig

Ние имахме едно такова преживяване преди 2-3 седмици. Трьгваме сутринта за яслата с таксито и катастрофирахме. Марти през цялото време повтаряше катастрофа,катастрофа. След това кто го качвам на таски само пита- Ще се бльснем ли? ooooh! Още не го е забравил.

# 56
  • Мнения: 1 544
Добро утро и от мен  Hug
Креми ,бързо оздравяване ви желая ,хубаво ,че поне Т не вдига вече  Hug
Денерис ,Али на теб се е метнала такава чуствителна  Hug абсолютно нормално е поне според мен да липсваш на детето през деня както и то на теб  Grinning Също така съвсем нормално е ако виснеш цял ден с него да ти скъса нервичките  Wink почти при всички е така .
Али така или иначе трябва да свиква да е без теб тъй като скоро на градина ако тръгне ,после на училище абе такъв е живота всеки на някъде неможе цял живот до мама.... въпреки ,че би било хубаво  Rolling Eyes Та така де успокой се ако не беше така може би по скоро би трябвало да се притесняваш. Хайде бързо да оздравявате  Hug
Алекс и тази седмица няма да ходи на градина защото си продължава с кашлицата и въобще няма признаци да отшумява . Вчера имах уговорка да се чуеме с частната лекарка и тя ни каза до сряда да продължиме със сиропите. Ще видиме как ще е дано пък да вземе да мине.
Днес вече ще отида да запазя клубче за рождения ден ,че остана по малко от месец  Crazy лелеее как минава времето  ooooh! чак се плаша вече са си големи децата.
Аааа нещо смешно исках да ви разкажа продъкжението на историята на Цеци  Joy. Сутринта Алекс казва -Мамо аз знам къде е ЛЕЛКАТА на тати ,под гардероба я видях  Shocked след малко вади каквото е видял -оказа се ,че е ЕЛКАТА на тати  Joy

# 57
  • Мнения: 1 544
Леле Теди ,ужас   ooooh! не е истина просто в какъв свят живееме . Дано бързо го забрави Вики Hug
Креми ,сега се сещам едно време Симона беше малка и беше много кротка ,а на наши приятели детето щуро по цялата глава , та Боби все казваше -ами те така са си го възпитали  Joy много ме дразнеше и все се опитвах да му обясня ,че децата си имат характер и това ,че Симона е кротка в никакъв случай не е негова заслуга ,но тъй като явно не ме разбра ,съдбата му го показа нагледно  Joy след раждането на Алекс вече се светна ,че не съвсем всичко е в нашите ръце и повече и дума не обелва като види палаво дете  Crazy
Та явно и твоите родители не са съвсем наясно  Peace

# 58
  • Мнения: 470
Аааа нещо смешно исках да ви разкажа продъкжението на историята на Цеци  Joy. Сутринта Алекс казва -Мамо аз знам къде е ЛЕЛКАТА на тати ,под гардероба я видях  Shocked след малко вади каквото е видял -оказа се ,че е ЕЛКАТА на тати  Joy

Хи - хи тези деца определено ще ни изкарат боя Joy Joy Joy

Дина  , не се обвинявай
трудно е по - цял ден да си с едно дете.Истината е , че и на двете страни им омръзва - и на детето , и на този , който го гледа.
Свекърва ми разказваше , че докато ели е била при тях (въпреки , че ходеше на градина) по цял ден пеела "Мила моя мамо" Cry
Но сега  аз си я водя и вземам от градина и определено и липсва баща и .Той се опитва да и отдели поне половин час на ден . който да си е само за тях.
Аз пък се радвам като ми кажат , че детето пита за мен , защото изпадам в ужас че може да предпочете баба си пред мен Embarassed

# 59
  • Мнения: 487
Леле, Теди, какъв е тоя ужас.... Shocked Shocked
Това къде е станало? Имам предвид в кой квартал?

Дина, не й се връзвай... И моята майка само дудне как се е прибирала в 5.30 от работа при мен, а аз съм ходела на танци вместо да си се прибера при детето... Ама аз вече не й обръщам внимание... Други са времената, а те не го разбират....

Да оздравяват болничките бързо - че идват рождени дни!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт