ЯнуАрСкитЕ ни палави хлапета чукнаха годинка трета

  • 19 567
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ехоххоохох-ох-ох-ох   ooooh! темата" изписали до края ", как го направихте не зная  Joy Joy Joy
Ей що не пишете??? Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Благодаря за информацията   bouquet
Започнах да давам Клацид и въпреки това кашля като при астматичен пристъп и днес като го водих на лекар  добавиха и Новфилин (че малко ни беше  Mr. Green ).Надявам се да се оправи бързо  Praynig

Имаш предвид тортата ли ??Много е хубава  bouquet Личи си по снимките , че Ади е доволна ! Hug

Дес , Морска ,Неда, мишленце и останалите скрити дружки , ПИШЕТЕ  Praynig
Илиндичка -Изпраща поздрави на всички  HugТя  има оправдание (няма кирилица ) че не пише така , че няма неизвинени отсъствия Mr. Green , но останалите ... Naughty (не съм даскалица , но пък ми се отдава Joy Joy
Оф стига ..уморих се  Joy Joy Joy
Ваш ред е  smile3534

# 31
  • Мнения: 690
 nbirthday newsm67  Gift, Бон Тони! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана. Как сте? Коремчето расте ли? А бъдещия батко как го приема? Не си се разписвала отдавна, така че сега е момента  Wink А и на общото парти може да дойдете  Hug

Вивка, дано има вече подобрение  Praynig Ти ли гледаш адаша? Питам щото скоро нали почна работа.

# 32
  • Мнения: 678
VIVKA ,да де тортата съм я правила аз,ама и снимката пак аз.
Ади също е болна от днес,пием АБ,сиропи и капки,това е,ще се редуваме с мъжо да я гледаме.
Кога ли ще имам време да изчета старите страници?

# 33
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
И от мен със закъснение ..
Честит Рожден Ден ,
 Бон Тони!

Желая ти здраве , любов,
 късмет и  здрави деца!


Иииии замириса на кафеее Wink


Петенце , благодаря за пожеланието  Hug -започва да се подобрява (кашля , но поне тази нощ спа  Praynig) .А за гледането , в болнични съм и сме си двамата у дома  Wink 

Пепито
, бързо оздравяване на Ади  Praynig.

# 34
  • София
  • Мнения: 615
Здравейте  Hug Пиша , защото нищо не мога да откажа на Вивка  Wink
Честит празник на Бон Тони и от мен!   bouquet
Дес Добре заварила и благодарско за приема! Wink / в нелегалност минаваме пак/ Wink
Нямам много за разказване, след толкова празници имаме неотворени играчки, а нашия Камчо все пред ТВ. Много ме е яд, че и в яслата гледат по цял ден. Вчера нарочно по-рано отидох да го взема, за да го изведа да глътне глътка чист софийски въздух Grinning , че цялата градина навън бяха изведени, само нашата група вътре. Twisted Evil Заведох го на една площадка, а там една съясленка  Grinning , чиято майка като ме видя един път и казва "Аааа, това ли е Каменчо, който ти вика "кокошка мръсна"". А детето й щастливо "Дааа", че е представило моя. Та се чудих какво да обяснявам и да го оправдавам, че не влага лош смисъл. Та вчера моя се уреди с кофа и две лопатки, не негови , но си мислеше ,че са наши и едвам го убедих да даде едната кавалерски на девойката, която е и голяма сладурка. Да, ама "патката" /така казва/ даде, но кофата не дава и баща й му казва "Дай и на нея да сипва", а моя отива при него до пейката и "Вие имате ли кофа?", таткото "Нямаме" и моя "Ееее, като няматеее .....", при това с такава съчувствена гримаса, че паднахме всички родители наоколо-яд ме е че не мога да ви я изиграя. hahaha Камен нищо не разбра от смешката де, той си беше сериозен. Все по-отворен става, ще ни бият някъде. Който не е разбрал от "подредената" ми мисъл , ще му го разкажа на срещата като на поправителен изпит.
 Joy

# 35
  • Мнения: 4 522
Аз те разбрах и се пукнах от смях.  Joy Просто си го представих. Не е истина какви си ги мислят понякога.
Мой Стефан снощи застанал пред тъмната баня, иска да си мие зъбите, но мен ме няма наоколо и той се развикал "Алооооо, тутни!" (светни. не можем още съвсем да кажем 'с'  Rolling EyesCrazy

# 36
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Neda, и аз те разбрах  и си представих физиономията на Камен Joy Joy Joy Joy Смея си се тук сама като ...умните  Mr. Green
Та признай си сега "Вие имате ли кофа?"   Whistling

Мой Стефан снощи застанал пред тъмната баня, иска да си мие зъбите, но мен ме няма наоколо и той се развикал "Алооооо, тутни!" (светни. не можем още съвсем да кажем 'с'  Rolling EyesCrazy
Joy Joy  Преди да прочета разяснението помислих че "тутни"  идва галено от (туткава-бавна) Joy Joy Joy Невероятни са сладурите с  приказките си  сладки! Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 615
Ха сега ще видим кой е с богато въображение  Joy
И добре , че го имате, че да не биете толкова път за срещата, която наближава. Hug

# 38
  • Мнения: 4 522
Joy Joy  Преди да прочета разяснението помислих че "тутни"  идва галено от (туткава-бавна)
hahaha Еееее, не... Ако беше го измислил това, щях без капка свян да го обявя за гений.  Mr. Green Но не би, просто още говори на бебешки.  Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 615
http://www.vbox7.com/play:66e12c6b
 Черпя ви за хубав ден, Вивка слагай чашите, че потече вече, всеки да си вземе каквото обича!
*АнАн* пак са си уникални, няма нужда да са гениални. Wink
Илиндечка разбирам, че няма много текст в песента, но и малкото не разбирам, дали ще можеш да ни преведеш? Моля  Wink

# 40
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Добро утроооо!! Hug
Неда към твоето готино  музикално кафе слагам по един масажист    и по един......


*АнАн* пак са си уникални, няма нужда да са гениални. Wink
Peace Точно  Hug
И Калоян, не говори много добре (вече поне се отпуска да казва това -онова  newsm44 ). Казва и  "Р" (едно меко такова , но е Р) в думите когато е до гласна или в началото и края на думата(пАри ,Сара) , но ако е до съгласна го изпуска (браво , марш).
А да се оплача , от седмица , като му се ходи по голяма нужда се стиска до последно , прикляка едно смешно и отказва да седне на гърнето , информира ме , че му се ходи , но колкото и да приказвам и да го моля не и не (докато вече няма на къде и на бързо сяда... и става ) .Чудя се дали не се е случило нещо в яслата  newsm78 или просто си е на етап "Всичко си е мое и когато и където искам там ще го сложа" Mr. Green  Sad

Илиндичка
, включвай се макар и на латиница  Hug Няма да е проблем да те четем (а и не сме много  Mr. Green ) Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 615
VIVKA Макар и в тази тема само двама , Hug
                     грешка няма , Grinning


но от това само едно ли да си избера,  newsm78
а пък острова далечен
да не е Наречен. hahaha

# 42
  • Мнения: 1 910
Привет майчета!
Макар и със закъснение - Да са ни здрави дечицата, да растат весели и любопитни, а на личицата им да греят усмивки!!!

# 43
  • Мнения: 2 126
Ох я да измъкна малко темата от дълбините Rolling Eyes
Ние сме болни,малката е най зле.Вяра и тя днес не е добре - лека температура,немного силна но има хрема.
За срещата не смеех да се запиша и да потвърждавам,защото не ни е много близо,а и става късно.Но сега пък като сме болни съвсем не става.Аз също се влача от миналата седмица с някакви неразположения,абе.. Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 1 056
Дес, ще стискам палци да се оправите вкупом бързо-бързо.
То, до срещата все пак има 5 дена, дано сте добре дотогава. Моя Мър и той болен, но аз мисля, че до неделя ще е здрав вече.

Аз тука много-много не се вясвам като ми го няма Мъренцето...
Много ми е тежко без него момичета, направо се стопих.
Някой не познава ли някоя баба в Лозенец или наоколо за ми го гледа докато почне градината случайно? (а това ще е сигурно след месец-два чак...) Просто на някоя непозната не мога да го оставя, пък и той е щастлив на село, но аз не мога без него толкова дълго време.
Днес писах гневно писмо на ИСОГ и да видим какво ще ми отговорят.

Тези три дни които остават до петък не знам как ще ги изчакам да минат! Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт