МАРТенчета наши,умни и красиви,правите ни толкова щастливи!!!

  • 17 610
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 216
Зоуи мнго сте хубави Heart Eyes

Снимките от кьде са? много ми хареса обстановката.

# 286
  • Мнения: 2 109
Много много ви благодаря за пожеланията Simple Smile

Как изкарвате празниците? Има ли супер успешни подаръци?
Майка ми подари на Кайо ужасно много книги и той е мн доволен.

Зои, много готина къща. И Дани, разбира се.

2 снимки от вчера:




# 287
  • София
  • Мнения: 561
Честит Рожден ден на днешните малки рожденници - Илин, Данаил и Ангел! Да сте много здрави и щастливи деца!

Тася, Зоуи  Hug благодаря ви за пожеланията!

Зоуи, Дани е страхотен сладур   Heart Eyes

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 09:36 от c-mira

# 288
  • София
  • Мнения: 395
Честито на всички малки рожденици
а на гордите мами -   bouquet

# 289
  • Мнения: 520
Честит Рожден Ден на всички прекрасни деца , които празнуваха миналата седмица!Пожелавам да растат здрави и щастливи и да радват майките си! newsm59

Честит 8ми Мрат на патерица , мили момичета! Kissing Heart

Краси, ЧРД и на теб ! ДА си жива и здрава!  bouquet

Ние сме си у дома с Катеринка. Болна е от вчера с температура и нищо друго. Днес отиваме на лекар да видим кой вирус сме лепнали. Тя не е боледувала от Август месец насам и поради това мисля, че по-бързо ще се справим сега с това.

Пожелайте ми успех. Надявам се за РД да сме здрави...


Щях да забравя Embarassed Веси , да ти е жива и здрава малката принцеса! Много радост да ти донесе! Ще видиш колко е хубаво да имаш 2 принцеси  bouquet

# 290
  • София
  • Мнения: 1 086
Честит Рожден Ден на Илин,Данаил и Ангел!Много здраве и безброй усмивки!!!

Кали,страхотни са снимките!Кайо е много щастлив,каква усмивка само Hug!
Зоуи,много е пораснало адашчето,голям чаровник! Hug

И Дани ми е малко болен,сополи и кашлица само,лекуваме се със сиропи.Всъщност доста кашля,не е спрял цяла нощ.Мисля дали да не го наклепам с мед,по рецептата на Кали,ама ме съмнява,че ще изкара и един час,ще видим...сега спи.

Хайде в новата тема  Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378533.new#new

# 291
  • Мнения: 964
Мерси на на всички за поздравите и пожеланията!!!
Честито на всички рожденици,щастливо детсво и много безгрижни игри!!!
Ние сме добре, ходим на ясла доста се караме и се бием,но и доста си играем заедно,всичко е въпрос на настроения:)
Вече се различаваме,есента едната беше болна от Дезинтерия и от тогава изостана малко в разтежа и сега са с един килограм и 4см разлика.В лице също се различават едната е с по светла и рядка коса която иска да се къдри а другата е с права и по-гъста косичка.

# 292
Момичета Hug мерси много за поздравите от името на Б.(Едно птиченце ми каза,че не сте го пропуснали и бързам да поблагодаря)
И от мен Честито на всички сладки мартенчета  Hug!Да са здрави и щастливи и много да ви радват !
Гледам темичката е пълна с пожелания и любов ,като първата година -умилих се.
Весе,Честито бебенце  bouquet!
Танита,Анетка,Герчо честита бременност   bouquet  bouquet  bouquet!(ако има и други бременни ,честито и на тях,не виждам лентички като гост)На всички решили се на второ детенце много се възхищавам,защото аз нямам този кураж.

Рождения ден на Б мина супер.Много беше весело.Ако някой още не е избрал клубче ,горещо препоръчвам Патета 2 на Галичица-според мен най доброто клубче в София(и като интериор и като отношение към децата)

Ние сме ок.Б е вече голям човек,много е готин.Много се обичаме.Сега е в още по влюбен в мен период ,в който постоянно се обясняваме в любов и гушкаме.С бавачката също се разбира и даже я чака с нетърпение.Много случих на нея,но въпреки това се оглеждам вече за детска градина.Търся частна с английски.има ли някой друг спрял се на такава?Аз харесах две немски ,но покрай английския ,на който водя Б виждам,че е важно и майката да поназнайва езика а аз на немски не знам и дума.Б се справя супер с английския ,но в къщи често ме пита за някои нови думи,кое как е на англ.Освен това си мисля,че два чужди езика ще му дойдат много на 3 години.
Трябва да си озаптя амбициите  Wink
Б все повече прилича на мен,и външно и като характер и като таланти и умения.Много обича да рисува-страхотни неща прави,оня ден ми нарисува един самолет и просто ме шашна аз не мога такъв да направя.
Обича приказки ,чета му много и после той отваря книгите и ги повтаря.Много обича повторенията.Адски ме впечатли,че е научил всички реплики от любимия "Сам в къщи"дори тези с обидните думи на крадците  Joy за мой ужас  Winkно този филм го гледаме през ден.(Имах неблагоразумието да му го пусна тъкмо преди да пробваме да идем на мини почивка без него и всичките ни планове се провалиха-предполагам помните ,че във филма детето го забравиха отивайки на почивка)
На театър също ходим на едни и същи постановки .После ме препитва и ако не зная репликите ми се сърди .
Мързи го да кара колело,вече може ,но не иска.Покарва малко и после казва сега ти  Wink
Затрудняват го и правилата на играта мемори.На английския я играят с карти с частите на тялото.Той знае думите на англ.,но не схваща правилата на играта и постоянно налита да отвори повече карти.Леле лудвам с тая игра,защото трябва всички мами да я упражняваме в къщи,че и другите деца от групата също не схващат правилата и в час не се получава.
Ох много се разбърборих,но ме знаете,че съм дрънкало.
Цунки на всички мартенчета и по двете бузки от нас  Hug

# 293
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДАНИ ОТ ПОРТУГАЛИЯ

Общи условия

Активация на акаунт