ЯнуАрСкитЕ ни палави хлапета чукнаха годинка трета

  • 19 565
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 615
ludmilana сигурна съм, че ти е много тежко без детето, но заради него се дръж и прави неща полезни и за двама ви, когато ще сте заедно. Никой няма полза като се стопяваш. Hug
Ако искаш да ти давам Камен за по 1 час вечер, друга песен ще запееш  hahaha От кога мечтая да хвана книжка и да си чета, та дори тематиката пак за деца да е. Това за "стягането" и за теб се отнася. Joy Само да не се обидиш и ти, това вече няма да понеса. newsm03

# 46
  • София
  • Мнения: 1 056
 Слушам, капитане, тъй верно!  People Cop

Камчо няма да го откажа, давай го.
И каката може да дадеш, ще си рисуваме наволя с нея...

# 47
  • София
  • Мнения: 615
Пред тая заплаха с Камен, може ли друго да кажеш? Joy  Служим на принципа "приятел в нужда се познава"Hug.

# 48
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ооооо темата  се раздвижила!!

Дес, бързо оздравяване  Praynig !Отдавна не съм те засичала  Hug

ludmilana  дано Мъри се оправи бързо! Praynig Много тъжно звучиш  Cry . Моногооооо  Hug за да минат бързо дните.Надявам се и детегледачка да намериш! Praynig
А и имаш виждам предложения за развлечения!! Joy Joy Неда е страхотна дружка!! Hug

Neda , кой успя да ти се обиди  newsm78 , дай му един от онези батковци (на предната страница )сигурна съм , че не си си взела само един  Mr. GreenJoy Joy

# 49
  • Мнения: 4 522
Oххх, Людмиланке, как те разбирам, ако знаеш...  Cry И аз съм така, само дето не съм се стопила, даже съм си приятно пухкава.  Crazy Като си спомня какво ръбато чудо бях, само кокал и кожа, а сега...  Animal Pig

# 50
  • София
  • Мнения: 1 155
Люси, Мъри за яслена група или за градинска чака ред?

Мисля да пратя мъжа ми  Flutter да отиде до ДГ, в която сме подали предварителна кандидатура, да попита дали случайно няма да се отвори някое място по-рано от септември, че нещо хич не й се ходи вече 'при бебетата' както тя самата казва  Confused

# 51
  • София
  • Мнения: 1 056
Аз не разказвах ли нашите перипетии с тези ясли и градини  newsm78

Кандидатствах миналата година в ОДЗ за яслена група. Приеха го тази година чак и го записах на 15-ти януари, защото направили две нови групи в това ОДЗ (29 ОДЗ Слънце).
Толкова бях щастлива, още повече, че директорката каза, че ще бъдат направо първи групи това(набор 2006 навършени 3 г.).Но след седмица се оказа, че тепърва са обявили конкурс за кандидатстване на фирма която да обзаведе новите стаи. Това ще рече 1 месец срок фирмите да подадат заявка за участие, после трябва да одобрят някоя и после тя ще има един месец срок да обзаведе ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Най-лошото е, че в старата ясла на Мъри(която е само ясла) започнаха също ремонт за разширяване в началото на декември и още не е свършил ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

Ей тва е положението.
Цяла зима съм принудена да се разделя с детето си заради тъпата система. Ако не беше това идиотско записване по интернет досега Мъри да е в съседната градина (дето е срещу прозореца ми), защото по-рано всички деца като си направят трите годинки в яслата, директорката ги прехвърляше там сама.
Пфу, плюя им на антикорупционната система, все едно сега не влизат разни "особени случаи" и не зависи колко места ще се обявят за свободни от директорите...

Е, сега като си излях мъката се чувствам по-добре. Изтрайте ме три дена, а като се видим в неделя ще видите колко съм щастлива с мойто коте.

Галитка, Викито също ли е в самостоятелна ясла, а не в ОДЗ?
*АнАн* , Неда, благодаря ви за подкрепата.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 155
ще те изтраем, как няма да те изтраем  Wink Hug Сега си спомням, че имаше някаква драма при вас с ремонтите.
Да, и Вики е в ДЯ, а не ОДЗ. Така е в Сф като сме много народ и всичко се пука по шевпветв Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 1 155
който може да гледа сега (или на запис) Часът На Мама по БТВ - от СО, директори на ДГ и Сирма говорят за новите критерии за ДГ..

# 54
  • Madrid
  • Мнения: 514



Оbештания превод:

"Когато пиеш своето кафе в Испания го пий със захар от захарна тръстика,защото саmо тя дава ароmат!"

Това се повтаря в песента постоянно Simple Smile
Късно се вклюchваm,съжаляваm,за което!
Ludmilana,кураж,mалко остава,не се натъжавай!  bouquet
Трудно mи е да пиша така,Вивка,Неда,поздравяваm ви,не спираm да си припяваm тези дни! Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 615
ilindi4ka   Hug Много благодаря, че ни осветли. Grinning
Текста направо ме разби  Joy аз си мислех, че ни канят на кафе поне в Испания. hahaha

# 56
  • Madrid
  • Мнения: 514
 Eто,аз ви каня GrinningИ ще пея ако тряbва,с това доbре се справяm. Laughing


# 57
  • Мнения: 4 522
Присъединявам се с удоволствие, че главата ми пуши и имам нужда от отмора!  Hug

# 58
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Eто,аз ви каня GrinningИ ще пея ако тряbва,с това доbре се справяm. Laughing
http://www.bellevuearts.org/Images/Museum/Cafe/Cafe-2.jpg
И аз имам нужда  Mr. Green  и желание  Wink !От теб свиренето и пеенето  Hug  , от нас... пиенето Joy  Joy Joy До тук сме 4,  други желаещи???  Whistling
Илиндичка, радвам се да те "видя"! Hug

Искам да се оплача , моето дете е станало много агресивно , щом се ядоса  или нещо му се скарат веднага налита на бой (като се има предвид , че аз почти не съм го удряла  (случвало ми се е няколко пъти  Embarassed да го плясна през ръцете - когато прави застрашаващи живота му бели ).Днес отивам да го взема от яслата и понеже много удобно за родителите игралната е със стъкла , виждам Калоян как удря по гърба едно от децата и докато сестрата му прави забележка , още веднъж го удари и довършва атаката  със " Аааааа"  Sad Embarassed(причината била , че въпросното дете не му давало и той да барабани (удрят  с ръце по една пластмасова кухня и звука се чува от входа на яслата  ooooh! ) )Вземам  го и питам защо не слуша , а отговора беше  "Слушам "  ooooh! .Във къщи също започна да прави така , скарат му се сестра му или баща му ,идва и удря мен (" Ти защо не ме защити" , не си отваря устата за ми го каже  Embarassed, но за мен това значи този жест).Има ли и други като нас в отбора на побойниците  newsm78
Чудя се как да го отуча без да стигнем  другата крайност  Confused

# 59
  • Мнения: 690
Вивка, Калоян също много налиташе на бой. Не на другите деца, а главно на мен  ooooh! Обяснявах му, заплашвах, че ще си търси друга майка, наказвахме го, не си играех с него или и аз го первах, когато той ме удари и накрая той просто престана. Сега много рядко го прави. По често само посяга, но не смее да ни удари. Период е, ще му мине на адаша. Търпение е решението.

Общи условия

Активация на акаунт